Pomohl vám Clostilbegyt k miminku a kolikátý cyklus?

petanevesta
31. kvě 2012

Chtěla jsem se zeptat, jestli Vám Clostík pomohl k mimču a kolikátý cyklus....jestli jste měli při užívání nějaký vedlejší příznaky a případně jestli jste u toho měly i nějaký další gynek. problém, třeba PCO atd....? Jen mě to zajímá, protože jsem ho začala tenhle cyklus poprvé brát (2tablety denně), tak bych si ráda dodala optimismu 😉

kristyn.g
14. pro 2017

@krisatko ahoj, mám první měsíc a čekám jak to dopadlo, podle ale přízneků očekávám ms... taky mi chodí jak chce tak nevím od kdy už mám brát zpoždění...

krisatko
14. pro 2017

@kristyn.g s tím spožděním jsem na tom stejně. Fertility friend mi ted podle BT hlásí 9DPO, ale byla jsem včera na kontrole u DR. kde mi řekla, že mám děložní sliznici 9mm a že to vypadá, že se odlučuje a co nevidet ta svinucha dorazí, jenže příznaky žádný jako většinou před MS mívám nemám. Naopak mě už od ovulace bolí prsa :-/

anetka9
14. pro 2017

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, jeslti by clostík mohl "způsobit" nebo přispět k biochemickému těhu? Má některá zkušenost? Děkuju🙂

kristyn.g
14. pro 2017

@krisatko to je naprd ☹

@anetka9 tak biochemické těhu je těhu které se neudrželo ne? s tím myslím clostil souviset nebude ne?

kristyn.g
14. pro 2017

@lela12 taky jsem nevydržela a udělala si teď test a bělejší být asi nemůže... takže čekám kdy to dorazí..

anetka9
14. pro 2017

@kristyn.g Já právě nevím...nebrala jsem ho a nic se nedělo, ale ovulace normálně probíhala, sice až v druhé půlce cyklu,ale jo a teď sem ho měla prvně, hned dva denně a biochemické:(( Tak právě nevím, jeslti to třeba nemohlo nějak uškodit nebo jeslti by se to stalo prostě i bez něj..

kristyn.g
14. pro 2017

@anetka9 myslím že by se to stalo i bez něj ☹ i když těžko říct no.. ☹ co na to říkal doktor?

anetka9
14. pro 2017

@kristyn.g Právě jdu až 21.12...teď čekám na ms..:/

kristyn.g
14. pro 2017

@anetka9 a jak si poznala biochemické když nemáš ms ještě?

anetka9
14. pro 2017

@kristyn.g Od pondělí nesílící čárka na TT, no takovej duch cca...ale prostě neroste a včera sem byla na krvi a hladina hcg 2,62 a to jsem byla 14dpo...:/

kristyn.g
14. pro 2017

@anetka9 jejda tak třeba ještě zesílí? uvidíš 🙂 Já jsem si dávala docela naděje ale negativní test ☹ tak taky čekám kdy ms dorazí

anetka9
14. pro 2017

@kristyn.g Nooo když po takový době....hcg se zdvojnásobuje obden ..:( takže spíš právě to biochemické a to i oddaluje ms no..:/ jee a kolik jsi dpo?🙂

kristyn.g
14. pro 2017

@anetka9 nevím jistě už hodně aspon 20 jsem 33dc

anetka9
14. pro 2017

@kristyn.g Ahaaa, tak to už by na testu asi něco mělo být no..pokud už je to takhle hodně:/

krisatko
14. pro 2017

Holky tak já už ho nestihnu vyzkouset. Odpolední tt pozitivní

lela12
14. pro 2017

@kristyn.g tak ja už mam ms, během dopoledne se to z ničeho nic rozjelo.. tak aspoň že tak a můžu začít druhý a doufám že úspěšnější cyklus s clostilem 🙂 s tim testem mě to mrzí 😞 tak snad se nám vydaří miminko na nový rok 😍 já chci teď trochu vypnout přes ty Vánoce. Hezky si je užiju se vším všudy, lyžování, party, návštěvy a pohoda s přítelem... tak bych chtěla vydržet sem moc nechodit, protože na koniku navštěvuji víc skupinek a přijde mi že jak to pořád sleduji tak o to víc sleduji i sebe a pořád na to myslím a řeším to. Tak chci chvíli pauzu... tento měsíc mi dal na psychiku hodně zabrat s už to moc nedávám 😞 nezlobte se na mě holky, ale budu tu asi jen výjimečně. Budu všem moc držet palečky ať se zadaří co nejdřív a po svátách se ozvu 🙂 nezlobte se na mě ❤

