První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

suzza
3. lis 2011

AHoj holky, už se snažíme dva měsíce o miminko, ale pořád nic. Nevzdávám to a určitě se brzo zadaří. Hledám snažilky na pokec, vzájemnou podporu, výměnu zkušeností....

zabula
10. led 2012

@silverskylady hihihi,no to jo 😀 😀 já tam s každým ležela dvakrát 😝 to víš že dotoho du,ten pocit je k nepopsání,když ti po porodu dají mimčo.
No i porod byl na prd,malou sem rodila 17hod.nechtělo se jí,a pak mě museli dvakrát zašívat 😒 pač se jim tam udál dost velkej hematon nebo co,že museli zavolat primáře,
a malýho 2dny,tomu se nechtělo už vůbec,a až měl jít ven,zjistili že je otočenej obličejem nahoru místo dolu,tak šel na kleště,rodili mě dva dokt.pač se radili co dělat,na císaře bylo pozdě,a měl omotanou pupeční šnůru,já unavená ☹
Tak počítám že to třetí bude coby dub 😀 😀 😀 😀 😀 😀 teda doufám 😀 😀 😀

zvaskova
10. led 2012

@zabula No pěkný, kdo se má v tom tvém těle vyznat, čárka se tě né a né vzdát tak ještě aby se ukázala na tom těhu testu, potvora... Jinak s tim hlenem tak minulý měsíc jsem to měla úplně předpisově, a tento měsíc hlen před ovu a po ovu a cca u ovu jsem byla čistá jak lilie 😀 😀 😀

zvaskova
10. led 2012

@silvesterskylady Tak to jsem moc ráda, že už ti je líp a myslim že i tvoje konto si oddychlo 😀 JJ Pražanda, proto jsem se ptala kam dej na nákupy 😉 Někdy mám chuť se taky jít už někam courat a okukovat ale jak se znám tak se bojim bojim 😀

sissi26
10. led 2012

@silverskylady no upřímně, taky jsem zvědavá, v letáku "musí být zvlášť závažné důvody aby těhotné tento přípravek mohly užívat" ... tak uvidíme😀

sissi26
10. led 2012

@lgsk děkuji😀

sissi26
10. led 2012

@zabula díky ... no takové "potěšující" zprávy o zvracení do 9 měsíců bych radši ani nechtěla slyšet😀.....

vidím, že mám toho hodně, hlavně ať je malý v pořádku, a ty lázně by nemusely být špatné ne? já bych jela hned🙂

zvaskova
10. led 2012

@zabula Teda ty si hrdinka, koukám, že oba porody si měla dost náročný, ale když i přesto chceš jít do třetího tak to muselo stát za to... Já doufám, že nebudu v tomhle po své mamce, ta blila s každou do 6 měsíce a obě rodila s komplikacema 2 dny po 14 dnech přenášení....auuu

zabula
10. led 2012

@sissi26 no jo,ale je to na 6až 8týdnu,neuvidíme nikoho a bez manžy,a malé,ta nechce být tak dlouho bez maminky,tak co mám dělat 😒

zabula
10. led 2012

no a ted čekat,třetí snaženíčko skončilo..... 😝 možná tomu ještě dáme,ale myslím že bez plodnýho hlenu je to zbytečný 😒

sissi26
10. led 2012

@zabula jé aha:( to je blbý:( ani malou si nemůžeš vzít?

zabula
10. led 2012

@sissi26 no můžu,ale kde mám vzít aspon 15tisíc,nebo kolik to stojí a kdyby jí to pojištovna neproplatila,dám i 50tis.

anurev
10. led 2012

Děvčata, nevíte jak to je, když má manža antibiotika? Má nějakou chřipajznu...Ovlivňuje to nějak kvalitu spermíků? Nevim, jestli intenzivně snažilkovat, bo dát pauzu... 😀

zvaskova
11. led 2012

@anurev Ahoj, no my tento měsíc neměli antibiotika, ale oba jsme chcíplí a léčíme se po svém a i tak jsme se snažili.... Buď budou pomalé a nebo se to povede ne?? 😉
A četla jsem že když ženská hned zezačátku něčim hřeší např alkohol, tak že to není takový průšvih, že to vajíčko si žije asi 3 týdny ze svéch zásob 😀 Takže bych se na něj vrhla

