• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prázdniny 2012 aneb začátek cesty za potomkem

18. září 2012 
@jane_s Jo a můj teda to už je takové dost chlapské, tomu říká postřelený bobr :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Že tento týden zase nic nebude??? To máš zase postřelenýho bobra, že ??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No prostě humorista :grinning: :grinning:
15. srp 2012 v 18:36  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2017 (38. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olinkak ježíši Kriste :grinning: , já od bývalého slyšela "to už máš zas krámy, co?!!, jsem měla ty své nálady...
15. srp 2012 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelka21 No tak to bychom na tom byly fakt úplně stejně:grinning: to je mazec, tak musíme naplánovat to společné testování jasan?:grinning:
@olinkak To jo teda:grinning: teta je slabej odva oproti krvavé Merry že?:grinning:DD
15. srp 2012 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olinkak :grinning:DDD hele bobry nepěstuju:grinning:DD takže na mě s bobrem nechoď:grinning:
15. srp 2012 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivcacekb Krámy mám doma zakázané říkat:grinning: prej to je hnusný... tak jsem říkala manželovi "no jo ale pro mě to je fakt jako hnusný":grinning:DD TAkže holky pokud to jsou krámy, tak krámy už budeme mít jen na půdě jasný?:grinning:
15. srp 2012 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jane_s Janičko budu netrpělivě čekat !!! Přeju ti digi test se // a foto do alba a ne že nás hned opustíš s kým bych tady vtipkovala ??? Zadělaný mít můžeš, ale drbkat můžeš chodit i sem :grinning: a poradit jak správně na to, jestli třeba svíčka v posteli po sexu funguje :grinning:
15. srp 2012 v 18:42  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2017 (38. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jane_s Hele neznamená, že když máš naháče, že se tě to netýká :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: bobr jak bobr i panker se počítá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. srp 2012 v 18:43  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2017 (38. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olinkak Hele bejby, já nejsem svině jo?:grinning:DD Mě se tady nezbavíte ani když budu s pupkem, ale ono to dopadne tak, že buď všechny nebo jenom vy a já tady budu strašit ještě pár měsíců:grinning:DD já takový štěstí určitě nemám aby to jen tak dopadlo:grinning:
15. srp 2012 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olinkak Prej naháče:grinning::grinning: Ty vogo, nikdy jsem neviděla vopelichanýho bobra :grinning: :grinning: :grinning: a radši ani nechci :grinning: :grinning:
15. srp 2012 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivcacekb hihihi no tak to je v poho :grinning:
15. srp 2012 v 18:44  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2017 (38. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jane_s hihi tak tady budeme strašit jako bílé paní s krvavou Marry v patách a možná když to budeme brát takto s humorem, tak nás třeba přestane mrcha stíhat :grinning:
15. srp 2012 v 18:46  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2017 (38. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jane_s Vopelíchaný bobr :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak já se tady válím smíchy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to je šílená kombinace, postřelený a ještě opelichaný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. srp 2012 v 18:47  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2017 (38. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olinkak SE snad nechám zarůst :grinning: :grinning: :grinning: páč ta představa je fakt hrozná..ale aby si pak chudák manžel nemusel vzít na to hejno bobrů křoviňák :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. srp 2012 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jane_s A za hoďku ti přijde kohoutek tak nezapomeň pořádně mu posedět na vajíčkách a při orgazmu, pooozooor jdou k vám kužááátkááááá !!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. srp 2012 v 18:50  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2017 (38. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jane_s vezme si sekačku jako Béďa Trávníček v té reklamě a zásadně leda značku mountfield je super výkoná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. srp 2012 v 18:52  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2017 (38. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olinkak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: my jsme fakt nechutný dneska večer :grinning: :grinning: :grinning: asi na nás jdou nějaký choutky z vesmíru jinak fakt nevím :grinning: :grinning: :grinning: ale lepší než tady brečet že čekáme MS vid?:wink: A co ta Tvoje krvavá Merry jako? :grinning:
15. srp 2012 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jane_s Já chci taky testovat s váma!!!! Si budu muset nějak seřídit cyklus :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nebo mi teď totiž o 14 dní zdrháte i s @adelka21 :grinning: tak to neee brzděte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a já zrychlím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. srp 2012 v 18:57  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2017 (38. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olinkak No ale ty jsi to ještě ani nedostala:grinning:D a já už mám skoro půlku za sebou:grinning:D to teda nevím jak to chceš udělat má drahá :grinning:
15. srp 2012 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jane_s nevím nějak nemám náladu si jít vyndat tampón a zjisti situaci, ale asi to nebude tak žhavé, mám jeden mini celý den :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: raděj nekontroluju....nechávám se v umělé "NADĚJI" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. srp 2012 v 18:59  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2017 (38. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já jen že nakouknu z domu a vy tady tak vtipkujete, jsem se pěkně pobavila :grinning: :grinning: .Prý postřelenej bobr, Olinko tvůj manžel je fakt vtipálek :grinning:.
