Potrat po KET, jak se dát dohromady?

ivf5
4. led 2019

Ahoj holky, na Stědry den jsem prodelala samovolny potrat, je to 10 dnu a nejak se s tim nemuzu smirit :( tim, ze to bylo jeste pres vanoce,tak to beru asi hůř :(( co Vam pomohlo? Mame jeste zamrazene 1 embryo a to bude muj posledni pokus,uz ted se bojim,ze to zase nevyjde :((

klea81
4. led 2019

10 dní je málo na smíření, dovol si truchlit

vitezove
5. led 2019

To mě moc mrzí. Já jsem potratila o den dřív. 24 ráno už mě naštěstí pustili domů. Nejvíc jsem brečela v nemocnici. A ano, jak to bylo přes Vánoce, tak to bylo fakt hrozné. Všude samé šťastné rodiny, každá reklama mě bodala do srdce. Nechce se mi tady všechno vypisovat, ale musím říct, že teď je mi dobře. Každou neděli si na to vzpomenu, že je to zas o týden víc. A zalejí se mi oči slzama. Ale jinak už nepláču a nějak jsem se s tím srovnala. Jestli chceš vědět co mi pomohlo nebo si jen pokecat, tak mi napiš do soukromé zprávy.

zuzekk
5. led 2019

Lázně!

lenusaak
6. led 2019

Ja take potratila po KET v 10tt prestalo bít srdicko a nakonec se tělo zaclo samo cistit.... u tohodle opravdu plati věta ,, čas vše léčí" S chlapem jsme doma o tom moc nemluvili, ja nevedela co chci slyset a on nevedel jak mluvit v tehle situaci. Hrozne rychle jsem se snazila dat dohromady. Uplne stejne se mnou byla tehotna i moje sestra. O to vic to pro me bylo celé bolestivejsi. Dusila jsem to v sobe a navenek se snazila vypadat v pohodě a to byla nejvetsi chyba. Potratily jsme, prisly jsme i miminko, máme narok truchlit. Jednou me chlap nasel doma uplne zhroucenou, ubrecenou... Oba jsme zjistili ze o tom musime mluvit, ze potrebuju citit trochu i litost od jinych, ze mi ublizovalo prave to, ze jsem se moc brzo po tom vsem snazila delat, ze je vse v poradku.
Takze mluv o tom, truchli.. emoce musi ven a ja ti moc drzim pesti, aby tahle hrozna zkusenost bolela min a min❤️

biedronca
6. led 2019

@ivf5 Ja teda prodělala revizi , po IUI. Ta radost,že to VYŠLO (IUI vyjde pouze 1 páru z 10)..a za 3 tydny jsem lezela s nemocnici pred revizi.
Opravdu jen "čas" otupí trochu bolest. S přítelem moc jsme o tom nemluvili,nerozebírali to. On mě jen pevně drzel, objemul a beze slov jsme to citili,tu bolest. Pak jsem za 2 dny šla normalně do práce... a na snazení uplně zanevrela, nesnažili jsme se, nechali to volně pár měsíců. Vlastně jsem ani nechtěla otěhotnět, bála jsem se.
Dnes jsem po 2 IUI...

bubinko1506
6. led 2019

Ja som po et prišla v 6tt o dvojicky. Trvalo mi asi polroka, kým som prestala revat, keď niekto z mojich známych čakám babo. Ďalší et nám nevyšiel a keď prišiel deň, keď by som mala rodiť, tak som sa úplne zosypala. S mužom sme začali vybavovať adopciu, do toho rekonštrukciu bytu a dovolenku. Na ďalší ket som išla len na mužovo naliehanie a na krvný test potom ma musel dotiahnuť. V ten deň nám doobeda volali, že nás zaradili do zoznamu žiadateľov o osvojenie a poobede volala sestrička, že som tehotná. Termín pôrodu vychádzal presne o rok neskôr, ako sa mali narodiť naše prvé dvojicky

sluckynek
8. led 2019

Asi úplně nevim jak se cítíš já tohle nepodstoupila ale mám za sebou potrat ve 21 TT a zamkle těhotenství v 9 TT a v kraji duše doufám že otěhotnim ještě a donosim zdravé miminko o miminko se snažíme dva roky 😪