zvaskova
11. led 2012

@zabula Je hrozný být bez mámy, ale nakonec by ti nic jiného asi nezbylo... Si pamatuju když mi bylo necelých 8 tak máma čekala ségru, měsíc a půl měla riiko v porodnici a já jí neviděla.. Spala jsem v její košili v její posteli, táta si mě střídal se sousedkou kde jsem měla nej kamarádku a taky se to zvládlo i když to bylo hrozný... Jen jsem mámu nemohla vidět a ani moc telefonovat protože pak jsem byla KO - pamatuju si to jako by to bylo před rokem.... A co se těch mandlích týče, já mám zase velké ty v krku, všichni dr se děsí ale já si je nechávám a jsem ok, alespon při angíně to nejde úplně vše dolů a mám pocit že ty nosní se v nějakém věku stejně rozpadaj ne?? Maximálně ti bude synátor trochu chrápat 😀 😀 😀

sissi26
11. led 2012

@zabula aha:-/

anurev
11. led 2012

@zvaskova No já právě nevim, hledala sem to na netu, někteří "lékaři" píšou, že to ničemu nevadí, jiní, že to ovlivňuje spermie, jiní zase, že se máme sexu zdržet ještě dalších 8 týdnů po dobrání, že to má vliv na spermie a pak i vyvíjející se plod....tak já nevim....manža bude volat doktorku, tak sem zvědavá co mu řekne....
Sem myslela, jestli s tím tady nemá někdo zkušenost....konkrétně manže bere Doxybene...

silverskylady
11. led 2012

@anurev Ahojky, tak manžel bral taky koncem listopadu doxybene a jeho doktor mu ohledně našeho snažení nic nezakázal a to se o tom bavili... Takže bych asi strach neměla. Pokud by tam nějaký rizika byly, tak by měl informovat asi předem 😉

anurev
11. led 2012

@silverskylady jééé, to je super, moc díky za dobrou zprávu...sem manžovi říkala, že radši ať je dál chcíplej, než 2 měsíce nemoct 😀 😀 😀 😀 Fór 😀

silverskylady
11. led 2012

@anurev 😀 😀 😀
Bude to ok, uvidíš 😉

silverskylady
11. led 2012

@zabula Tak po tom co jsi napsala, jsi pro mě fakt hrdinka... 😨 😉 To je děsný, co všechno se během těhu i při porodu děje a stejně do toho ženský zase jdou... No jen asi pár těhulí tu teď bude mít chvíli špatný spaní... 😀 😀 😀
Tak doufám, že ten třetí porod už bude procházka růžovou zahradou, oproti těm předchozím... 😉

silverskylady
11. led 2012

@zvaskova Tak jsem dneska přemýšlela, proč mi u tebe nechodí upozornění, že jsi mi psala... A už to mám! Udělala jsi ze mě silvesterskylady 😉 Zkrátka moje už tak komplikovaná přezdívka je ještě komplikovanější... 😀 😀 😀
No jinak já v poslední době nějak nerada nakupuji, takže vlastně ani nevím, jestli by my to na nějaké ty chmury pomohlo... Netuším co se to se mnou děje, dřív jsem mohla lítat po krámech denně... Že by změna priorit...? 😕 😀

zabula
11. led 2012

@silverskylady to snad ne 😕 že by ste špatne z toho spali,to jen já su taková divná 😀 😀 vy to budete mít v pohodě 😀 😀 chlap mi na to říká,že musím mít vždycky něco extra 😀 😀 😀 😀
@zvaskova já mu je nenechám odstranit,at si říkaj co chcou,normálně by musel jít pod narkozu a zaintubovat,to v žádném případě !!! a nechrápe právě,tak nevím co zas mají,to chlap chrápe hozně,že mě budí 😀 😀 😀

a já su divná,už třetí den mám pozitiv.test a dost,jak mám pak vidět kdy mám plodný den 😕 mě z toho asi jebne,a normálně neslábne,asi se mě hormony zbláznili 😀 😀

klaudina22
11. led 2012

@lgsk jo, tak je jasný, že ty platy a možnosti sou zase jinde. kdyby tak šly spojit možnosti brna a ceny bytů jihlavy, bylo by to ideal 😀 achjo, už bych to fakt ráda dostala. pořád visím na koníkovi, čumím na miminka, na diskuse, na testy, psycho 😉 . nedokážu si představit jak to mají chudáci holky, co zkouší fakt roky 😢 . dneska jdu kouknout do obchodu, přišla pěkná výplata, tak asi zabrousím i na čumendu do dětskýho. kolikrát tam jen čuměním strávím víc času než v dámském oddělení 😉 . nejradši bych už něco nakoupila, až jednou.. ale mnžu by asi trefilo.

lgsk
11. led 2012

@klaudina22 njn tady se s tebou nikdo nemazlí, protože práce tu prostě není... tak uvidíš, jak to všechno dopadne 😉 víš, já si myslím, že i my sme měli v tomhle štěstí, bála sem se, že budeme mít problem, protože sem silná...a tam je to už jako rizikovej faktor.. jinak já sem na mimi občas něco koupila už předem, ale my sme věděli, že po svatbě dítě budeme chtít, takže i manža souhlasil 😉 no a ted sme rádi, že to máme nakoupeny, protoze toho jestě bude hromada...

klaudina22
11. led 2012

@lgsk taky možná neodolám.. ale před manžem to radši utajím 😀 . stačí že už kupujeme ten kočárek. nebo nakoupím aspoň kámoškám. hodím pak fotku kočáru na net, až ho budu mít. sem zvědavá co mi tady na něj některé odbornice řeknou, já tomu prd rozumím. vím jen že nepřošel v testech když se s ním bouralo do zdi.. no tak s ním holt nebudeme narážet do zdi 😉. tak to je fajn, když se oba tešíte. my máme po svatbě pár měsíců, takže zatím neplánujem. taky se trochu bojím, mám polycystický vaječníky (resp. cystičky na vaječních, tak to je asi to samé) a štítnou žlázu, ale ta se pořád neví. tak to snad bude ok. zatím sem v klidu a neřeším to. každopádně roky čekat nehodlám. uvidíme no jak se to vyvrbí, co škola, práce atd.

silverskylady
11. led 2012

@klaudina22
@lgsk Tak abyste věděli, tak teď jsem byla ve městě, potřebovala jsem něco sehnat a co myslíte... Čučela jsem po dudlíkách, kousátkách, chrastítkách, lahvičkách........... No pako, no 😀 😎
Takže rozhodně je to asi všude stejný. Jen já mam zatím strach cokoliv kupovat, protože co kdyby to náhodou nešlo... Takže jsem to zase všechno vrátila do regálků a šla jsem 😕

silverskylady
11. led 2012

@zabula Tak to já bych zase až tak něco extra nemusela... 😉 Ale když se v tom holt někdo vyžívá, viď....... 😀
Teda ale jsem zvědavá, co bude z té tvojí "hormonální bouřky", protože já takovouhle čárku na ovu testu neměla ani jednu a ty už to máš třetí den... 😨
A jak jsi psala zvaskovy s tím malým, tak se ti ani nedivím. Taky bych dítě asi jen tak nehnala pod kudlu, když by to jeho zdravotní stav vyloženě nevyžadoval. Někdy my přijde, že doktoři se tím jistí, aby třeba jednou něco nepodcenili, takže radši hned všechno pryč, ať mají klid. Ale jestli je to úplně nutný, to už je další věc... 😠

klaudina22
11. led 2012

@silverskylady tak to já naštěstí pověrčivá nejsem, a nepřipouštím si negativní myšlenky. musíme myslet pozitivně- to půjde. 😉 mimichodem na pozitivní myšlení a na to, jak mít život takový jaký chci doporučuju pierre franckh- jak si správně přát. čtu a aplikuju a doporučuju 😉

zabula
11. led 2012

@silverskylady no to já taky 😀 😀 😀 ,ale moc tomu nedávám,no předtím ty dvě,to byli silnější než kontrolní a ted je stejná jak kontrolní. 😝
už sem rozhodnutá,že nedám,když sem o tom četla,tak ani náhodou,a prý u dětí neodhadnou,jakou narkozu,já sama nechcu jít na laparku,tak dítě na to nepošlu,at si dokt.třeba skáče dovzduchu 😀 😀

silverskylady
11. led 2012

@klaudina22 Tak už jsem na tu knížku koukala, no ještě ji prolistuju někde v knihkupectví a uvidím 😉 Ale jestli ji doporučuješ...
No jinak moc pověrčivá nejsem (černá kočka se mnou taky nic nedělá 😀 ), ale tak nějak si říkám, že všechno má svůj čas........