Podařilo se Vám hned po první hlídané ovulaci otěhotnět?

petulibiii
30. led 2016

Podařilo se Vám hned po první hlídané ovulaci otěhotnět, nebo to zkoušíte a hlídate dýl?

luciasek1987
31. led 2016

zkoušíme 4. cyklus ale tentokrát jsme se teprve opravdu snazili a já si poctivě sledovala ovulku...

anonym88
31. led 2016

Já jeden měsíc vyzkoušela poprvé ovu testy abych věděla kdy mam asi tak ovu a další měsíc se žadarilo hned 😊

pospis
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
iceismelting
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
derra
24. únor 2016

Ano. Vysadila jsem antikoncepci po 8 letech. Chtěli jsme to nechat náhodě, ale já si chtěla zároveň ověřit, jestli po těch letech antikoncepce najede vůbec ovulace jak má. Takže jsem zkusila ovulační testy. Zjistila jsem, že ovulka bude dle pozitivního testu a rovnou jsme to zkusili i s manželem. A otěhotněla jsem 🙂 To že pak těhotenství dál nedopadlo (VVV) je už věc druhá :(

aniaaa
11. dub 2016

Vysadila jsem po 15 letech antikoncepce. 3 měsíce hlídám ovulaci a snažení je zcela cílené a řekla bych poctivé a nic. Komplikace v cyklu jsem nezaznamenala..

mr_falko
11. dub 2016

jo, hlidala jsem lednovou a v unoru uz jsme sli rovnou na vec a povedlo se napoprve 🙂

saja13
14. dub 2016

A je lepsi se snazit v den ovu nebo pred? Ja mivam dost silne bolesti pri ovu

smallinka
14. dub 2016

?? to by byl spíše záázrak 😉 ale stát se může....ale šance je malá. Prý je lepší před ovu....spermie si tam na vajíčko počká...těžko totiž vychytáte den ovulace ta trvá pouze 12 hodin a když už přešvihnete vajíčko je fuč.....jinak bych spíše doporučila to neřešit 😉 ono se totiž může táhnout měsíce či roky......dneska má hodně lidí problém otěhotnět. Užívejte jiných věcí a na nějaké snažení zapomeňte a ono to pak přijde samo...