Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Proběhla ovulace?

veronika8808
1. pro 2018

Holky poraďte... Co myslíte? Byla ovu nebo bude nebo anovulacni? 🙄

jenny91
1. pro 2018

Ahojky, u mě to minulý měsíc vypadalo snad na chlup stejně a zadařilo se. Takže ovu jsem měla a předpokládám, že pozitivní byl ten poslední test se silnou testovací čárkou. (Taky ale nikdy nebyla tak výrazná jako kontrolní - přesně jako u tebe.) Den potom jsme se snažili. (Ale zkoušeli jsme to víckrát, tak nemůžu potvrdit, že to vyšlo zrovna ten den.)

jednaholkaa
2. pro 2018

@veronika8808 Rekla bych, ze taky zalezi jak casto ty testy delas, jestli jednou denne nebo treba vickrat. Jestli to je jednou denne, tak si mohla ten nejvetsi LH vrchol prosvihnout, ono to nekdy trva jen par hodin.. Pak by ovulace byla ta nejtlustejsi carka, i kdyz tenci nez kontrolni..

hasara33
2. pro 2018

@veronika8808 ahoj, tyhle testy jsou všechny negativní, pozitivní vypadají takhle (viz foto) nicméně to neznamená, že ovulace být nemohla ...záleží kdy si testovala, jak moc byla moč koncentrovaná apod ;) takže negativní sice jsou, ale to neznamená, že to je ztraceno ...držím palce ;)

veronika8808
autor
2. pro 2018

My se snažíme od července. Ovulacni testy jsem nikdy neměla silnější než kontrolni. V srpnu se zadarilo ale odešlo to s menstruaci. V pondělí jdu na gyndu tak se jí na to zeptám protože všude se píše jak musí být čárky silnější než kontrolni apod ale u mě prostě silnější nikdy nejsou. Max jsou skoro stejně silné jako kontrolni

hasara33
2. pro 2018

@veronika8808 a od kolikátého dne cyklu testuješ a v kolik hodin cca? 🙂

veronika8808
autor
2. pro 2018

@hasara33 no semnou je to těžký 😁 třeba dvě hodiny před testováním nepit je pro mě nepředstavitelné protože pít musím furt kvůli tlaku. Taky asi záleží jakou mám zrovna směnu. Takže zjevně se mi nikdy nepodaří tu největší hladinu zachytit. Nicméně, snažíme se furt tak se doufám brzy zadari.

hasara33
2. pro 2018

@veronika8808 jo tak 😀 no tak v tom to bude zakopaný pes 😀

hermij
2. pro 2018

@veronika8808 Verčo, to je ještě krátce 🙂 Tak to chce trpělivost. Abyste lépe poznala své tělo, doporučuji nastudovat symptotermální metodu. Ovu testy ukazují jen hladinu LH v moči, tzn. že se tělo chystá ovulovat, ovuluje, anebo už ovulovalo... klidně i 10 dní pozitivity... haha, celá ovulace trvá tak 12-24 hodin... takže dosti nepřesné. Sledování se dá zpřesnit opakovaným testováním, ale to zbytečně utrácíte za testy. U STM koupíte jen teploměr za 150-300 Kč. Doporučuji mrknout na blog: http://cestykditeti.cz/nacasovani-aneb-plati-2814/ anebo články na http://www.rodina.cz/serial27.htm.
A menstruaci si kdyžtak užijte 🙂 Hezky se Vám očistí děloha a pěkně potrénuje stahy při vypuzování, které budou třeba u porodu ;) Hodně zdaru.

veronika8808
autor
7. pro 2018

@hasara33 Ahoj. No tak to předtím asi ovulka nebyla,ikdyz jsem si myslela že jo (vytok atd).Pak jsem měla bílý krémový vytok. Dneska jsem 17DC a do MS 11 dni. Koupila jsem si ovu testy na další kolo snažení a ze zvědavosti udělala a za ten půlrok co se snažíme je mám poprvé takhle silné

Sem začni psát odpověď...

Odešli