Jdeme na to
sim007
15. čer 2014

Poslaly jste chlapa na rozbor krve před snažením o dítě?

Ahoj holky.... posílaly jste vašeho chlapa na rozbor krve před tím než jste se začali snažit o mimčo? Jako bojím se, že když mu třeba budou chybět nějaké vitamíny a my to nebudeme vědět, tak by to mohlo mít potom nějaké následky....nebo u chlapů je to jedno?
Moc děkuji
nita1984
15. čer 2014
Přiznám se, že o tom mě fakt nenapadlo přemýšlet, ale vzhledem k práci mého drahého věřím, že je v nejlepší formě 😃 takže nás se to snad netýká.. u nás jsem průserář s jídlem já, takže já se sebou musím před těhu něco udělat.
lv
15. čer 2014
ne, chodí normálně na preventivky co 2 roky, takže ok.
leeena_4
15. čer 2014
@sim007 já bych mu koupila nějaké vitamíny - žřeba selezin. Jinak myslím, že mnohem víc záleží, jestli budeš ty dlabat kyselinu listovou, nebo potraviny, kde se vyskytuje přirozeně.
sim007autor
15. čer 2014
@leeena_4 jo, já už do sebe listovku tlačím 🙂
me79
15. čer 2014
Ma rada?! Nestresujte se zatim. My jsme otěhotněli hned na prvni pokus. Bez vitaminu, vyšetření u gynekologa, omezeni kávy ci vina... Ja vegetarianka a manžel s náročnou stresující praci 😉
mooncaa
15. čer 2014
Podle mě záleží spíš na spermiogramu než na krvi. Takže jestli chceš někam chlapa poslat tak na spermio. Ještě leda, že se obáváš pohlavních chorob.
Usuzuji podle toho, že když jde pár do CAR, tak chlapovi dělají spermiogram a berou krev na zjištění pohlavních chorob.
sim007autor
16. čer 2014
@mooncaa ne ne ne, chorob se nebojím 🙂
Myslela jsem to takhle: ja byla preventivne na krvi a zjistili ze listovky mam hooooodne malo a becka a zeleza taky....tak to musim samozrejme zvysit nez se zacneme snazit jinak by to mohlo mit nasledky a me zajima jestli i kdyby chlap mel nejake nizke hodnoty vitaminu tak by to vadilo.

Začni psát odpověď...

Odešli