Prázdniny 2012 aneb začátek cesty za potomkem

koolombina
6. črc 2012

Ahoj holky, domluvili jsme se s manželem, že do toho půjdeme a já už hrozně těším. Je nás tu víc, kdo začínáme v létě? My už měli zkušebku v červnu, ale příležitostí moc nebylo...teď už sem si spočítala plodné dny tak uvidíme.

jane_s
15. srp 2012

@olinkak Však jooo, počkám do září a pak ty líný potvůrky necháme vyšetřit😀DD člověk na ně čeká, vejce se mu otevře v plné své lásce a oni si tam dělají párty a no stress😀D tak na to jim se.. bílej tesák že jo?😀DDD Vajíčko si pak řekne, hm tak nic noc, tak čau😀D a je po všem..😀DDD Super teorie, docela se tady bavim😀

lucika1503
15. srp 2012

Vidim ze mam nieco spolocne s tebou...tiez som zacala zit trosku zdravsie (nepiju moc a taky sem prestala kourit i kdyz sem byla iba prilezitostni kuracka). Ja sa prave obavam toho ze to nezistim..pocula som pripady ze niekto bol 3 mesiace tehotny a ziadne priznaky...skor patrim k tym "nenej" problemovym zdravotnym osobam, vsetko znasam lepsie....ale taku velku zmenu snad poznam...preto sa pytam s praktickych skkusenosti....ze co a ako.....

olinkak
15. srp 2012

@jane_s 😀 😀 😀 no můj manžel je motorkář, tak jsem si řekla asi že ti jeho lenoši tam někde na půli cesty pořádají motosraz a všichni co přijíždějí se prostě zastaví tam a paří a chlastají, přece se nebudou honit za nějakým jedním vejcem 😀 😀 😀 😀 myslím že jim brzo budu muset přenastavit navigaci směr vejce 😎 😎 😀 😀 😀 😀 jinak se toho snad nedočkáme 😀 A MS je nejspíš tady, sice strašně slaboučká nezvykle, ale asi je ☹

olinkak
15. srp 2012

Snažím se to brát s humorem....ale nemůžu popřít, že jsem zklamaná.....☹ ☹ ☹ , teď je nejhorší že všichni kolem mě včetně mé sestry, která už má děti 2 to měli šup šup...nechci v tomto být vyjímka potvrzující pravidlo !!! ☹

a.n.e.t.t
15. srp 2012

@zuzana_ka 😀 doprovodná provozní kapalina, to je dobrý, no mají se nechat dozrát aspoň ten den ne, říká se, že se má snažit ob den
@olinkak fakt všechno ukázkové, teda, třeba to ještě vyjde 😉 , ale taky jsem si říkala, že my pořád kontrolujeme ovu a snažíme se to trochu naplánovat, naši chlapi na to prdí a kdoví, třeba je problém pak opravdu v chlapovi a my můžeme mít ukázkový hleny, ovu a všechno, já teda doufám, že ne samozřejmě
@lucika1503 jedna moje kolegyně mi říkala, že měla ještě tři měsíce MS a že nevěděla, že je těhotná, neměla žádný příznaky, nevolnosti, prostě na svém těle nic nepozorovala, stát se to může...

olinkak
15. srp 2012

@a.n.e.t.t No právě a teď donuťte nějaým pro ně zkousnutelným způsobem, aby šli fíknout do kelímku 😀 😀 😀 Nevím, no oni si myslí, že problém u nich být nemůže...teda alespoň ten můj a když jsem mu řekla, že pokud to nevyjde, tak že tam fakt půjde...tak mi odpověděl, abych prej já neměla náhodou ucpané trubky 😠 😠 😠 😠 jako všechno myšleno v legraci, ale i tak.... 😝 😝

ddanda
15. srp 2012

@olinkak můj mnažel mně poslal sám pro doporučení na spermiogram, protože si myslel, že je chyba na jeho straně a už se tam ani nestačil objednat 😉 Třeba to taky psychice pomůže, že se trochu uleví, že se to začne řešit....

medria
15. srp 2012

@lucika1503 tak to je dobře, ono životní styl udělá taky hodně 😉 a neboj, myslím, že žen, které těhotenství nepoznají, bude málo a když si nebudeš jistá, tak můžeš testovat, ty dnešní TT jsou opravdu dost citlivé a spolehlivé.

olinkak
15. srp 2012

@ddanda 😀 no kéž by to taky byl planý poplach 😀 😀 myslím si že by se drahému ulevilo, kdyby tam nemusel 😀 😀 😀 Tak zatím ho neposílám...ještě chvíli počkáme 😀

a.n.e.t.t
15. srp 2012

@olinkak to je od něj hnusný 😠 , ale mě to teda rozesmálo, promiň 😅 , no co my jsme se bavili s manželem a on by šel na vyšetření až tak po novým roce, když by se nezadařilo, ale to doufám, že se zadaří a snažíme se od června, no

olinkak
15. srp 2012

@a.n.e.t.t my jsme začali v květnu nechali jsme tomu volný průběh a nic, teď jsem poprvé počítla plodné dny Ovu a zase nic teď jsem se akorát nasrala když jsem četla fórum na těchto stránkách...asi by jsme tam měly taky přispět..aby to vše nevypadalo tak ideálně 🙂 stránky :http://www.babyonline.cz/diskuze-ke-clankum?topic=587&...
Jo můj manžel je veselá kopa, akorát někdy hold třošku přestřelí 😀

