Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Po vysazení HA měsíc počkat nebo hned zkusit miminko?

evusa2
14. kvě 2015

Ahojky chtěla bych zjistit trošku nějáké rady. Teď 29.5.2015 doberu poslední platíčko antikoncpce, budu menstruovat a dále už nebudu načínat nové. Myslíte si že máme měsíc počkat aby mi naběhla první menstruace už bez prášků a nebo hned zkusit miminko? A vyčetla jsem také že je dobře brát před otěhotněním kyselinu listovou jaký názor máte n to vy? Moc děkuji za rady.

bbvcelka
14. kvě 2015

@evusa2 myslím že mužeš,že nemusíš na nic čekat a listovkou nic nezkazíš..Taky ji beru..

mysonek
14. kvě 2015

@evusa2 já brala k. listovou a po vysazení antikoncepce jsem nečekala. Povedlo se za 4 měsíce.

pincola
16. kvě 2015

www.listovka.cz

Koukni sem.

lulu_8
17. kvě 2015

S HA zkusenost nemam, nikdy jsem ji nebrala, ale co vim, tak s listovkou se doporucuje zacit cca 3mesice pred planovanym otehotnenim. Ja ty 3 mesice ani nestihla a doufam, ze i Tobe se postesti driv 😉

rulfici4
15. čer 2015

ja tenkrat necekala a povedlo se

lucisek21
15. čer 2015

Vrhli jsme se na to hned první měsíc po dobrání antikoncepce a nečekaně se hned zadařilo 🙂 Všechno bylo v pořádku. Kyselinu začít brát co nejdříve.

maxinkaa
15. čer 2015

Já vysadila po 10letech, počkala na MS a pak jsem hned otěhotněla 😉 Teď jdu na vytažení Mireny a uvidíme 😉

melien
15. čer 2015

Ja byla na před vysazením u gynekologa na prohlídce abych si byla jistá že jsem zdravá než otěhotním... a sám mi doporučil, že první měsíc po vysazení máme nejlepší šanci, podařilo se nám hned v druhem cyklu..🙂 HA jsem brala 10 let... 🙂

pincola
15. čer 2015

Já po vysazení nemohla otěhotnět tak 3 měsíce. Tím myslím, že jsem neovulovala. Pak ovu naskočila normálně.

svetlus_pepca
15. čer 2015

Já jsem vysazovala HA po deseti letech a na nic jsme nečekali. Vysadila jsem, odmenstruovala a zadařilo se hned napoprvé 😉 Jinak kyselinu listovou jsem brala asi dva nebo tři měsíce před otěhotněním a pak během těhotenství. Žádné jiné vitamíny, jen tu. Myslím si, že její užívání má své opodstatnění.

margot_ka
15. čer 2015

Necekat, ale ideal 2-3 mesice pred brat uz listovku,at se staci do tela dostat v dostatecne mire 😉

frankie
15. čer 2015

Na co čekat. U nás druhé mimčo trvalo po vysazení půl roku než sem otěhotněla a třetí po vysazení to jsem byla za dva měsíce těhotmá a listovku určitě ber.

Sem začni psát odpověď...

Odešli