První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

suzza
3. lis 2011

AHoj holky, už se snažíme dva měsíce o miminko, ale pořád nic. Nevzdávám to a určitě se brzo zadaří. Hledám snažilky na pokec, vzájemnou podporu, výměnu zkušeností....

zabula
3. lis 2011

ahojky,my se snažíme taky tak 🙂 no a nic ☹

barbulinka1
3. lis 2011

ahojka, taky se snažíme dva měsíce 🙂 no a taky zatim nic :(

pajiskazemlyna
3. lis 2011

Ahoj budoucí maminky ! 🙂) My jsme na tom úplně stejně ! :( Ale brzy se nám všem určitě zadaří ! 🙂 Hlavně na tom moc nelpět 😵

suzza
autor
3. lis 2011

@barbulinka1
@pajiskazemlyna

Ahoj - přesně jak říká pajiska - budoucí maminky🙂 To já se snažím nelpět a nemyslet na to, ale když ono to jde docela těžko 😒 Když je všude tolik dětí a těhulí...
A necháváte tomu jen volný průběh, nebo děláte i ovu testy, měříte teplotu atd?

@zabula A jak dlouho jste "vyráběli" předchozí děti? 🙂

barbulinka1
3. lis 2011

@suzza Je to těžký na to nemyslet to máš pravdu a na miminku se snažíš, protože ho chceš, tak mi přijde i nereálný postě nepřemýšlet nad tím jestli to vyšlo nebo ne 🙂 já si tedka měřím teplotu, první cykuse bez HA jsem měla jen 25 dní, ted myslim, že bude delší :( ovulace snad proběhla, ale manžel jezdí na služební cesty, tak tu z měsce byl 8 dní, tak je hodně malá šance, že jsme se trefili :(

zabula
3. lis 2011

@suzza no první ani nevím,to bylo neplánovaně 🙂 druhý,HA sem vysadila někdy v květnu,ale v červenci sem musela na laparku ze srustama a cystou,a v listopadu sem byla těhu,no ale v lednu sem chytla virozu a potratila,ani to nedostala a od března zase těhu,pak se v tom vyznat 😀

zabula
3. lis 2011

@suzza a jak říkáš,všude těhule a tolik je jich ted co čekají,ty hvězdy a tak ach jo,ale přeju jim to,jen at se rozrustáme 😀

zabula
3. lis 2011

@barbulinka1 tak to sme na tom skoro stejně,manža je taky pořád pryč,je kamionák 😝

barbulinka1
3. lis 2011

@zabula no manžel je elektromontér, takže tedka má naštěstí jen opravy, tak není pryč v kuse, jinak je pryč třeba i 6 týdnů v kuse a to se pak člověk může snažit jak chce, když je sam 😀 😀

suzza
autor
3. lis 2011

@barbulinka1 Tak to jsme na tom taky podobně ....Přítel taky bývá často pryč kvůli práci, takže je to snažení omezenější:( Já teplotu zatím neměřila, ale dneska jsem koupila teploměr a od zítřka začínám. Jsem zvědavá, jak dopadne graf... Kam si zapisuješ hodnoty? Dají se někde sehnat ty grafy, nebo si je kreslíš sama?

@zabula No jen u nás v práci teď odcházely tři kočky na mateřskou...a z práce chodím pěšky přes park, takže tam je inspirace až moc 🙂 Já jim to taky přeju, jen už bych se mezi chtěla co nejdřív zařadit 😀

suzza
autor
3. lis 2011

Tak když už jsme u těch chlapů 😀 Můj si dodělává zrovna tříletou praxi, která mu končí za půl roku, bohužel ji má zrovna teď v jiným městě. Takže se vídáme o víkendech, přes týdnem jen sem tam.

barbulinka1
3. lis 2011

@suzza já si zapisuju do dvou na www.womenzone.cz a pak na www.fertilityfriend.com u obou se musíš zaregistrovat a pak jen zapisuješ teploty a ono ti to samo vyznačí ovulaci a plodné dny předběžné a pak plodné dny kdy byly podle teploty 🙂 měřim první měsíc, tak jsem taková zmatená z toho. Jinak musíš měřit každé ráno pořád ve stejnou hodinu, aspon po 4 hodinác spánku a pak je znát třeba i když jdeš v noci na wc, musíš spát 4 hodiny v kuse bez vstávání 🙂 a jak jsem zjistila, tak i otevřený okno je znát na teplotě, nebo nespavost, nebo třeba když jsem spala v pyžamu, tak to bylo znát 🙂

pajiskazemlyna
3. lis 2011

Holky, můžu se jen zeptat na váš názor ?? 🙂 Měřím si první měsíc BT, takže nevím, jak to v mém těle funguje ... Ale jsem dnes 42DC, ještě včera jsem měla BT kolem 37,0, dneska klesla na 36,5 - logicky by měla přijít ms, je i přesto možné těhotenství ?? vím, že je to spíše nepravděpodobné, ale necítím se, že by ms měla přijít 😀 Jsem divná, taky bych si mimi moc přála ..

zabula
3. lis 2011

já sem taky na wome 😀

zabula
3. lis 2011

@pajiskazemlyna dlě teploty by měla přijít MS asi 😒 no já zas řeším měla sem klem 36,9 36,8 36,7 a dnes 37nějaký divný 😕

suzza
autor
3. lis 2011

@barbulinka1 To já courám na záchod skoro každou noc...No uvidíme, zatím jsem spíš zvědavá, jak to bude vypadat. Akorát příští týden zrovna jedu na školení, spíme tam na pokojích po dvou, tak budu muset měřit na tajnačku 😀 Jdu mrknout na ten womenzone, předpokládám, že ten na mě - narozdíl od toho druhýho - bude mluvit česky🙂 Díky za tip. Já už myslela, že to budu muset vyrábět sama v počítači.

zabula
3. lis 2011

a kde si
@suzza

suzza
autor
3. lis 2011

@zabula teplota bojuje🙂 Držím palce... A kolikátý DC jsi?

zabula
3. lis 2011

zítra 35DC je možné aby pře MS večer teplota stoupla tak a to se válím pěknou dobu v posteli 😕

zabula
3. lis 2011

ale testík ráno negat,tak sem rozála na smutek pivo 😀 prsa pořád pobolívaj i břicho 😠 a nic

barbulinka1
3. lis 2011

@pajiskazemlyna a kdy bla teoreticky ovu ? třeba byla dýl a je to uhnizdování 🙂 a nebo ms :(

suzza
autor
3. lis 2011

Ta womenzone je krásně přehledná, super🙂 A podle přeběžného výpočtu by měla být ovu příští víkend, budu muset naplánovat nějaký pěkný program 😀

suzza
autor
3. lis 2011

@zabula Ale test by to ještě nemusel podchytit, ne? Tak uvidíš za pár dnů. Ty konce cyklu bývaj zajímavý... Já mám teď začátek, to mě nebaví, mám ráda překvapení 😀

barbulinka1
3. lis 2011

@suzza a cyklus začínáš nebo jsi někde upostřed ? nejlepší je začít po ms 🙂 ja to asi zkusím jenom tedka jenom měsíc, pak už na to kašlu, stejně si nemůžu nic plánovat, když tu manžel věčně není 😀 jen chci vyzkouset jestli funguju jak mám 🙂

zabula
3. lis 2011

@suzza taky sem hodně slyšela že se to pozdě ukáže,ale moc tomu nevěřím 😒

suzza
autor
3. lis 2011

@barbulinka1 To já právě taky chci spíš jen vyzkoušet, jestli to funguje, jak má...a pak se na to asi vyprdnu, abych na to tak moc nemyslela a neupínala se k tomu. Jsem teď těsně po ms, takže nejlepší čas začít🙂

suzza
autor
3. lis 2011

@zabula No, máš víc zkušeností s pozitivními testy než já...Každopádně palce držím. Pak dej určitě vědět.

zabula
3. lis 2011

@suzza no moc ne,já nikdy vevěřila že sem těhu,a dozvěděla sem se to vždycky až v 2měs. 😀

suzza
autor
3. lis 2011

@zabula Tak to už je pak pěkné překvapení🙂 Mizím uklízet, tak se měj a ať test zítra neštve a hodí //

zabula
3. lis 2011

@suzza ty deš ted uklízet 😀 to mužeš dojít aji ke mě 😀
no mě testíky už došly,tak na to prdím,moc tomu nedávám,uvidím do neděle