Znovu otěhotnět. Není to příliš brzy?

hebka
6. črc 2021

Zdravím, mám takový menší problém.
Před 5 mesicemi jsem otěhotněla, avšak když jsem byla podle doktorky 5 týdnů jsem začala krvácet. Ihned jsem letěla k Dr s tím aby mi řekla co a jak. Bohužel mi bylo receno že jsem v 7tydnu a to malé nemá srdíčko a tak musím jít na potrat - revize dělohy. Po prodělání šestinedělí mi Dr řekla že jsem dostala zánět, proto jsem potratila.
Nyní když jsem v pořádku chce moje doktorka aby jsem hned znovu otehotnila.
Není to příliš brzo?

agus276
6. črc 2021

@hebka Jak muze po tobe nejaky doktor chtit aby si hned znovu otehotnela? Nejake vysvetleni ti k tomu dala?

amazonkajanik
6. črc 2021

@hebka pokud nechcete, necítíte se na to, tak po vás mudr může chtít hory doly. Pokud je tam nějaký nález, kvůli kterému by bylo lepší co nejdříve otěhotnět (jsou případy, kdy se to během těhotenství,nebo porodu ztratilo), tak vám to měla sdělit. Jinak brzy není, potrat proběhl v časném stádiu a tam opravdu stačí počkat na 6nedělí a když je vše ok,může se opět zkoušet ...

michaelarousova
6. črc 2021

@hebka Brzo neni ☺️Po sestinedeli se mize hned zkouset dal..ale kdyz nechtete tak nechcete je to vase vec☺️Jen se rika ,ze po revizi se ti vetsinou podari zas☺️Treba to tak myslela☺️

hebka
autor
6. črc 2021

@michaelarousova tak jako chceme , byť se zároveň bojíme aby jsem znovu nepotratila

klokanka31
6. črc 2021

@hebka Tak strach budeš mít už asi vždycky aby se to neopakovalo. Znám ze své zkušenosti. Pokud chcete, zkoušejte, pokud ne, tak si dejte čas...

hebka
autor
6. črc 2021

@agus276 dle jejího názoru by to bylo lepší pro mou psychiku. Přeci jen moc dobře jsem to nezvládala, teď už nějak jsem schopná o tom mluvit ale i tak je to těžké

michaelarousova
6. črc 2021

@hebka mam to za sebou a strach byl ale ten asi bude uz vzdycky☺️ Ale clovek ma to musi bejt pripraveny☺️

martulka88
7. črc 2021

@hebka Pokud chcete zkoušet, jsi uvnitř v pořádku, nemáš jiné zdr.potíže, tak můžeš. Já jsem v lednu porodila syna v 38tt, kdy ale už nebyl živý. Doktorka mi po šestinedělí řekla, ať nechám ještě jednu MS projít - cyklus se mi hned nastartoval 28dnů po porodu, ale vznikla tam cysta, tak aby odešla. Takže 2měsíce od porodu jsme to začali zkoušet. Pro psychiku je to mnohem lepší. Ikdyž na druhou stranu pokaždé vidět negativní test není taky "fajn".