Pravidelná MS bez ovulace

lucahv
11. led 2018

Ahoj holky, stává se vám taky ze mate pravidelnou MS ale dle doktora bez ovulace? Také mám problém s krvácením týden před MS. Jak jste to řešili? Najde se někdo kdo má podobnou zkušenost? Mímo se nám zatím nedaří.

lucahv
autor
14. led 2018

Tak jsme to teď dostala, vůbec nevím jak to ze mám takhle jednou za 5 měsíců opožděni jinak to mívám většinou dřív než dyl. Moje tělo si děla co chce. Většina má buď kratší cykly nebo delší a já oboje tak nemůžu ani zkoumat kde by mohl být problém

lucajde
17. led 2018

Beru utrogestan a clostilbegyt s utrošem mám ms pravidelnou jako hodinky a clostil dopomohl k ovulaci . Po hak jsem rok nemela ms ani ovu a díky těm lékum se mi to srovnalo.

werumka
17. led 2018

@lucahv Ovulace může chodit klidně v rozptylu pěti dnů v rámci cyklů. Takže to není nepravidelnost. Ve chvíli, kdy máš potvrzenou ovulaci víš i na den přesně, kdy přijde menstruace. Proto se vyplatí ji sledovat 🙂 Tohle, co popisuješ, není nepravidelnost, je to normální cyklus. Uvidíš, že až si budeš jistá ovulací, tak ta celková délka cyklu přejde na druhou kolej 🙂

lucahv
autor
17. led 2018

@werumka zkusím měřit bazalni teplotu a uvidím. Jediný co mě ještě napadlo ze bych mohla mít endometriozu jelikož mám první den bolestivou MS a občas mě poboliva v pánvi. Uvidíme 😊

lucahv
autor
20. únor 2018

Ahojky holky, ubehnul měsíc a zatím nic. Měřila jsem bazalni teplotu a ovulka nejspíš nebyla. 20dc se prudce zvýšila ale měla jsme v tu dobu horečku tak to asi ovulka nebyla. Jinak byla sem teď na gynde a prý mám jeden folikul 14cm velký a ostatní malinkaty. Za tři dny jdu zase jestli roste. Tak jsem z toho jelen jestli ovulka probíhá nebo ne. Jinak čípek a Ovulacni hlen mám zrovna dneska. Jen ta teplota nesedí.