• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podaří se otěhotnět posledních pár dnů v šestinedělí?

21. října 2013 
Ahoj,
Jsem posledni 3 dny v sestinedeli (porod v 16tt+revize. Detatko bylo Down), a včera jseme zkusili detatko. Prvni MS prisla 4 tydny po porodu a tento tyden mam dokonce i plodne dny:slight_smile:
Muze se podarit ihned otehotnet? Slysela, jsem, ze je to jak kdyz pohnojis:slight_smile:))
Ja vim, ze me budete psat, ze riskuji otehotnet brzy. Ale co doktor to jiny nazor a co clovek to jiny nazor:slight_smile:
Ja se citim bajecne a se vsim jsem se vyrovnala dobre.

Opravdu muzu bejt tak rychle zase tehulka?:_) Pri prvnim tehu jsem otehotnela na prvni pokus
15. říj 2013 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Podařit se to může a doufám, že podaří. Přeju Ti to :slight_smile:
15. říj 2013 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ahoj, moje kamarádka otěhotněla hned v šestinedělí, teď má už tři děti. :slight_smile:
20. říj 2013 ve 22:49  •  3 děti - čeká miminko, termín má v únoru 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
dekuju.-) plodne dny probehly, ale snazili jsme se jen 2x (meli jsme starosti se svatbou)
@petaov
21. říj 2013 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak říka se, že někdy Stačí jedna kapička. :slight_smile: tak uvidíš. :slight_smile:
21. říj 2013 v 08:56  •  3 děti - čeká miminko, termín má v únoru 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neominka právě starosti, myšlenky na něco jiného jsou ty nejlepší :slight_smile:
21. říj 2013 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek