Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

fykyska
27. srp 2012

@maximka33 děkuju téda i takhle ,,prima" to může být to jsem nevěděla 🙂 - no já si připadám jako takový děsně zvláštní případ - mám v sobě asi schované to mnoho z dob neštěstí a pak mě každe ,,prd" s prominutím vyvede z míry 😠 😒

ladydi
27. srp 2012

@fykyska tak bych ho dneska jak se znám vzala jen jako zkušební, ono večer to je míň pravděpodobný 😀 no a ráno bych to zkusila znova.

fykyska
27. srp 2012

@ladydi Děkuju - tak drž palec za chvilku jdu ze své super truper aktivní práce 🙄 🙄 😀 plazí se to jako had 🙄 a doma budu čurala lalala 😀

maximka33
27. srp 2012

@lenickan ty jo, to tě celkem napínají s těmi výsledky, vždycky to trvá tak dlouho? ale utz byl v pořádku ne?
@froka muselo to být moc nepříjemné být takhle vystavená bříšku... mně už to naštěstí tak nebere, jen si pořád říkám, kdy bude řada na mě. v práci máme skoro samé kluky nebo holky po rodičovské, tak tam mě to aspoň nedráždí každý den..
@fykyska jéé to je bomba nápad 🙂

maximka33
27. srp 2012

@fykyska a budeš ještě dneska čůrat jo?

maximka33
27. srp 2012

holky, napadlo mě, že u hodně z nás nebyl nalezen důvod, proč bychom nemohli hned otěhotnět. a že za to může prostě psychika. nám to teď trvalo rok a tři čtvrtě, než jsem otěhotněla... škoda že neexistuje prášek, který by se dal vzít před ovulací a zablokoval by tu blbou psychiku...

fykyska
27. srp 2012

@maximka33 Ano prosím a tu čárku vytlačím vočima 😀 😀 😀 a jako na truc tam nic nebude 😀

ladydi
27. srp 2012

@maximka33 no tak on se ten UTZ musí dělat v konkrétní dobu, mě taky vzali krev a oobjednali skoro za 14dní teprve na UTZ..

@fykyska no ale pochlubit se snad přijdeš v každým případě, ne?? v kolik hodin to cca bude??

maximka33
27. srp 2012

@ladydi nene do úplný narkózy bych dobrovolně nešla.. stačilo mi to dvakrát po revizi... to je něco úplně jiného. mně to správné místo taky hledali dlouho, ale našli. cítila jsem se pak jak v euforii, jako když si člověk dá skleničku vína nebo potáhne marjánku 😀 ale vše si pamatuju a vše bylo podle "porodního" plánu.

lenickan
27. srp 2012

@maximka33 vždycky je to tak že jdes napřed na krev a pak na UZT, nejde o výsledky krve ty bych řekla že jsou už ted. Ale krev se bere někdyv tom 10tt a utz se dělá od 12tt takže proto... a výsledek je vždy výsledkem kombinace, krev, UTZ, věk..

kolino
27. srp 2012

@aagnes Ano přesně jak píšeš, měla jsem zakázaný sex...pak mudr dovolil a byl jeden jediný, a já chtěla ještě počkat furt jsem se necítila fit a říkala přítelovi ať počká do MS že pak budeme divočit...a ona ta mrška už nedorazila!!
takže 10.9. jdu na laparoskopii pak mě čeká abstinence a pak? doufám ,že to vyjde na první šup se šťastným koncem 🙂 takže snad 10.9. bude náš šťastný den 🙂

ladydi
27. srp 2012

@maximka33 no já nevím, jelikož mám špatný plotýnky, tak bych se asi bála, po narkóze po revizi mi bylo dobře, jen jsem skoro dva dny prospala. Tam totiž dvě holčiny nezávisle na sobě popisovali, jak mají pořád křeče do stehna a dokoce jim řekli že to může trva až dva roky.

aagnes
27. srp 2012

holky, juknite na stránky ... docela zajímavé pro hlídání ovulace 😀 http://merenibt.xf.cz/form.html

fykyska
27. srp 2012

tak jsem tady -
@ladydi
@maximka33
@turcice

no tak nic no holky ☹ jen jedna kontrolní

kolino
27. srp 2012

Holky poradíte mi? dnes jak jsem byla na toaletě tak po utření jsem měla na papíře takové želatinové průhledné cosi...nikdy jsem to neměla, co to je? asi se ptám jak blb ,ale jsem na to hleděla co to je...nevím možná se moc pozoruji.

kolino
27. srp 2012

@fykyska v klidečku ještě nedorazila ms tak nic není ztraceno! 😉

ladydi
27. srp 2012

@fykyska ještě neházej flintu do žita, třeba se tam ráno ukáže duch

@kolino to je hlen a myslím že by to měl být ten plodný, jako vaječný bílek, ne??

fykyska
27. srp 2012

@kolino no doufám že nedorazí - jinak želatinové průhledné cosi je hlen takový býva v období ovulky nebo občas to čípek vyprodukuje něco jako rozteklý želatinový průhledný medvídek ?jak jsi na tom s cyklem den ? promiň nemůžu najít tabulku 🙂 a jestli to je mimo období ovulky muže to být obal od malé cystičky - nebo jen rekace čípku ale standartně to bývá ovu hlen

ladydi
27. srp 2012

@aagnes koukala jsem na tu tabulku níž na těhulky a nějak jim to nesedí, mi to napsalo TP 7.12. a přitom mám 21.12. 😒

fykyska
27. srp 2012

@ladydi no já v to doufám jsem horzná co pořád tady vopruzuju s čuráním ☹ se omluvuju .....Jinak já pře ms třeba dva dny občas špiním a teď nic je mi prostě fajn až na ty prsa unavu a nálady - ale asi mám blbou hlavu a zmatený PMS

ladydi
27. srp 2012

@fykyska hele, neber si to tak, já jak moc chtěla být vždy těhu, tak jsem měla taky všechny příznaky, je to fakt hodně i o tom, jak po tom člověk moc touží a to tělo se podle toho chová. Dokud MS nedorazí, není třeba házet flintu do žita. Já třeba dokonce měla, že mi i teplota spadla a špinila jsem a najednou prásk a duch byl na světě. I když to moje bylo takové prapodivné, taková ta výjimka co potvrzuje pravidlo.

ladydi
27. srp 2012

@fykyska jo a čůráš do kelímku od jogurtu a nebo přímo na papírek?? Já totiž zjistila, že na ty levný testíky je ten kelímek fakt že lepší.

kolino
27. srp 2012

@fykyska
@ladydi přesně jak píšete takový gumový medvídek 🙂 jako jsem 14 DC a ovu na sobě nepoznám, jen podle teplot ,měřím BT a nevypadá to na OVU dnes jsem stoupla o 0,2....a největší fór na tom je ten ,že jsem to nikdy neměla a pokud je to ten plodný hlen, tak to je fakt for...já mám tím pádem poprvé ovu....a 10.9. nastupuji na laparoskopii ,aby mi profukli vaječníky, tak snad by poznali kdyby se něco uchytilo ne? jako upřímně vím, že jdu na operaci tak se ani nesnažíme, ale jsme tak oba při chuti ,že sami nechápeme sex odpoledne, a nemůžeme se dočkat večera kdy bude další... 😀 asi nabíráme na chuti, protože oba víme že po operaci bude dlouho půst! ☹

maximka33
27. srp 2012

@fykyska tak škoda. ale ještě je čas!

maximka33
27. srp 2012

@kolino jj to by mohl být ovulační hlen! však do té doby by sis ještě stihla udělat test, abys nešla těhotná ne? vychází do 14 dní po ovulaci..

fykyska
27. srp 2012

@ladydi do skleničky od přesnídavky, a kupuji si ružové 1O kové hcg od GS MAMATEST

ladydi
27. srp 2012

@kolino tak on ten hlen může být už 3dny před OVUlkou 😉

@fykyska jj já taky mamatesty kupovala

fykyska
27. srp 2012

@fykyska však znáš to sice stojím pevně s nohama na zemi ale i tak člověka ovládá strach strach z toho že to nevyjde že to nepůjde a co potom a vůbec co přístí měsíc nebude anovulační stihne to vejcovod pro to vajičko na druhou stranu - nezasekne se tam zase někde to vajíčko když bude muset cestovat takovu dálku atd atd atd bylo by toho hodně - vím že sem to můžu napsat a také vím že nad tím takhle žena nesmí přemýšlet ale to bylo řečí jak budu mít kopu dětí jak přiští těhu bude ou kej a podívejme jsem vybraná a ještě ke všemu občas pro okolí idiot co chce rodinu ☹ je toho na mě dneska nějak moc

aagnes
27. srp 2012

@ladydi no tak to mají tam jak píšou: Dále bych chtěla podotknout, že metod na výpočet data porodu je několik, většinou se ve výsledku liší maximálně o dny. Tato je založena na tom, jak se "správně" počítá těhotenství. Lékaři počítají těhotenství od prvního dne poslední MS, pozor tedy na to - rozlišujeme stáří plodu a délku těhotenství, rozdíl mezi těmito dvěma čísly bývá obvykle 14 dní. V době, kdy je vajíčko oplodněno, vlastně lékaři uvažují, jako byste byly už 14 dní těhotné. Jste-li například 8+4 tt (jste v 9. týdnu), znamená to, že Vašemu miminku je ve skutečnosti pouze 6 týdnů a 4 dny. Tato metoda, používaná po celém světě, je velice přesná u cyklů s délkou kolem 28 dní (s ovulací kolem 14.DC). Pokud máte cykly výrazně kratší nebo delší, jsou zde pochopitelně rozdíly

kolino
27. srp 2012

@maximka33 to je pravda, ani jsem neměla chuť zkoušet test ,ale máš pravdu než nastoupim tak radši zkusím test. ale tomu ani nevěřím ,že by to mohlo vyjít, já už se připravuji na zákrok, au au to zase budu celá bolavá!