@krisatko moc gratuluji 😉 ať je vše v pořádku!

kristyn.g
14. pro 2017

@lela12 tak snad se mi to taky rozjede, já taky prosinec chci vypnout a neřešit 🙂 tak se tu zase možná sejdem po novém roce a doufám už s pozitivním tt 😀 tak přeji hodně štěstí ❤ a krásné Vánoce! 🙂


@anetka9 to by už asi mělo být no... tak čekám až se mi rozjede ms, zavolám dr jestli mám pokračovat s clostilem nebo vyřešit polyp.. a tento měsíc už nebudu řešit..

nase_ema
15. pro 2017

Ahoj holky, tak co, zbyla tu jeste nejaka cekatelka na testovani nebo jsem tu uz sama?

lenickakl
15. pro 2017

@nase_ema kdy testuješ? Hodně štěstí

maruberu
15. pro 2017

Ještě já 😊 Ale nejdřív příští pátek, ovulace byla před týdnem nejspíš.. Zatím nic nepociťuju, ale je brzy no.

nase_ema
15. pro 2017

@lenickakl prave jeste nevim, ovulace byla minuly ctvrtek a cykly mam tak 33 dni, tak vubec nevim, kdy to zkouset...

nase_ema
15. pro 2017

@maruberu ja jsem uz od ovulace desne nafoukla, ale je mozne, ze to je po utrogestanu... jinak me teda vcera palila zaha a dnes uz to taky zase zacinam citit. Ale ja jsem schopna si vsugerovat klidne vsechny mozny i nemozny priznaky😂

lenickakl
15. pro 2017

@nase_ema já jsem testovala dva týdny po ovulaci a test byl negativní.. za další tři dny hodně slaboučká čárka a za další dva už to začlo vypadat nadějně 😀 Pokoušíte se o první mimčo?

nase_ema
15. pro 2017

@lenickakl Az takhle za dlouho? To nevydrzim😂 jj, prvni

lenickakl
15. pro 2017

@anetka9 a máš něco na růst sliznice? Prý po clostilbegytu bývá nižší sliznice, tak by teoreticky mohlo být možný, že se to neuchytí.. Já jsem užívala kontryhelový kapky 1. - 12. den cyklu 🙂

@nase_ema no dával si na čas 😀 já už jsem teda nějak moc nečekala, že by to mohlo vyjít.. Ale měsíčky furt nikde, tak jsem test zkusila znova a něco slabýho tam na mě vykouklo 😀 😀

anetka9
15. pro 2017

@lenickakl Ahaaaa:(( no já právě předtím pila kontryhel a jedla drmek a pak sem si říkala, že když mám ten clostík, tak že to nebudu, abych něco nepokazila....a vlastně jsem to po....to jsem nevěděla, chjo:/

rianka001
15. pro 2017

Ahoj holky, tak po 3. cyklu s Clostilem jsem našla dvě čárky! Jsem 14 DPO a už je to slušné. Doufám, že vše bude OK a budu se moci radovat naplno.🙏

kkacca
15. pro 2017

@kristyn.g
jojo, přesně tak krev a hormony, za týden mám výsledky, tak se uvidí 🙂 Jinak k tý cystě řikal, že naprosto normální....

lenickakl
15. pro 2017

@anetka9 já jsem to teda nevěděla, že snižuje sliznici, ale vždycky jsem začla s tím kontryhelem na začátku měsíčků, protože mě i bolívalo břicho a tak..

anetka9
15. pro 2017

@lenickakl noo fakt to dělá:( achjo, už mohlo být mimčo na vánoce s náma, no nic, tak příště. Aspoň vím příčinu, děkuju🙂