• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podstoupily jste speciální prohlídku před otěhotněním?

20. ledna 2008 
Ahojda ,

prosím o váš názor. Na jaře bychom se s manžou chtěli pokusit o mimi a já nevím jak a jestli vůbec mám svému lékaři říct, že se připravujeme. Podstoupila některá z vás nějakou speciální prohlídku? Mám o něco takového žádat, nebo o vitamíny, mám strach abych něco nepromeškala.

Děkuji za vaše rady. :sweat_smile:
20. led 2008 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky já jsme žádnou prohlídku neabsolvovala-pokud se cítíš zdravá tak to snad není nutné, jen je dobré už před otěhotněním jíst kyselinu listovou a to i běhěm těhotenství-velmi to pomáhá dobrému vývoji miminka a partner ať jí vitamin E - je to také dobré na plodnost :wink: Kyselina listová se prodává v lékárně-jsou to tablety a vitamin E samozřejmě taky :slight_smile: :slight_smile: No a potom v těhotenství aspoň první 3 měsíce jez vitamíny pro těhotné-pak už to není nutné, ale to už je věc názoru-někdo je nejí vůbec někdo zase celé těhotenství....Tak hodně štěstí a ať se brzy zadaří :wink: :wink:
20. led 2008 v 09:37  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, urcite nic nezkazis kdyz zacnes co nejdriv brat listovku. ja jsem chtela pred tehu jit k obvodacce, aby mi vzala krev, jestli mam v poradku cukr a tuky, proste takova preventivni prohlidka, taky jsem mela dostat tetanovku, ale to jsem uz nestihla, otehotnela jsem driv.... pa
20. led 2008 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Děkuji za odpovědi,
listovku si utčitě koupíma a manža bude papkat vitamíny taky, tak jsem zvědavá za jak dlouho se nám mimínek zadaří :sweat_smile: . Že bych se do toho pustila už dříve :grinning:
20. led 2008 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli chodis pravidelne (rocne) na prohlidky, nemusis nic. Ja predtim nebyla u gynekologa asi pet let :slight_smile:, tak jsem si pak pred zacatkem snazeni dosla, abych vedela, ze je vse v poradku.
20. led 2008 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
listovku jez, na kontrolu si zajít taky můžeš, je lepší otěhotnět s pocitem, že je vše ok, než případně v raném těhu doléčovat nějaké infekce nebo podobné banalitky :wink: ale nutné není nic, počít i porodit můžeš i bez mudrů
20. led 2008 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek