• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prázdniny 2012 aneb začátek cesty za potomkem

18. září 2012 
@olinkak Však jooo, počkám do září a pak ty líný potvůrky necháme vyšetřit:grinning:DD člověk na ně čeká, vejce se mu otevře v plné své lásce a oni si tam dělají párty a no stress:grinning:D tak na to jim se.. bílej tesák že jo?:grinning:DDD Vajíčko si pak řekne, hm tak nic noc, tak čau:grinning:D a je po všem..:grinning:DDD Super teorie, docela se tady bavim:grinning:
15. srp 2012 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Vidim ze mam nieco spolocne s tebou...tiez som zacala zit trosku zdravsie (nepiju moc a taky sem prestala kourit i kdyz sem byla iba prilezitostni kuracka). Ja sa prave obavam toho ze to nezistim..pocula som pripady ze niekto bol 3 mesiace tehotny a ziadne priznaky...skor patrim k tym "nenej" problemovym zdravotnym osobam, vsetko znasam lepsie....ale taku velku zmenu snad poznam...preto sa pytam s praktickych skkusenosti....ze co a ako.....
15. srp 2012 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jane_s :grinning: :grinning: :grinning: no můj manžel je motorkář, tak jsem si řekla asi že ti jeho lenoši tam někde na půli cesty pořádají motosraz a všichni co přijíždějí se prostě zastaví tam a paří a chlastají, přece se nebudou honit za nějakým jedním vejcem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: myslím že jim brzo budu muset přenastavit navigaci směr vejce :sunglasses: :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jinak se toho snad nedočkáme :grinning: A MS je nejspíš tady, sice strašně slaboučká nezvykle, ale asi je :frowning2:
15. srp 2012 v 11:06  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2017 (29. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snažím se to brát s humorem....ale nemůžu popřít, že jsem zklamaná.....:frowning2: :frowning2: :frowning2: , teď je nejhorší že všichni kolem mě včetně mé sestry, která už má děti 2 to měli šup šup...nechci v tomto být vyjímka potvrzující pravidlo !!! :frowning2:
15. srp 2012 ve 12:16  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2017 (29. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzana_ka :grinning: doprovodná provozní kapalina, to je dobrý, no mají se nechat dozrát aspoň ten den ne, říká se, že se má snažit ob den
@olinkak fakt všechno ukázkové, teda, třeba to ještě vyjde :wink: , ale taky jsem si říkala, že my pořád kontrolujeme ovu a snažíme se to trochu naplánovat, naši chlapi na to prdí a kdoví, třeba je problém pak opravdu v chlapovi a my můžeme mít ukázkový hleny, ovu a všechno, já teda doufám, že ne samozřejmě
@lucika1503 jedna moje kolegyně mi říkala, že měla ještě tři měsíce MS a že nevěděla, že je těhotná, neměla žádný příznaky, nevolnosti, prostě na svém těle nic nepozorovala, stát se to může...
15. srp 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@a.n.e.t.t No právě a teď donuťte nějaým pro ně zkousnutelným způsobem, aby šli fíknout do kelímku :grinning: :grinning: :grinning: Nevím, no oni si myslí, že problém u nich být nemůže...teda alespoň ten můj a když jsem mu řekla, že pokud to nevyjde, tak že tam fakt půjde...tak mi odpověděl, abych prej já neměla náhodou ucpané trubky :angry: :angry: :angry: :angry: jako všechno myšleno v legraci, ale i tak.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. srp 2012 ve 12:49  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2017 (29. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olinkak můj mnažel mně poslal sám pro doporučení na spermiogram, protože si myslel, že je chyba na jeho straně a už se tam ani nestačil objednat :wink: Třeba to taky psychice pomůže, že se trochu uleví, že se to začne řešit....
15. srp 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucika1503 tak to je dobře, ono životní styl udělá taky hodně :wink: a neboj, myslím, že žen, které těhotenství nepoznají, bude málo a když si nebudeš jistá, tak můžeš testovat, ty dnešní TT jsou opravdu dost citlivé a spolehlivé.
15. srp 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ddanda :grinning: no kéž by to taky byl planý poplach :grinning: :grinning: myslím si že by se drahému ulevilo, kdyby tam nemusel :grinning: :grinning: :grinning: Tak zatím ho neposílám...ještě chvíli počkáme :grinning:
15. srp 2012 ve 13:11  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2017 (29. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olinkak to je od něj hnusný :angry: , ale mě to teda rozesmálo, promiň :sweat_smile: , no co my jsme se bavili s manželem a on by šel na vyšetření až tak po novým roce, když by se nezadařilo, ale to doufám, že se zadaří a snažíme se od června, no
15. srp 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@a.n.e.t.t my jsme začali v květnu nechali jsme tomu volný průběh a nic, teď jsem poprvé počítla plodné dny Ovu a zase nic teď jsem se akorát nasrala když jsem četla fórum na těchto stránkách...asi by jsme tam měly taky přispět..aby to vše nevypadalo tak ideálně :slight_smile: stránky :http://www.babyonline.cz/diskuze-ke-clankum?topic=587&site=2
Jo můj manžel je veselá kopa, akorát někdy hold třošku přestřelí :grinning:
15. srp 2012 ve 14:13  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2017 (29. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medria dekuji moc :sweat_smile:
15. srp 2012 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olinkak co to je za diskuzi, vždyť tam každá baba otěhotněla skoro hned :angry: , to ani není možný přeci :confounded:
15. srp 2012 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@a.n.e.t.t Tak asi všechny jsou normální v pohodě jen my jsme exoti...taky to nechápu :frowning2: a pak člověk nemá mít z toho depku :frowning2: to je fakt super!! Asi už nebudu nic hledat a číst, utvrzuje mě to pak v tom, že něco se mnou není v pořádku...a to nechci :frowning2:
15. srp 2012 v 16:29  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2017 (29. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucika1503 ahoj, vítej mezi námi :slight_smile:, a ať se dílo brzy zdaří :grinning:
15. srp 2012 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzana_ka a já už myslela, že tu nikdo jiný krom nás není a všechny ostatní ženy jsou v tom :slight_smile:
15. srp 2012 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak děvčata, kdy budete testovat, která nejdřív? já az za dlouho :grinning:
15. srp 2012 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olinkak já se o tom s přítelem bavila, a klidně by na spermiogram šel, abychom se nesnažili dobu zbytečně a pak se nepřišlo na to, že to třeba byla nějaká hloupost, ale čas ještě máme
15. srp 2012 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelka21 no já to mám dostat teď v pátek, bude mi zas hrabat, takových testů už jsem dělala.....
15. srp 2012 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a ještě nevím jak s mentruačním kalíškem, používám ho už dobu, ale četla jsem, že ho není dobrý používat v těhotenství, jenže jak to sakra mám vědět, jestli jsem nebo ne, když některé menstruují klidně tři měsíce nebo můžu být úplně v začátku.....no a teď babo raď

mimochodem moje kamarádka přišla na to, že je těhu někdy v 7 měsíci, je tyčka, dodržuje hodně zdravou životosprávu, měla odjakživa problém s mensesem, neměla ho, takže jí to ani nepřišlo a až když měla jet do Tibetu na nějaký čas s přítelem a šli na různá očkování a vyšetření, řekli jí, že za dva měsíce rodí :grinning: :grinning: :grinning: takže jeli úúplně někam jinam, fofrem svatba, shánění věcí, no mazec. Vůbec na ní těhotenství nebylo vidět, teď prý taky až od 5 měsíce jí vykouklo bříško, jinak to nebylo vůbec poznat, bohužel o mimčo přišla, utrhla se pupeční šňůra a málem to nepřežila ani ona a další už mít nemůže, vzali jí dělohu :frowning2:
15. srp 2012 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivcacekb No tak to drahý zase dostal rozumné rady od svých kámošů, kteří už tedy narozdíl od nás potomka splodili, že baby to moc řeší, že to chce čas a že to přijde, nutíme je prej do spermiogramů a přitom normální chlapi, jako oni takové vyšetření nepotřebují protože normální chlapi jsou prostě hřebci, jen musí prowtě přijít ve správný čas :grinning: a skočit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hihihi prostě humoristi, jim se to kecá s dvouma a více dětma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. srp 2012 v 17:06  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2017 (29. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivcacekb tak to je mazec, to je kruté, takový verdikt bych tedy fakt nikdy slyšet nechtěla :frowning2: :frowning2: :frowning2: Tak snad nikomu z nás tady se nic podobného nestane :grinning:
15. srp 2012 v 17:08  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2017 (29. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olinkak kamarádka má aspoň to první, o kterém nevěděli, ale je to mazec, jsem si myslela, jak je těhotenství pohodové a ono je to jinak, nicméně jsem rozhodnutá, že na plodovku nejdu
15. srp 2012 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olinkak
@ivcacekb
@adelka21
@a.n.e.t.t Teda vy jste to tady rozjely:grinning:DD a beze mě jako?:grinning: No to jsem teda ztracená:slight_smile:)))
15. srp 2012 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jane_s jaktože nesouložíš? :grinning: :grinning: :grinning:
15. srp 2012 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jane_s Tak to ne zlato, bez tebe rozhodně ne :grinning: hned tě beru do party :grinning: :grinning: :grinning: jak by řekl můj drahý a slepičí teror zase začíná :grinning:
15. srp 2012 v 17:22  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2017 (29. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@olinkak Mu dám slepičí teror:grinning::grinning::grinning: Tak to jsem ráda, že jsem zpět v partě, jsem si říkala, sakriš nějak na té diskuzi nestíhám:slight_smile:))) tak jsem ráda, že jsem opět v dění:grinning:DDD
@ivcacekb Tož můj drahý je v práci, ale v 8 je doma a to si piš, že ho znásilním:grinning: jak dobrovolně tak nedobrovolně:grinning:

A co děláte Mařenky moje?
15. srp 2012 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jane_s Hihihi, takže mu jako správná slepička posedíš na vajíčkách ??? :grinning: :grinning: :grinning: hihihi a pořádně ať se z toho něco vylíhne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. srp 2012 v 17:30  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2017 (29. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olinkak jasnýýýý, pořádný kužáááátka:grinning::grinning::grinning:
15. srp 2012 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Byla jsem dnes na vyndání stehů, počkala jsem si skoro 3 hodiny a pan doktor mi popřál hezký zbytek prázdnin, tak jsem mu řekla, že ale mastím do práce, bo makám už 9 let :grinning: , si myslel, že su studentka ještě. Nj, maličká su :grinning: :grinning: , jdu dát vanu, třeští mi hlava a už chci, aby byl pátek nebo sobota.
15. srp 2012 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek