První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

suzza
3. lis 2011

AHoj holky, už se snažíme dva měsíce o miminko, ale pořád nic. Nevzdávám to a určitě se brzo zadaří. Hledám snažilky na pokec, vzájemnou podporu, výměnu zkušeností....

mars3000
5. led 2012

chlap je chlap 😀

sissi26
5. led 2012

@mars3000 jj, chlap je chlap, vic slov netřeba😀

mars3000
5. led 2012

😉 aspon, ze my zensky si rozumime 😀

novina
5. led 2012

@anurev
Ahojky, zkoušela jsi ty ovu testíky? Já mám právě taky hodně nepravidelnou MS 28 - 34 dní, tak jsem na vážkách jestli ty testy mají smysl...

silverskylady
5. led 2012

@sissi26 Ahojky, koukám, že ses nám konečně odtajnila... 😀 😉 Si odhalila hlavní problém, bydlím daleko... Jinak bych klidně na kafe zašla 😎 A o Boskovicích jsem taky slyšela, takže bych se k výpravě klíďo přidala, jen od nás je to skoro přes celou rep. 😨
@zabula Tak jak u dr.??? Počasí nic moc, aspoň tady u nás, skoro mě to odfouklo, než jsem došla ráno k autu, ale jinak dobrý, zatím...
Hele ve mě se to mela, na jednu stranu se zítra k té dr. těším a na druhou stranu bojím, co mi řekne... 😕 😔

sissi26
5. led 2012

@silverskylady ahojky, jojo musela jsem se ukázat ať víte s kým si píšete😀 haha.... jo no, právě ty to máš strašně daleko🙂...ale tak někdy třeba budeš mít cestu na moravu;)😀

silverskylady
5. led 2012

A k drbání chlapů bych se taky klidně mohla přidat, to je asi věčné téma...... 😀 Jen ten můj zatím nekupuje žádné autodráhy a ani nesestavuje malou motorku. Ten můj na něj pak rovnou hodí 100 kilovou činku... 😀 😀 😀

silverskylady
5. led 2012

@sissi26 ....ale napřed sis nás "oťukla", co... 😀
No občas jezdím na moravu pracovně, nejčastěji Uh. Hradiště, Ostrava... Ale teď už tam nejezdím tak často a přes zimu mi to ani nevadí, to mam raději teplo v kanclu... 😉

sissi26
5. led 2012

@silverskylady 😀 neoťukla😀 ale tak jsem si říkala, že mě nemusí každej znát😀 nebo spíš poznat😀
to jo, ostravu mám 10 min autem🙂
jn přes zimu ještě jak chumelí a tak🙂 mě to dneska malem ráno odfuklo😀

lgsk
5. led 2012

@zvaskova mě by asi nepomohlo ani kdyby mě ta motorka přejela... ještě potom, co sem nedávno viděla nehodu motorkáře, kdy odbočovalo auto a on to v plný rychlosti narval do boku toho auta... ještě teď mi běhá mráz po zádech 😒 prostě tohle není pro mě...může to bejt sebelepší, ale to riziko je tam prostě velký...

lgsk
5. led 2012

@sissi26 odfouklo? holka mi ted jeli dom...v půlce cesty už bílo, jedna bouračka, za chvilku kolona až do pr... tam sme to brali objížďkou, protože konec kolony ani nebyl vidět... fakt masakr 🤐 zdá se že zima opravdu udeřila... ale silničáře sme potkali jednoho a to když si jel zrovna dom na oběd 😀 😀 😀

lgsk
5. led 2012

@silverskylady hm tak činky sou u nás taky 😀 ale obávám se, žepak možná budou parkovat pod postýklou a tím to skončí 😀 😀 není čas

sissi26
5. led 2012

@lgsk hm, my un as mame jenom vitr, snih zadny🙂

sissi26
5. led 2012

no tak u nás to je jasný, já chtěla pokud to bude chlapeček, že to bude judista po tatínkovi, tatínek řek že ne, že to bude hokejista.... Jágr hadra... no a pokud to bude holčička, tak bude tancovat a ještě jezdit na koni😀

naštěstí můj chlap moc nešílí, co se týče mimina, no sice na jednu stranu naštěstí, ale na druhou stranu mě to mrzí, bo šílet budu já😀....
no ono je daleko přemýšlet co naše dítě vlastně bude, ale každopádně chci aby chodilo do nějakých kroužků a rozvíjelo se v nějakém směru sportovním.... 🙂 už i z toho důvodu, aby mělo nějaké hobby aby třeba ve 13 mi to nechodilo zfetované domů:-/ ale tak kdo ví co bude.....

silverskylady
5. led 2012

@sissi26 Tak přesně o tomhle špekuluju už dlouho a to těhotná ještě ani nejsem. V podstatě mam tak nějak trochu obavy, že v dnešní době to bude hrozně těžký, uchránit dítě před špatnými vlivy... 😒 Asi to pak udělám jako naši tenkrát, když jsem byla malá já. Každý den jsem měla nějaký kroužek, časem se ty zbytečné vytěsnily a zůstaly jen ty, co mi šly a bylo.... 😀 Jen příbuzní našim prý pořád říkali, že mi upírají dětství, co prý z toho života mam.... No a jak sem se povedla... 😀 😀 😀 Takže asi tak. Jen pozor na určité sportovní aktivity, já si na koních pěkně zadělala, pomalu na vozík... Pak jsem prostě musela všeho nechat a koukat šetřit klouby, nebo bych prý skončila špatně. Takže všeho s mírou 😉
No a počasí, tfuj................. Tady leje a ke všemu šíleně fouká, takže jsem si skoro rozmyslela i jestli půjdu obědvat. Ale jíst se musí... No a jestli ještě ke všemu začne sněžit, tak to bude super cesta, v noci jedu z Prahy dom... 😝 Asi si koupím pro jistotu sáňky 😀

sissi26
5. led 2012

@silverskylady jo přesně, taky mám strach, já taky měla kroužky atd., neměla jsem čas na blbosti, ale taky to je všechno o penězích že... a proto mám strach o malou od přítele, matce její to je jedno, malá nikam nechodí, bude z ní baraba, už to vidím...
jn na koních opatrně🙂 já se divím, že nemám nic polámaného a trvalé následky nějaké, i ty klouby mám (ťuk ťuk) v pořádku - tedy krom kyčle, ale to mi dr. řek, že to z koní není..... jo všeho s mírou, jako nemusí dítě chodit denně že...(no já sice na koně denně chodila😀) ale aspoň nějaké hobby.....
jo vem si sáňky😀 ale my tu nic nemáme🙂 ale bylo by fajn kdyby nasněžilo konečně....aŤ můžu vzít hafouna🙂

janaaa3
5. led 2012

cauky holky, nemate nektera zvas zkusenosti s gestagenni antikoncepci? ja ji zobala 2roky protoze mam dedicnou trombozu po matce. jiz 4mesice se snazime s pritelem a stale nic ☹ nemate nejake figle? 😉

silverskylady
5. led 2012

@sissi26 Přesně tak, blbosti se musí vytěsnit něčím užitečným. Jen to chce včas začít, než si začne dítko uvědomovat, že to jde i jinak... To s tou malou, to je blbý. Měla by něco dělat, nějak se rozvíjet, škola není všechno. No já si koně nakonec nechala jako jediné a jezdila jsem denně na tréninky a o víkendech závody. Bavilo mě to, i když to bylo někdy dost náročné. Jenže jsem ještě nebyla úplně "hotová" a tím jsem si poničila právě kyčle. Teď jakžtakž, ale právě jsem zvědavá, co to udělá v těhu, až ztěžknu... 😀 Někdy stačí i lyže... Blbý je, že to tě třeba ani nenapadne, jaký to může mít následky a myslíš si, kdo ví jak neděláš dobře, když dítě něco takového dělá... No a co se peněz týká, to je fakt, kolem těch se teď točí všechno... 🙄
Občas jen tak z prd... říkám, že i kluka dám na vyšívání... 😀 😀 😀 No a manža mi na to říká, o.k., hlavně když nebude kadeřník............ 😀 😀 😀 Nic proti nim..........
A sníh asi bude dřív nebo později všude. Hlavně aby to nebylo jako vloni v zimě, to bylo šílený 😲

silverskylady
5. led 2012

@janaaa3 Ahoj, zkušenosti s touhle ant. teda nemám, ale dr. ti k tomu nic neřekla? Doktoři by s tím nějaké zkušenosti mít měli, ne?

janaaa3
5. led 2012

@silverskylady Doktor mi k tomu nic neřekl, jen mi dal listovku a řekl pokud se nám to do roka nepodaří ať k němu zase zajdu a udělá mi vyšetření. Furt si řikám jestli se nám to takhle bez niceho úpovede, pred 3roky jsem prodelala samovolny potrat

silverskylady
5. led 2012

@janaaa3 Já nevím, jestli bych to vydržela rok.... To je dlouhá doba, navíc, pokud už jsi nějaký problémek měla, tak bych asi chtěla vědět, jak jsem na tom teď, ve tvém případě. Ale asi nemá cenu se zbytečně znepokojovat 😉 My už se snažíme déle a taky pořád nic, tak to chce asi hlavně klid.... 🙂

janaaa3
5. led 2012

@silverskylady To si také dokola řikám to chce klid..jen představa čekattakhle dlouho mě snad zabije 😀 no počkám ještě pár měsíců a pak si k němu zajdu 😉 a vy se snažíte jakou dobu?

anurev
5. led 2012

@novina ahojky, zkoušela sem jeden, dneska zkusím další....ten dnešní jen zkusim, jestli čárka sílí nebo ne, jestli ovu už byla, nebo bude....ale určitě příští cyklus budu testovat tak ob den ob dva, abych zjistila zda a i vůbec mám ovu....

silverskylady
5. led 2012

@janaaa3 Neboj, nezabije nás to, ale jen to vydržetttttt........... 😀 Jsme na tom všechny stejně... No my se snažíme teď 6tý měsíc. Ale zítra jdu k dr., kvůli nějakým problémům, tak ji vyzpovídám, případně ji zkusím naťuknout, jeslti už by se teď nemohlo zjistit, proč pořád nic... Tak jsem na to fakt zvědavá 😨

janaaa3
5. led 2012

@silverskylady jj jj na to se zeptej, třeba vám jen chybí nějaký vitamínky 😉 nebo se něčím dopuješ? 🙂

silverskylady
5. led 2012

@janaaa3 Tak to nevím, už když jsem vysadila ant., tak jsem začala brát GS mamavit a tam by mělo být vše potřebné, aspoň podle dr. i lékárnice... O tom to asi nebude. Když si vezmu, kolik holek kolem mě otěhotnělo, aniž by chtěly a nic nebraly... 😉

janaaa3
5. led 2012

@silverskylady no to máš naprostou pravdu, z ničeho nic, anebo hned 1-2 měsíc po vysazení...přemýšlela jsem o ovulačních testech..protože já na sobě nepoznám kdy mám ovulaci..

silverskylady
5. led 2012

@janaaa3 Tak zkusit je můžeš, já mam vyzkoušeno, ale nevím, jestli bych jim 100%tně věřila. Ale chtěla jsem zkusit, jestli ovu mam, tak ji mam. Takže aspoň tohle se mi potvrdilo 🙂

janaaa3
5. led 2012

prave ze si myslim ze ja mam ovu nejak tyden pred menstruaci, podle me to nemam 14dni po menses..asponm tak mi to prijde, proto rada vyzkousim ty ovu testy.. 😉 tak jinak preji hodne stesti pri pokouseni 🙂

silverskylady
5. led 2012

@janaaa3 Tohle má asi každá z nás jinak, na to není přesná tabulka, záleží na DC a tak... Vyzkoušej to a sama uvidíš, kdy přijde 😉