lucika1503
15. srp 2012

@medria dekuji moc 😅

a.n.e.t.t
15. srp 2012

@olinkak co to je za diskuzi, vždyť tam každá baba otěhotněla skoro hned 😠 , to ani není možný přeci 😖

olinkak
15. srp 2012

@a.n.e.t.t Tak asi všechny jsou normální v pohodě jen my jsme exoti...taky to nechápu ☹ a pak člověk nemá mít z toho depku ☹ to je fakt super!! Asi už nebudu nic hledat a číst, utvrzuje mě to pak v tom, že něco se mnou není v pořádku...a to nechci ☹

ivcacekb
15. srp 2012

@lucika1503 ahoj, vítej mezi námi 🙂, a ať se dílo brzy zdaří 😀

ivcacekb
15. srp 2012

@zuzana_ka a já už myslela, že tu nikdo jiný krom nás není a všechny ostatní ženy jsou v tom 🙂

adelka21
15. srp 2012

tak děvčata, kdy budete testovat, která nejdřív? já az za dlouho 😀

ivcacekb
15. srp 2012

@olinkak já se o tom s přítelem bavila, a klidně by na spermiogram šel, abychom se nesnažili dobu zbytečně a pak se nepřišlo na to, že to třeba byla nějaká hloupost, ale čas ještě máme

ivcacekb
15. srp 2012

@adelka21 no já to mám dostat teď v pátek, bude mi zas hrabat, takových testů už jsem dělala.....

ivcacekb
15. srp 2012

no a ještě nevím jak s mentruačním kalíškem, používám ho už dobu, ale četla jsem, že ho není dobrý používat v těhotenství, jenže jak to sakra mám vědět, jestli jsem nebo ne, když některé menstruují klidně tři měsíce nebo můžu být úplně v začátku.....no a teď babo raď

mimochodem moje kamarádka přišla na to, že je těhu někdy v 7 měsíci, je tyčka, dodržuje hodně zdravou životosprávu, měla odjakživa problém s mensesem, neměla ho, takže jí to ani nepřišlo a až když měla jet do Tibetu na nějaký čas s přítelem a šli na různá očkování a vyšetření, řekli jí, že za dva měsíce rodí 😀 😀 😀 takže jeli úúplně někam jinam, fofrem svatba, shánění věcí, no mazec. Vůbec na ní těhotenství nebylo vidět, teď prý taky až od 5 měsíce jí vykouklo bříško, jinak to nebylo vůbec poznat, bohužel o mimčo přišla, utrhla se pupeční šňůra a málem to nepřežila ani ona a další už mít nemůže, vzali jí dělohu ☹

olinkak
15. srp 2012

@ivcacekb No tak to drahý zase dostal rozumné rady od svých kámošů, kteří už tedy narozdíl od nás potomka splodili, že baby to moc řeší, že to chce čas a že to přijde, nutíme je prej do spermiogramů a přitom normální chlapi, jako oni takové vyšetření nepotřebují protože normální chlapi jsou prostě hřebci, jen musí prowtě přijít ve správný čas 😀 a skočit 😀 😀 😀 😀 😀 😀 hihihi prostě humoristi, jim se to kecá s dvouma a více dětma 😀 😀 😀 😀

olinkak
15. srp 2012

@ivcacekb tak to je mazec, to je kruté, takový verdikt bych tedy fakt nikdy slyšet nechtěla ☹ ☹ ☹ Tak snad nikomu z nás tady se nic podobného nestane 😀

ivcacekb
15. srp 2012

@olinkak kamarádka má aspoň to první, o kterém nevěděli, ale je to mazec, jsem si myslela, jak je těhotenství pohodové a ono je to jinak, nicméně jsem rozhodnutá, že na plodovku nejdu

jane_s
15. srp 2012

@olinkak
@ivcacekb
@adelka21
@a.n.e.t.t Teda vy jste to tady rozjely😀DD a beze mě jako?😀 No to jsem teda ztracená🙂)))

ivcacekb
15. srp 2012

@jane_s jaktože nesouložíš? 😀 😀 😀

olinkak
15. srp 2012

@jane_s Tak to ne zlato, bez tebe rozhodně ne 😀 hned tě beru do party 😀 😀 😀 jak by řekl můj drahý a slepičí teror zase začíná 😀

jane_s
15. srp 2012

@olinkak Mu dám slepičí teror😀😀😀 Tak to jsem ráda, že jsem zpět v partě, jsem si říkala, sakriš nějak na té diskuzi nestíhám🙂))) tak jsem ráda, že jsem opět v dění😀DDD
@ivcacekb Tož můj drahý je v práci, ale v 8 je doma a to si piš, že ho znásilním😀 jak dobrovolně tak nedobrovolně😀

A co děláte Mařenky moje?

olinkak
15. srp 2012

@jane_s Hihihi, takže mu jako správná slepička posedíš na vajíčkách ??? 😀 😀 😀 hihihi a pořádně ať se z toho něco vylíhne 😀 😀 😀 😀

jane_s
15. srp 2012

@olinkak jasnýýýý, pořádný kužáááátka😀😀😀

ivcacekb
15. srp 2012

Byla jsem dnes na vyndání stehů, počkala jsem si skoro 3 hodiny a pan doktor mi popřál hezký zbytek prázdnin, tak jsem mu řekla, že ale mastím do práce, bo makám už 9 let 😀 , si myslel, že su studentka ještě. Nj, maličká su 😀 😀 , jdu dát vanu, třeští mi hlava a už chci, aby byl pátek nebo sobota.