Ale už zase běžím, musím uvařit obídek na zítra, dostala jsem chuť na bramborový knedlíky plněný uzeným masem, se zelíčkem. Sice už je sedm večer, ale já to zmáknu :grinning: :sunglasses: .
15. srp 2012 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jane_s No dnes jako vy sexovat nebudeme, jelikož přijela na návštěvu tchýně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , to není jako přezdívka pro MS to je těžká realita :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aby nedošlo k mýlce :grinning: :grinning: :grinning: Tak vás nějak dostihnu dám si do zadnice vrtuli jak se u nás říká a ono to půjde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Nechutné???? Ne jen humorné :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a naplákat se mi nechce, už mě to trápilo ráno :angry: :angry: :angry: :angry: takže žádný splín raděj nahač bobr, klín, a na závěr hezký rým :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: končí mi totiž šichta musím jít udělat uzávěrku a objevím se zase zítra, dnes si dám totiž večer vínko s tchýní, ale až ji uložím ke spánku (nejraděj k věčnému) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ne je hodná, tak možná sem ještě juknu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak zatím kočeny :grinning: :grinning:
15. srp 2012 v 19:04  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2017 (38. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@a.n.e.t.t jj tak ať se ti daří mňam to bych si taky dala :grinning: nechceš poslat poštou :grinning: a když ne na ochutnávku tak aspoň foto sem, prej se jí i očima, tak to zkusím :grinning:
15. srp 2012 v 19:06  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2017 (38. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@a.n.e.t.t Tyyyy jo, taková dobrota, můžu se stavit na knedlíčky prosím:grinning: miluju je..mňam..
@olinkak :grinning: :grinning: :grinning: děkuji Ti za velice zábavný večer s kulturními vložkami a hláškami:grinning: Tak přežijte tchyní, bobr bude muset vyčkat no :grinning: a dej vědět o krvavé Merry jo? :grinning: :grinning: Třeba už nedojde potvora:wink: no střess bejby.. tak se budu těšit na další tlacháníčko bejby, jdu do vany a čekat na manžela, navoním bobra a bude :grinning: :grinning: :grinning:
Krásnýýýýýýýýýýýýýýýý večer bejbátka:wink:
15. srp 2012 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olinkak
@jane_s vy jste střelené :grinning: :grinning:
15. srp 2012 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jsem jen 6 hodin na brigádě a už se tu rozjela pěkná debata, jen tak dál:grinning:
Jinak jak ste se tu bavili o testování, budu možná testovat cca 26.8 přidá se někdo do party?
15. srp 2012 v 19:48  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@a.n.e.t.t tak to už jsem neměla hoodně dlouho, bych si dala, mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dostala jsem poukaz na litr, tak koukám, za co ho utratím, koukala jsem na šátky na uvazování dětí, však to říkám, že mi hrabe :grinning: , taky jsem milému řekla, že chci holčičku, ať si to udělá jak chce. a kdyby náhodou mimi nešlo, tak od čeho jsou sousedi, že? :grinning: :grinning: :grinning: no takže jsem se nakonec uklidnila a koukám na vaření v páře, přeci jen bych měla nasadit jiný systém
15. srp 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olinkak @jane_s @ivcacekb teda ty knedlíky mi daly včera zabrat, ale dneska bude mňam obídek :sunglasses:
@zuzana_ka já bych chtěla zkusit test už v pátek 24.8., protože se chystáme na akci v sobotu, tak abych věděla :sweat_smile: , jestli můžu něco pít, když tam nic nebude, tak z toho nic nebude nebo nebude jěště vajíčko zahnízděné, a mohla bych, a když náhodou bude, tak je to jansý :sunglasses:
16. srp 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@a.n.e.t.t čekám mrchu 25.8, tak uvidíme, třeba ani testovat nebudu :angry: Snažíme se poctivě už přes měsíc, tak jsem plná nadějí, ale zároven počítám i s tím, že to i tento měsíc nevyjde:frowning2:
16. srp 2012 v 09:11  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky, tak mám píchnutý agolutin, příští týden jdu na krev a uvidíme, co mi chybí :slight_smile: dneska byl doktor zase velmi příjemný, říkal cosi o tom, že je to záhada, že dřív ženský jako já neměly děti, že mám být ráda za dělohu a vaječníky...no už se tomu směju, vážně :slight_smile: není nad psychickou podpru :grinning:
16. srp 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelka21 :grinning: :grinning: jj, lepší je být střelené, než naplákat :grinning: s humorem se spousta věcí snáší líp, i moje přicházející a dýchající mi za krk krvavá Merry :grinning:
16. srp 2012 v 09:14  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2017 (38. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek