První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

suzza
3. lis 2011

AHoj holky, už se snažíme dva měsíce o miminko, ale pořád nic. Nevzdávám to a určitě se brzo zadaří. Hledám snažilky na pokec, vzájemnou podporu, výměnu zkušeností....

silverskylady
9. led 2012

@zabula No právě, tak já ho o víkendu radši ani moc nepouštím... 😎 Navíc jsme v sobotu stejně byli na horách a tam by tak akorát zmrznul...
Jinak je hezký, že sis vzpomněla 😉
No docela ti ten večer závidím, já už zase tvrdnu v Praze................. 😔

zabula
9. led 2012

@silverskylady a já tu Prahu,jednou bych si přála tam projít se po mostě,byla sem akorád na nádraží,když sem projížděla vlakem 😝
jo ten večer,kdyby to aspon vyšlo,a já se vyhla té laparce 🙂

silverskylady
9. led 2012

@zabula Tak to jsi toho taky měla už dost. Mě jen vyděsilo to, že sama doktorka zatím neví, čím to je, víš... V pondělí už snad bude moudřejší. A ještě mi zase jiná dr. po nějakém dalším vyšetření říkala, že mam hrozně křehký čípek, že to mam vyřídit své dr., a to taky nevím přesně, co to znamená. Ještě mi toho budou muset dost vysvětlit 😉 No jinak se uklidňuji tím, že pokud to nepůjde samo, tak holt jsou i jiné varianty 🙂

zabula
9. led 2012

@silverskylady no jo když tě tu člověk nevidí prndat,tak si vzpomene,co kde vyvádíš 😀 😀 😀

silverskylady
9. led 2012

@zabula Tak někdy doraž a já tě tu provedu 😀 I když nejsem místní, ale už tu jsem 5 let......
Tak snad to budeš mít dobrý, abys na ni nemusela.

sissi26
9. led 2012

@lgsk 😀 tak to moje máti nechtěla utz😀 posílala jsem ho taťkové přítelkyni a tež se nevyjádřila:-/ tak nevím, přitom ta byla nadšená😀

sissi26
9. led 2012

@silverskylady ahojky, to mě mrzí, že kontrola tak úplně nedopadla, ale někteří doktoři umí zázraky🙂 takže nevěš hlavu, určitě to dopadne dobře!🙂 mám několik známých, které prý nemohly mít děti...a teď?..... ta jedna dokonce dvě, druhá hned po té první, teď prý chce ještě třetí, a to mi kdysi říkala, že mít děti nemůže.... další kámoška taky dvě děti, taky tvrdila, že je nikdy mít nebude..🙂 takže se určitě neboj!🙂 držíme všichni palečky🙂

zabula
9. led 2012

@silverskylady to o tom čípku slyším poprvé,uvidíš,třeba se uvidí po testech,hlavně že ti nějaký událi,a budeš vidět co a jak.Mě jen řekli že mám drobnou dělohu,mírně zakloněnou.Hele,já byla taky vyplašená ted z toho,jak se dokt tvářil,že mám malý folíky a ovu asi nebude,a vidíš to,doufám že se tam kamarádi schovali a čekají 😀 😀 😀

silverskylady
9. led 2012

@sissi26 Neboj, ono se s tím pak strhne lavina, až budeš těhotná dýl a bude jistota, že bude vše 100%tně ok. Jsou třeba jen opatrní 😉

silverskylady
9. led 2012

@zabula No já právě taky, tak uvidím, jeslti to znamená něco konkrétního...
Koukala jsem, jak si měla tu čárku na tom ovu testu silnou. To já ji měla minule tak poloviční a pak se zase začala ztrácet. To máš tak vždycky?

silverskylady
9. led 2012

@sissi26 Jé, děkuji, to zní velice pozitivně. Taky si myslím, že to bude snad ok, jen se nepoddat těm myšlenkám... 😖 O víkednu jsem s tím hrozně bojovala. Navíc nechci působit paniku doma, takže nic moc...

sissi26
9. led 2012

@silverskylady jasne to chápu! ale zkus na to nemyslet, uvidíš, že to opravdu dobře dopadne🙂 já bych v to doufala🙂 hlavně tedy když vím o tolika mojich kámoškách, já vím, bude to těžké....ale apsoň se pokusit na to nemyslet🙂

zabula
9. led 2012

@silverskylady když se mrkneš do alba,mám tam testíky,i jak to vypadá když ovu není,vím že nějakým holkám se při ovu neukáže tak silná,a přesto ovu mají,ale mě jo,i když sme se snažili o malýho,taky byla silná než kontrolní 🙂 ale dneska je teda dost,až silně fialová,že čučím i já,a naběhla okamžitě v sekundě a já spíš dneska hledala tu kontrolní 😀 😀 😀 😀 té to trvalo 😀 😀 😀

silverskylady
9. led 2012

@sissi26 Tak stejně mi nezbývá nic jiného, než čekat jak to dopadne, tak hroutit se u toho nebudu. To není můj styl 😎 Ale postěžovat jsem si vám tu musela. Kdo jiný by pro to měl mít větší pochopení, než baby... 😀

silverskylady
9. led 2012

@zabula Tak snad vám to tentokrát vyjde, podle těch testů (dívala jsem se) by to mělo klapnout 😉
No a já uvidím, až budu testovat příště. Asi to teď zkoušet nebudu, když to stejně nemá cenu, ale po vyléčení to zkusím zase a třeba už bude taky silnější... 🙂

lgsk
9. led 2012

@sissi26 hele babi když mi vždycky ukazovala ultrazvuk manželky od bratránka tak povidala,..hele to je vošklivý, ale podívej se 😀 😀 takže mě to nepřekvapuje 😀

sissi26
9. led 2012

@silverskylady tak tak nám si můžeš postěžovat🙂 my to s tebou probereme🙂

sissi26
9. led 2012

@lgsk jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj😀 babi srandista😀 moje babi (je jí kolem 75) nám řekla, že jsme kvůli ni nemuseli spěchat, že ještě není tak stará😀

zvaskova
9. led 2012

@silverskylady No víkendovému story se teď už taky směju ale v sobotu jsem měla chuť ho roztrhnout jak hada 😀 Ještě žehlí takže si toho fakt užívám a na oko hraju jak jsem ještě hodně nazlobená.... Musí dostat zmetek za vyučenou... Nejhorší je že má za 3 týdny svátek a za 5 narozeniny a za 4 týdny jedem zase za dědou tak doufám, že od slivovice si dá už pokoj... 😀

klaudina22
9. led 2012

@lgsk tak k doktorovi sem se nedostala, ptala sem se sestřiček, co to teda v té děloze viděl, jestli se třeba nemám obávat nějakýho zánětu, nebo tak, a prý ne. doktor viděl zvětšenou děložní sliznici a tam vajíčko. takže to chápu tak, že zvětšenou dělohu máš když čekáš dítě, nebo když má přijít menses, ne? no a jak dlouho se začne ta děloha před menstruací zvětšovat nevíš? jako v tom případě už ji mám zvětšenou 4 dny a furt nic.. alew už se mi to stalo, že jsem to prostě nedostala. jednou mni doktor řekl že mám cystičky na vaječnících a dívala sem se na net, že díky tomu někdy neproběhne ovulace, nebo žena nedostane menses.. jednou sem už na injekci byla. teď mi ji píchli zas, tak to mám za 10-14 dní dostat. no už aby se tzo rozseklo nějak. 😉

zvaskova
9. led 2012

@zabula Ty brďo ta je... tak moc moc držim palečky aťse tento měsíc podaří, takže vypnout pc a šup za manžou... Dneska bych ho z postele nepustila 😀

zvaskova
9. led 2012

@silvesterskylady Nevěš hlavu, zánět se vyléčí teď šetři manžu a příští měsíc ať se činí chlapc 😉 Mě taky dr při prvním zjištění cysty vyděsil... Když jí našel tak říká, to je operace jistá, přijďtě za měsíc a domluvíme termín, za měsíc se ještě zvětšila ale už nic neříkal a za 2 měsíce praskla.. Prý se může vrátit, ale tak zatím snad ok....
Jinak dnes jsem byl na alergologii a ta mi řekla že podle mých alergií by bylo nejlepší otěhotnět tento měsíc... ta je fakt vtipná, škoda, že se už 4 měsíce snažíme... 😀

lgsk
9. led 2012

@sissi26 😀 😀 😀 to naše babi z toho měla druhy vanoce a hned že jí pak musíme říct, co to bude.. a tak 😀

lgsk
9. led 2012

@klaudina22 jj, buď Ms, těhu a nebo taky cysta... před Ms by to mělo být asi až nějak fakt před no.. ale jak dlouho, to teda netuším... spíš je mi divnej ten duch na testu 😕 co testík, nezkoušela jsi?

lgsk
9. led 2012

@zvaskova na alergie prdni...já bych nemohla otěhotnět snad nikdy 😀 jaro, léto, podzim - pyly, zima plísně a roztoče... 😀 takže na to kašlu, léky teď neberu, sice mám rymu, ale co 😀

zvaskova
9. led 2012

@lgsk No to si piš že na ní prdim, prášky už preventivně nejim jak dlouho jen občas když už to je fakt brutus... a dneska mi řekla že ani ty prášky v těhotenství by neškodily...

lgsk
9. led 2012

@silverskylady nee ted se valim 😀 dneska me dost poboliva podbrisek, tak si davam voraz no 😀 to ja ráááda 😀

lgsk
9. led 2012

@zvaskova no mě gynekolog povídal, že nám mladejm už většinou píšou leky, který v těhu nevadí 😉

zvaskova
9. led 2012

@lgsk Fakt??? Tak supr, alespoň nějaký pozitivní zpráva... Teď ještě otěhotnět 😀

lgsk
9. led 2012

@zvaskova jj 😉 a neboj, na začátku těhu sem brala větší sajrajty než sou tyhle prášky a odkejval mi to...sice sem je pak sama vysadila, ale to už je vedlejší 😀 tak šuuuup neee jeduuu jeduuu jeduuuu 😀 😀 😀