Samovolný potrat 7.tt. Po jaké době se může snažit dál?

vaalllllllli8i
26. led 2021

tak vám oznamují že jsem prodělala samovolný potrat , bez revize, chtěla bych se zeptat po jaké době se můžem snažit dál? Jsem s toho tak nesvá :(

gramar
26. led 2021

@vaalllllllli8i Doporučuje se (mě doporučili) "šestinedělí"... Někdo zase říká že čím dřív tím lépe, tak si vyber... Pokud nemáš potíže tak udělej to co ty uznáš za vhodné ;)

lachtanice86
26. led 2021

@vaalllllllli8i bez revize neni nutné dodržet 6nedeli. Další snaha je na vas

michaelarousova
26. led 2021

@vaalllllllli8i bez revize hned klidne☺️

sisik123
26. led 2021

@vaalllllllli8i Ahoj, dr řekla, že se nemusí čekat. A po 2 měsících se nám povedlo znova. Těhotenství už bez problémů. Hlavu vzhůru 🙏🍀

vaalllllllli8i
autor
26. led 2021

@gramar děkuji, já jen aby náhodou to nedopadlo tak jak teď , když začnu teď , jestli není náhodou dost brzo je to teprv týden , nevím jestli čekat na ms a pak se snažit ,

lachtanice86
26. led 2021

@vaalllllllli8i to ti stejne nikdo nezaručí, ze kdyz počkáte bude to ok

vaalllllllli8i
autor
26. led 2021

@michaelarousova nemusí se čekat až přijde ms ?

nikolite
26. led 2021

A jsem měla počkat do první menstruace.

vaalllllllli8i
autor
26. led 2021

@lachtanice86 to máte pravdu , paní Dr. Řekla když budu opět těhotná raději mi předepíše nějaký prášky na udržení

vaalllllllli8i
autor
26. led 2021

@nikolite taky si myslím, ale nejsem si jistá

vaalllllllli8i
autor
26. led 2021

@sisik123 počkám tedy až přijde ms, vůbec ani nevím po jaké době by měla přijít, teprv je to týden od samovolnyho potratu, na ten pohled co jsem viděla ty kusy je mi na nic

vaalllllllli8i
autor
26. led 2021

Vůbec ani nechápu to nejde mi to do hlavy ale asi to takhle mělo bejt, v pondělí mi vystavila tehotenskou knížku, srdce 💓 bilo jak má , vše v pořádku, druhý den mi volala že mám spátny krevní obraz že mám přijít na vyřešení, a v ten den v noci to odeslo ,

vaalllllllli8i
autor
26. led 2021

V nemocnici mi daly kapky secatoxin forte 3×denne abych se vyčistila úplně, pokaždé jak vezmu kapky tak šlo krvácení, teď už jen spinim , nepoškozi to nějak dalšímu těhotenství?

lachtanice86
26. led 2021

@vaalllllllli8i ja treba nikdy nedostala průkazku driv jak po prvním screeningu. Stejně tak jako mi několikrát nepomohly ani leky na udržení. Ten začátek je bud a nebo, tak to je. A to říkám jako někdo kdo potratil nebo zažil zamlkle 5x nez jsem donosila první dítě. Mělo to tak být. A je lepší se tim nezaobirat

vaalllllllli8i
autor
26. led 2021

@lachtanice86 bohužel každy dr. To má jinak , ja u dcer vždy dostala knížku 7-8 TT
Jojo taky si říkám asi to tak mělo být , teď jen čekat až to přijde tak to přijde

nikolite
26. led 2021

@vaalllllllli8i Raději počkej do té první menstruace. Já ji dostala cca za 5 týdnů , ale je to je určitě individuální. Psychicky to bylo náročné naštěstí to u nás pak šlo šup šup a druhé těhotenství je bezproblémové. Teď mám 6 týdnů do porodu. Hlavně nezoufej podruhé to určitě klapne 🍀( i když vím jak je náročné tomu nepropadat)

vaalllllllli8i
autor
26. led 2021

@nikolite děkuji, určitě počkám až přijde ms,
Velice náročné ale to přejde
A vám přeji hodně sil, a ať vše dopadne dobře

leniczka23
26. led 2021

Moc me.to mrzí, klidně hned, moje prababička vždy říkala že je pohnojeno 😊 držím moc palce.

vaalllllllli8i
autor
26. led 2021

@leniczka23 děkuji, právě si nejsme jistá zda nečekat až proběhne ms

jjasmina
26. led 2021

Bez revize hned, já jsem otěhotněla po první menstruaci

vaalllllllli8i
autor
26. led 2021

@jjasmina takže čekat až proběhne ms a pak mužem zkusit?

levandule_k
26. led 2021

@lachtanice86 To jsi si musela šáhnout na dno, klobouk dolů před tebou.

michaelarousova
26. led 2021

@vaalllllllli8i tak to netusim☺️ Ja mam za sebou zt ale s revizi..to jsem cekala a i dodrzela sestinedeli☺️ A hned jsem zas otehotnela☺️ Tak hodne stesti☺️

vaalllllllli8i
autor
26. led 2021

@michaelarousova u mě revize nebyla nutná vše odešlo , ale ta bolest a ty kusy jak odešly ten pocit a jak se to tlačilo ven , už nikdy víc :(

klokanka31
26. led 2021

@vaalllllllli8i To mi je líto ale nebuď smutná, já to taky prožila, hned jsme zkoušeli znova, a měsíc a půl po potratu znova těhotná, a mám z toho zdravou holčičku 😉 a to jsem ještě byla jen s jedním vejcovodem kvůli mimoděložnímu.

klokanka31
26. led 2021

@vaalllllllli8i A navíc se říká že po potratu to je hezky "pohnojený" a spoustě holkám to opravdu vyjde hned.

ol12
26. led 2021

Po kazdem samovolnem potratu (mela jsem 4) jsem otehotnela hned po te prvni menstruaci. Nedodrzovala jsem sestinedeli.

lachtanice86
26. led 2021

@levandule_k vlastně bych řekla že mě to dost posílilo a hodně změnilo pohled. Což bylo dobře

vaalllllllli8i
autor
26. led 2021

@ol12 tak to snad vyjde a děkuji za komentář

vaalllllllli8i
autor
26. led 2021

@klokanka31 děkuji vám moc snad to vyjde a bude vse okkkk