Po vysazení HA měsíc počkat nebo hned zkusit miminko?

evusa2
14. kvě 2015
Ahojky chtěla bych zjistit trošku nějáké rady. Teď 29.5.2015 doberu poslední platíčko antikoncpce, budu menstruovat a dále už nebudu načínat nové. Myslíte si že máme měsíc počkat aby mi naběhla první menstruace už bez prášků a nebo hned zkusit miminko? A vyčetla jsem také že je dobře brát před otěhotněním kyselinu listovou jaký názor máte n to vy? Moc děkuji za rady.
bbvcelka
14. kvě 2015
@evusa2 myslím že mužeš,že nemusíš na nic čekat a listovkou nic nezkazíš..Taky ji beru..
mysonek
14. kvě 2015
@evusa2 já brala k. listovou a po vysazení antikoncepce jsem nečekala. Povedlo se za 4 měsíce.
pincola
16. kvě 2015
www.listovka.cz

Koukni sem.
lulu_8
17. kvě 2015
S HA zkusenost nemam, nikdy jsem ji nebrala, ale co vim, tak s listovkou se doporucuje zacit cca 3mesice pred planovanym otehotnenim. Ja ty 3 mesice ani nestihla a doufam, ze i Tobe se postesti driv 😉
rulfici4
15. čer 2015
ja tenkrat necekala a povedlo se
lucisek21
15. čer 2015
Vrhli jsme se na to hned první měsíc po dobrání antikoncepce a nečekaně se hned zadařilo 🙂 Všechno bylo v pořádku. Kyselinu začít brát co nejdříve.
maxinkaa
15. čer 2015
Já vysadila po 10letech, počkala na MS a pak jsem hned otěhotněla 😉 Teď jdu na vytažení Mireny a uvidíme 😉
melien
15. čer 2015
Ja byla na před vysazením u gynekologa na prohlídce abych si byla jistá že jsem zdravá než otěhotním... a sám mi doporučil, že první měsíc po vysazení máme nejlepší šanci, podařilo se nám hned v druhem cyklu..🙂 HA jsem brala 10 let... 🙂
pincola
15. čer 2015
Já po vysazení nemohla otěhotnět tak 3 měsíce. Tím myslím, že jsem neovulovala. Pak ovu naskočila normálně.
svetlus_pepca
15. čer 2015
Já jsem vysazovala HA po deseti letech a na nic jsme nečekali. Vysadila jsem, odmenstruovala a zadařilo se hned napoprvé 😉 Jinak kyselinu listovou jsem brala asi dva nebo tři měsíce před otěhotněním a pak během těhotenství. Žádné jiné vitamíny, jen tu. Myslím si, že její užívání má své opodstatnění.
margot_ka
15. čer 2015
Necekat, ale ideal 2-3 mesice pred brat uz listovku,at se staci do tela dostat v dostatecne mire 😉
frankie
15. čer 2015
Na co čekat. U nás druhé mimčo trvalo po vysazení půl roku než sem otěhotněla a třetí po vysazení to jsem byla za dva měsíce těhotmá a listovku určitě ber.

Sem začni psát odpověď...

Odešli