Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Pro snažilky

jancastromska
5. črc 2019

Ahoj ani nevím zda to psát, ale třeba tím někomu dám naději neřídit se jen podle ovulace. Prostě máme jedno dítě které vím, že jsme počali 20 den cyklu, což jsem si myslela že ovulaci mám kolem 14. dne - řkala Dr. i test. A nevím zda porodem se něco v těle změnilo ale menses mám pořád stejně co 30-33 dnů a trvá 3 dny a s mamzelem jsem měla sex den po menses tedy 4 den a teď čekáme druhé. Termín druhého vím taky přesně, pak jsem měsíc byla pryč. Takže obě děti jsme počali úplně jinak a kdybych se měla řídit ovulaci tak jsme bez dětí asi do teď. Tak se milujte stále a hodně štěstí 😘

radu98
5. črc 2019

@jancastromska za mě by se ženy měly vykašlat na plodné dny a užívat (a když říkám užívat, tak myslím opravdu užívat jako zábavu a potěšení) si sexu každý den... a hlavně nemít furt v hlavě jenom “chci dítě”, pak to taky nejde.
My jsme se snažili každý den 2x někdy i 3x a další MS jsem de už nedočkala, jen pozitivního testu 😁😄 nevím kdy jsem otěhotněla, protože mé těhotenství je o 2 týdny mladší (a to mám cyklus klasický a pravidelný), než podle tabulek. Takže jsem jasný důkaz toho, že se na to spoléhat nedá 😊

sudylichozrout
5. črc 2019

@radu98 ja s tebou naprosto souhlasim az na jednu vec. Unava, deti, nalada... To vse frekvenci sexu snizuje, v nekterych pripadech velmi vyrazne. Sex 1-2x do tydne maji podle me ty stastnejsi (rozumej mene vyrizene) pary, jinak treba sex 1x za 10-14 dnu neni nicim vyjimecnym. Denne to fakt zvladnou jen maloktere pary, ktere maji male deti a hromadu pracovnich starosti. Si myslim tedy... 🙂

radu98
6. črc 2019

@sudylichozrout ono asi i záleží jak k sobě páry mají blízko. Já v práci 12ctky, přítel po noční oba úplně KO a cestu jsme si k tomu stejně našli...když se chce, všechno jde 🙂
A navíc na nějaké hodinové scény nás moc neužije. Když to řeknu tak jako blbě a na plnou pusu- za 4minuty se dá stihnout hodně věcí 😄 každému totak ovšem nemusí vyhovovat.
Ale samozřejmě, mě je 21 a druhé plánujeme chvíli po narození prvního. Když jsou pak maminy, co je jim 30 a více, tak už energie rapidně ubývá a kondice taky není co bývala 🙂
Ale upřímně, to miminko se někde, kde je tlak jen tak nechytí, takže pokud lidé nemají na to, si na sebe udělat 5 minut čas, je třeba se zamyslet, jestli je dítě správnou volbou (přecejen pak je únava ještě větší a času je ještě méně). A většinu vztahů to pak ukončí.
Ale to vše je hodně individuální...každý to má jinak 🙂

eviicka
6. črc 2019

No vidíte a někomu se po roce snažení zadaří až v měsíci, kdy se vše řádně vypočítalo a pojistilo 🙂 (vzhledem k protisměnám a služebním cestám nejde vždy praktikovat pravidelnost)
@radu98 souhlasím se @sudylichozrout , děti tomu dají opravdu jiný rozměr, většina z nich hlavně ví kdy se probudit 🙂.

dora13
7. črc 2019

@radu98 koukam, ze jsi tehotna s prvnim ditetem😅 zkus si na tuto debatu vzpomenout treba za rok, dva nebo pet, mozna uz nebudes tak radikalni. Ano, za pet minut se da stihnout ledacos, ale obcas proste neni ani tech pet minut. Anebo nekomu petiminutovy sex nestaci a radsi to bude delat jednou tydne dyl, nez na to dupat denne. Sama pises, ze kazdy par to ma jinak, takze usuzovat, ze par, ktery nesoulozi denne, k sobe nema blizko a dite by si nemel porizovat, je fakt nesmysl.

