• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prázdniny 2012 aneb začátek cesty za potomkem

18. září 2012 
@axonka Jestli ne, tak uvidí:grinning:DD joooo to vyjde uvidíš..nesmíme se na to upínat, ale věřit a doufat, od toho k tý kartářce člověk jede že? Aby měl naději a věřil..Jééé tak to už se těším na Tvou novinku:wink:
2. srp 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jane_s nejdriv musim dostat prvni MS a od toho vseho se to bude vyvijet :wink: Vcera uz konecne tehu test negativni :sweat_smile: , nikdy bych si nemyslela, ze to rada reknu... Takze ted snad je telo zbavene hcg a nastoupi opet pravidelny cyklus...Ocekavam MS do dvou tydnu, tak snad me nenecha cekat mrska :sunglasses:
Poziram kyselinu listovou, piju kontryhel tak snad bude v zari deloha o.k. a silnejsi nez driv :slight_smile:
Od rijna tu spolu budeme resit tehotensky vecicky a nakupy pro mimiska a rozplyvat se nad foteckami z UTZ :dizzy_face:
2. srp 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@axonka To doufám, už aby to bylo že?:slight_smile:)) ale těším se na to:wink: ty už aspoň krásné dětičky máš, pro mě to bude premiéra, tak se Tě pak budu vyptávat:grinning: netěš se beru:wink: A jinak MS Ti určitě dorazí co nejdříve uvidíš:wink: držím pěstičky a pak to spolu rozjedeme ve velkém..září je naše:grinning:DD
2. srp 2012 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jane_s Diky :wink:
Ja zadne deti nemam :wink: Bude to premiera, i kdyz v pokrocilem veku, ale budu prvorodicka :grinning:
2. srp 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@axonka Faaaakt? Zmátla mě fotka s dětičkama:grinning:DD jééé tak to budeme mít obě premiéru no supeeeer:wink: tím líp:grinning:
2. srp 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jane_s to bylo na me svatbe......, deti bratranku :wink: nechteli se ode me hnout :wink:
2. srp 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@axonka Se nedivím, taková krásná princezna:slight_smile:
2. srp 2012 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jane_s Diky, ted uz je to horsi, jsou to prece jen tri roky :wink:. Jak by rekl muj byvaly pritel, zadna ranni rosa :sunglasses:.
2. srp 2012 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak holky fakt nevím:( HCG v pátek 90, včera 680 - miminko tam ještě nevidí - je tam pouze gestační váček, kde ještě není plod. Podle MS odpovídá 5+3, což není, podle posledního styku odpovídá 4, což by prý vycházelo. Bolesti břicha způsobila cysta, která tam je. Takže zítra znovu na krev, v pondělí znovu na utz. Podle doktorky jsem těhotná, jen neví, zda to prospívá - HCG je nízké, ale to může znamenat i malé těhotenství...tak mi držte palce...to je mazec
2. srp 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@qualka Drzim palce :wink:
2. srp 2012 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, můžu k vám?:slight_smile: my se totiž taky začínáme snažit:sunglasses:
2. srp 2012 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@qualka tak to vypadá nadějně, držím pěsti ať hcg stoupá a vše je v pořádku :slight_smile:
2. srp 2012 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zrzulinka ahoj jasně přidej se. Snažíte se první měsíc?
2. srp 2012 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@a.n.e.t.t zkoušeli jsme zkoušeli, ale v červenci, jsem 3 měsíce po vysazení antiny, tak jsme si řekli, že zkusíme a nic...tak se uvidí teď:slight_smile:
2. srp 2012 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zrzulinka Vitej a preji hodne stesti :wink:
2. srp 2012 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zrzulinka takže už zkoušíte druhý měsíc, nám už dva měsíce nevyšli a teď začneme zkoušet třetí měsíc a snad to vyjde.
2. srp 2012 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
nápodobně holky i Vám:slight_smile: doufám,že budeme mít super statistiku a za pár měsíců budem mluvit o jiném snažení - koupě výbaviček:slight_smile:
@a.n.e.t.t tři měsíce je krátká doba..málo z mých kamarádek otěhotnělo okamžitě...navíc když je na to jen pár dnů v měsíci :wink: holt se "nadřem" ale v tom hezké slova smyslu :sunglasses:
2. srp 2012 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zrzulinka v mém okolí právě otěhotněli skoro všichni hned :sunglasses: a nebo naopak jim to trvalo šíleně dlouho, že už se mluvilo i o umělým, tak doufám, že se nezařadím do té druhé skupiny :confounded:
2. srp 2012 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@a.n.e.t.t neboj neboj, určitě to dobře dopadne, já se tak snažím zapudit červíka co hlodá, že se to hnéééd nepovedlo :wink: o já jsem totiž taky z těch, co musí mít všechno hned:slight_smile: nejradši bych totiž otěhotněla a hned to mimi měla vedle sebe :grinning:
2. srp 2012 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
teeeda vy jste toho zase nakecaly!!!! mám v hlavě guláš :grinning:

@qualka -váček je super!!!!!! držím palečky,aby tt odpovídal tomu styku!!! určitě bude HCG soupat!!!!!! :dizzy_face:

vítám nově příchozí a i vám hodně štěstí! :wink:

a hlásím,že se asi brzy přidám do skupiny,co jede nový cyklus, jsem 24DC a cítím podbřišek,asi jde mrcha :confused:, vypadá to,že napoprvé to bude ten nejkratší cyklus........ani by mi nevadilo,mít takové všechny, jinak mě čeká pak spíš ten dlouhý- a to by bylo dlooouuhýý :angry:
2. srp 2012 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@axonka Jj mam ,ale prevazne holcici : Berenika,Beata,Patricie...pro chlapecka zatim netusim ...ale libi se mi Patrik,Lukas,
2. srp 2012 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky vubec nestiham ....jste toho tady napsaly, za jeden den :wink:
2. srp 2012 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iret díky moc, už z toho začínám bláznit:slight_smile:
2. srp 2012 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zrzulinka Ahojky, jasnýýýý, vítej mezi námi a přeji mnoho štěstíčka, ať Vám to co nejdříve vyjde:wink:
2. srp 2012 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iret Jéé já jsem 25DC a taky už začínám mrchu cítit, asi dojde vid beru? Mě teda určitě:grinning:DD
2. srp 2012 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucyda Kámoška má Patricii a je to úžasný, jak jí říkají Páťulko, to bombaa:slight_smile:))) to jméno je úžasný!
2. srp 2012 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, my se snažíme cca měsíc a zatím nic. Zajímalo by mě, jestli je třeba délka snažení o mimi u mladších žen kratší než u starších. Co povíte...?
2. srp 2012 v 19:23  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2018 (23. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzana_ka tezko rict.Za mne ti odpovim ze maly se nam podaril na poprve,to mi bylo 20 a ted je mi 22 a druhe se dle testu podarilo na podruhe ale nemam to jeste potvrzene od dr
2. srp 2012 ve 22:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sjussi to se někdo má......... :slight_smile:
3. srp 2012 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky, konečně pátek, ale takový hnusný počasí, jak je u vás? Člověk by řekl, že je nejlepší zalézt do postele :sweat_smile:
3. srp 2012 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek