Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

turcice
12. zář 2012

@froka no a co testík????

luuc_2012
12. zář 2012

@maximka33 Ja jsem musela na rizikové hlavne kvuli nocnim, mam ji placenou, nez jsem otehotnela marodila jsem s tenisovým loktem, uz s tim bojuji tri roky a diky praci se mi to vzdy zhorsi, ale od te doby co marodim vychazime jen tak tak, protoze mame pronajem a to je hned znat.

lenickan
12. zář 2012

@ladydi aha tak to mi uniklo, že to bylo i v okolkovaných lahvích a s tou hospodou to máš recht...
my nepijeme když tak pivo manžel a já babskej hubolep činzáno a to ted už stejně ne... takže tak... to je fakt škandál 😒

luuc_2012
12. zář 2012

@froka tak to me taky nepustil do prace, rekla jsem ze bych na 2 mesice klidne sla ze to nejak zvladnu, ale hned to zamitnul, jen ze zacatku chtel abych z domova nejak privydelala. Na neschopence mi chodi o 5tis min nez pri vyplate a to uz je rozdil, ja na penizky nehledim, neco jsem si taky nasetrila, ale kdyz se neco posere tak se posere vic veci najednou a ja mam rada nejakou financni rezervu.

turcice
12. zář 2012

holky a nevíte náhodou??někdo mi říkal že když v době vyplácení podpory onemocníš a jseš na PN tak se to vyplácení podpory o tu doby PN prodlužuje...mě ted ještě vyplácejí podporu do září..poslední by měla přijít v říjnu ale už 14dní jsem s tou nohou na PN....

lenickan
12. zář 2012

@maximka33 maxi, já když měla depku tak jsem si šla něco koupit... často pomohla hezká knížka, cvičení nebo nějaká ta péče🙂 ono to čas od času na člověka padna a určitě máš pravdu, že stres je nejspolehlivější antiko...
Na mne to padalo hodně před Aninkou když se nedařila přes 2 roky...

axonka
12. zář 2012

@turcice ahoj zlaticko, testicek je primo ukazkovy 😉 😉 ted uz zadny stres a jen se tesit na mimco 😉

axonka
12. zář 2012

@aagnes drz se Anicko 😅

turcice
12. zář 2012

@axonka moc ti děkuji zlatí 😉

luuc_2012
12. zář 2012

pripadam si dnes jako po opici, nevyspana, unavena, cela bolava a jeste to pocasi na prd. Ach jo

turcice
12. zář 2012

@luuc_2012 no to počasí je hrůza 😒

aagnes
12. zář 2012

@froka druhý Pre-seed? ty jo, jsi šikovná, že jsi našla další 🙂 to jsem ani nevěděla.

luuc_2012
12. zář 2012

@turcice tak kazda koruna se hodí! Ja jsem dnes taky fotila veci co chci prodat, hlavne po Tomovi, z nekterych veci uz vyrostl a jak ma velikost XXl tak mu jsou bud kratky rukavy nebo mu koukají záda, ale i po sobe, koupím si tricko a po dvouch vypraní mi jsou kratky, tak si dame k obedu znojemskou s rýží a pojedeme na nakupy.

maximka33
12. zář 2012

@luuc_2012 taky se snažím prodávat, hlavně po malém, ale i po sobě. ale moc to nejde.. jak jdou obchody tobě? za měsíc mi to dá tak 3 stovky 🙂

martinakl
12. zář 2012

Ahoj kocky, tak se hlasim z porodnice. Mam za sebou vysetreni (dost bolestivy, pac cipek je stále hodne vzadu), monitor, zatezovy test a ted UZ. Vahovy odhad 4144g. Delal to takovy mlady doktor a hrozne mu to trvalo, tak doufam, ze se sekl 🙂 To by byl uz docela obrik.. Vecer mi daji tabletu na uvolneni porodnich cest a pokud zabere, tak zítra vyvolani samotného porodu..
Pekny den vsem 😵

axonka
12. zář 2012

@martinakl Drzim palce, at porod probehne hladce a pokud mozno bezbolestne 😉 Drz se kocicko 🙂

maximka33
12. zář 2012

@martinakl Marti, tak se drž, ať jde vše, jak má a Kubíka máš brzy na bříšku a ne v bříšku 😉

terulin
12. zář 2012

@martinakl Obříka dáš taky... Určitě to bude lehčí než čekáš (a bude mít 3,5 kg)

turcice
12. zář 2012

@martinakl zlatíčko naše....hodně sil ti přejeme... 😉

barbarucha
12. zář 2012

@martinakl Tyjo, ty jseš i v nemocnici online, to budeme mít přímej přenos! 😉 Držíme všechny palce a už se na vás moc těšíme.

fykyska
12. zář 2012

@segra_bruni ooooláááá dobrý den 😀 😀 Tak jak tak čtu jsme slavnééé na MK jupíííí 😀 😀 😀 aspoň někde si tu slávu užijem - děkujeme za slova chvaly 😵 Tady to prostě žije včetně mých neřizených trysko komentářů 😀 😀 😀 😀 Holky jsou prostě hvězdy nebýt jejich slov písmenek vět a hřejivých komentářů nejedna z nás by byla v pěkný řiti že kočičky 😵 😅 😅 😅

fykyska
12. zář 2012

@martinakl DRŽÍM PALCE 😵 😵 😵

martinakl
12. zář 2012

Holky, dekuju vsem za podporu a palecky, moc si toho vazim 😵

@barbarucha Zatím online jsem, pac se tu nudim 🙂 Ale myslim, ze jak se malej narodi, poslu notas domu 🙂
Tedy az pote, co vas poinmformuji, samozrejme 😉

m_artasek
12. zář 2012

@martinakl Ahoj, tak ať to rychle uběhne a je malý Kubík na světě, všechny se tu na něj těšíme, až nám dáš info. Tak hlavně rychlej a co nejmíň bolestivej porod.

turcice
12. zář 2012

@martinakl a i s fotečkou Martíííííí 😉

luuc_2012
12. zář 2012

@maximka33 ahojky, jak kdy, nekdy super, ze za mesic tisíc a nekdy vubec nic, ja jsem ted prošácla satníky a Tom chtel prodat na aukru PSP (herní konzoly) a hned druhý den byla pryč, a já se tu snazim o par stovek na oblecení

maximka33
12. zář 2012

@luuc_2012 jj příjde mi, že snad to oblečení se prodává nejhůře 🙂

luuc_2012
12. zář 2012

@maximka33 jak kdy, myslím že je to ovlivněné sezoním, ale na mimča vím že je lepší koupit setík oblečení, treba 20 ks podobných velikostí, kdyz si vezmes kolik je na netu nabídek tak se ani nedivím, ja si taky obcas neco koupim

mircisek
12. zář 2012

@martinakl Taky na Tebe myslím a v tom nejkrásnějším slova smyslu Ti závidím. Ten pocit mít naháčka na bříšku stojí za všechnu bolest. 😅

eva518
12. zář 2012

@lenickan Leničko, gratuluju k dobrým výsledkům. Držím palce, jen tak dál 😵 😵