radu98
8. črc 2019

@dora13 no ono každý nepochází z funkční rodiny s ideálním otcem...v 15 jsem se starala (a to opravdu se vším všudy) o svého malinkého nevlastního brášku a zvládala jsem všechno úplně v pohodě (místo sexu jsem se v těch letech věnovala učení a nebo sportu a na to je potřeba více energie než na sex), takže o dětech už něco vím. A znova, ne každý pochází z ideální rodiny od, které otec neodejde 🙂 takže opravdu vím o čem mluvím a těmhle řečem zkušených matek se musím vždy jen pousmát 🙂
Pokud na sebe nemají v páru čas, nemyslím tím jen sex, tak jak pak mohou mít čas na další dítě a udržování vztahu?! Ano, někdy to funguje i tak, ale jak se dívám kolem sebe, tak z 80% ne a končí to vždy stejně 🙂 a já z pohledu toho, že to rodiče nedávali a v 6 už jsem si vařila míchaný vajíčka ke snídani a pak se vypravila sama do školky a doma jsem byla do večera jen s o 3 roky starší sestrou sama vím, že být dítě, které vyrůstá prakticky bez otce, protože na svoje dítě nemá energii a tak je radši do večera v práci a pak ještě s milenkou je fakt docela na prd 🙂 Takže znova, každý to má jinak, každý má doma jiného chlapa a tělo každé ženy to má taky trochu jinak (cyklus, ovulace a pod)....A pokud někdo opravdu to dítě tak chce, tak mu stačí se posnažit i těch 5 minut každý den, pokud je chlap doma😉 a pak až, když to nevyjde, tak to řešit jinak.

dora13
9. črc 2019

@radu98 uprimne? Mne by treba petiminutovy sex nic nedal, takze pro me je prijemnejsi a z hlediska vztahu rozhodne podnetnejsi mit sex dvakrat tydne, a to i za cenu toho, ze jsem si treba hlidala plodne dny. Ono to nemusi nutne znamenat, ze se z tebe stane urputna silenkyne, ktera mluvi jen o ovulacnim hlenu. Pro me by zas bylo neunosne provozovat sex denne, jen proto, ze chci dite, tak prece musim, nemluve teda o tom, ze se sex denne pri snazeni o dite nedoporucuje, protoze nemusi stihat dozravat spermie.
Je hezky, ze mate sex denne, good for you a preju ti, at tam to vydrzi az do zlate svatby, ale opravdu neplati, ze pokud par nesoulozi denne, tak dite nechce tak jako jste ho chteli vy. Kazdy ma jiny sex drive, jine potreby, jiny zivotni styl, v neposledni rade i jiny vek a fyzicke moznosti. Nesud🙂

eviicka
9. črc 2019

@dora13 souhlasím, navíc sex na povel a jen kvůli plození není dobrý ani pro početí ani pro vztah (a to ani v plodných dnech ani neustále).

@radu98 pořád píšeš, že každý to má jinak, tak to respektuj a nesuď když to může mít někdo jinak (ne pro každého je sex každodenní priorita, dítě po třicítce opravdu nemusí být vyčerpávající atd atd).

ttm
Autor odpověď smazal
Zobraz
vladimira_b_l
Autor odpověď smazal
Zobraz
vladimira_b_l
9. črc 2019

@dora13 Super napsáno, díky...uplně mi mluvíš z duše 🙂

jancastromska
autor
11. črc 2019

@ttm ahoj vím že musí dojít k ovulaci, jen mi šlo o to že vím ze svého okolí jak plno holek hlídá ovulaci a u mě byla testem i Dr. ovulace určena chybně, já si to nikdy nehlidala jen mě to spíš ze srandy zajímalo jak to mám a chtěla jsem jen tím článkem říct že se na to ženy nemají upinat, a tím spíš to může vyjít .. 😉😊 nechtěla jsem ať se mi tu hadate 😎

eviicka
11. črc 2019

@jancastromska mohla si mít během toho cyklu ovulace dvě. Moje kamarádka otěhotněla během menstruace.
Ale jinak souhlasím, neupínat se je nejlepší řešení, ale myslím, že když to někomu nejde měsíce či roky, tak je to hodně těžké.

Sem začni psát odpověď...

Odešli