Potrat v 7tt, za jak dlouho se opět zadařilo?

sedlackovak
13. led 2017

ahoj holky,6.11 2016 jsem samovolně v 7 tt potratila,podotýkám,že plod byl zdravý,srdíčko bylo,jenže jsem začala krvácet a bylo to.Vzali si plod na rozbor a za 14 dní mi řekli,že plod byl v pořádku,že to byla statistická chyba.Od té doby mi už proběhly 2 Ms.Po první Ms jsme se s manželem začali snažit a v očekávání druhé Ms jsem měla spoždění dva dny,bleskla mi naděje,co dyby,takže test který vyšel negativní a třetí den 2 Ms dorazila.Naděje ta tam.Je tu nějaká pozitivníš šance,že se co nejdříve zadaří,vím,že tady toho je plno,ale některé příspěvky jsou hodně staré,chtěla bych něčí zkušenost,někoho,komu se stalo nedávno a je opět šťastná,moc děkuji za názory 🙂

nutricnihodnota
14. led 2017

Já otěhotněla při třetím cyklu po revizi, která byla v 9tt. Hlídala jsem si ovulaci, první dva cykly jsem ji nezachytila, při třetím ano a rovnou se zadařilo. Před tím prvním otěhotněním, jsme se snažili několik let.

mku
14. led 2017

Nam trvalo otehotneni 16mesicu.. a pak prisel potrat... Po revizi mela jen 2MS a ted jsem 11tt a zatim vse ok 🙂 zadari se, neboj... telo je nachystane 😉

kkaatte
14. led 2017

Také jsem potratila v 7tt, samovolně plod odešetl, takže ani žádný rozbor nebyl. Vyčistili mě, a jeden dr řkal že po 3 měsících můžeme začít znovu, druhý po šesti. Tak jsme se začali snažit po těch třech měsících. A podařilo se to přesně půlroku po potratu. Teď už mám skoro rok a půl letou cácoru 😉

drzticka81
14. led 2017

ja mela po synovi zamlkle tehotenstvi v 8 tt-nastetsi se to vycistilo samo-nechala jsem probehnout jednu MS a pak jsme to zacali opet zkouset, treti MS uz neprisla a mame dceru 🙂))

marki00
14. led 2017

Ja otehotnela po potratu ve 20. tydnu presne po 3 ms a opet potrat, uz v 7. tydnu. Oba plody byly zdrave, pry se zrejme spatne zalozily. Potreti budem zkouset po 7 mesicich a snad uz to vyjde. Takze klidne se podari hned, neboj;)

alicie_k
14. led 2017

Můžu se zeptat, jaký to byl rozbor toho embrya?

sedlackovak
autor
14. led 2017

@alicie_k nevím přesně jak se to jmenuje,já to tam donesla,sestra si ho vzala a doktor mi řekl že si mám zavolat za 14 dní jestli jsou výsledky za 14 jsme s manželem dojeli a řekli,že plod byl zdraví že s manželem spolu děti mít můžeme a že to byla statistická chyba.

alicie_k
14. led 2017

@sedlackovak Aha, no ptala jsem se, protože když jsme v nemocnici nechávali vyšetřovat materiál z revize, jednalo se o histologické vyšetření, které vždycky jen řeklo, že se jednalo o těhotenství a zbytky z něj a není tam žádná patologie. To trvalo tak těch 14 dní. Když jsem pak pracovala na jiné klinice, vyšetřovali jsme materiál i geneticky a tam už se dalo mluvit o tom, jestli bylo embryo zdravé nebo ne, ale trvalo to teda min. měsíc. Takže jestli ti řekli, že bylo zdravé po 14 dnech, tak nevím. Každopádně jeden, dva potraty jsou opravdu brány jako "statistická" věc... Já jsem měla jeden potrat v 8.tt. s revizí a pak dvě biochemická těhotenství a teď jsem těhotná znovu a vše vypadá dobře... Někdy jsou ty cesty složité ☹
Každopádně držím moc palce...

sedlackovak
autor
14. led 2017

@alicie_k nevim tak nám to v nemocnici řekli a manžel z toho byl docela hodně smutný myslím si že asi jak jsem krvácela hodně plod se prostě neudržel.

wosk
15. led 2017

@alicie_k k tomu genetickemu vysetreni po potratu - podle me byvale gyndr by se melo delat po tretim potratu, ale myslim, ze se to neresi. Me ho udelali po ctvrtem v rade, kdyz jsem to mela napsane v zadance na revizi...

alicie_k
15. led 2017

@wosk No to máš pravdu, většinou se to tak dělá, nebo teda spíš mělo by, ale nedělá...
Proto mě zarazilo, že paní řekli, že embryo bylo zdravé.

sedlackovak
autor
15. led 2017

@alicie_k tak snad by mi v nemocnici nelhali,že?

alicie_k
15. led 2017

@sedlackovak Snad ne 🙂 přeji hodně štěstí.

sedlackovak
autor
15. led 2017

@alicie_k děkuji uvidíme život není jednoduchý 😭😭

akynce
16. led 2017

ahoj holky v zari sem ve 13tt potratila a rekli,ze musime pul roku pockat...ale uz cekat nechci..po rozborech mimca rekli,ze vse bylo ok jen mu prestalo byt srdicko.Otazka: kdy zacnete zkouset vy?

sedlackovak
autor
16. led 2017

@akynce já v listopadu samovolně a hned po první Ms která přišla po necelých 4 týdnech jsme začali se znovu pokoušet.Bohužel už mám za sebou i druhou Ms takže pokračujeme, pokud si zdravá a nemáš žádný problémy nevidím důvod čekat

akynce
17. led 2017

@sedlackovak ahoj...no z hlediska zdravotniho sem zdrava,takze na to asi vlitnem a uvidime snad se nam vsem brzy zadari a nebudem muset prochazet znovu tim peklem

calabasa
17. led 2017

U mě taky snad happy end. Revize v 9.tt na Vánoce a teď jsem 29.tt. Ve 42letech.....

liliana2016
17. led 2017

Já 6.tt bez revize, snažili jsme se hned. Zadařilo se za další 4 měsíce 🙂

akynce
14. čer 2018

Mě se zadarilo až po 2letech