První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

suzza
3. lis 2011

AHoj holky, už se snažíme dva měsíce o miminko, ale pořád nic. Nevzdávám to a určitě se brzo zadaří. Hledám snažilky na pokec, vzájemnou podporu, výměnu zkušeností....

zabula
17. led 2012

@lgsk to ti věřím a cítím s tebou 😝 já vím jaký to je,a co mě čeká taky 😀 😀 nejhorší sou začátky.Kolikátý vůbec si?nemám v tom nějak přehled,pač to tak utíká že za chvíli budete rodit 😀 😀 😀
Však počkej,až se to ustálí tak se nadlabeš 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a festovně 😀 😀 😀 😀

zabula
17. led 2012

@silverskylady tak to je dobrá zpráva,že je vše o.k. 😀 😀 to je fajn 😉 však ono to uteče.
Furt čekám kdy zavolají,mají ho tento týden montovat 😀 😀 na kachličky je ještě brzy,ted o víkendu budem zateplovat střechu,a dneska mě kamoš nabalil vzorkama na kuchyn a desku 😀 😀 😀 😀 a já nevím ted jakou,říkám mu že mě musí dát z malýho výběru a ne toto,že pak nevím jakou 😀 😀 😀 😀 a furt čučím na vestavěný spotřebiče,nemůžu se rozhodnout mezi dvěma 😀 😀 😀
No snaženíčko,vím já prd,dála sem si test v pon.a ni nemusím říkat jak vyšel,dnes sem tak 7-8DPO,26DC,od včera mě bolí podbřišek,dneska i dost,ale dostat to ještě nemám,nejdřív neděle až pon.a když to mám dostat,tak to ponám,že mě bolí vždy před tím dva dny hlava,nic víc,takže u mě zas novinka 😀 😀 ale těhu nejsu,necítím se.

lgsk
17. led 2012

@zabula čeká taky? že by? 😀 😀 no útočím cca na 8týden, on mi prvně doktor řekl 5+2 a pak 6+1, ale to teda nějak na sebe nenavazovalo... tak nevím no..
hele mě to rozhodně neublíží...přestala sem večeřet a vůbec mi to teda nevadí.. a když zhubnu, tak jedině dobře 😀 😀 😀

zabula
17. led 2012

@lgsk myslela sem jako časem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ted pochybuju 😝
a pak mám je do lázní Luhačovic s malým,tak bude taky prdky 😝

lgsk
17. led 2012

@zabula hele ja taky myslela, ze nic a bum ho tam 😀 😀 tyjo, ja bych taky jela do lazni.. uuuu ale v dubnu pojedem do jiznich cech a maj tam prej bazzeeeen, tak uz se tesim ted 🙂 no a do ty doby musime stihnou jeste to znojmo, no sem na to zvedava 😀 no jeste si musime uzit cestovani

anurev
17. led 2012

@lgsk Ahoj a nevzpomeneš si na název? mám právě taky v plánu nasadit homeopatika 😀

lgsk
18. led 2012

@anurev ježda... ono se totak blbě jmenovalo.. 😠 zkusím po nich dneska mrknout... 😉

sissi26
18. led 2012

čuste baby, tak co nového?🙂

mersy
18. led 2012

@zabula
teprv teď jsem si všimla, že se taky snažíte o 3....
co okolí?
U nás to nikdo zatím neví, řekneme jim, až bude těhu jisté.....
Protože poslouchat dopředu, že jsme se zbláznily s 3 , se mi nechce

mersy
18. led 2012

@zabula
V Luhačovicích je krásně, alespoň si vyčistíš hlavu. I když s malým to nebude takl jednoduché, co 😉

anurev
18. led 2012

@lgsk moc hodná, díky🙂

silverskylady
18. led 2012

@zabula No krb je skvělá záležitost, máme ho na chatě a vždycky se tam kvůli němu těším... 😉 Nechci tam ani tv, takhle to lidi nutí si víc povídat a jen třeba čučení do ohně je moooc uklidňující... A jde v něm udělat třeba i večeře 😀
A s tím vybíráním bych na tom byla podobně. Mě štve i moc obsáhlý jídelní lístek... 😀 😀 😀 Ale tak nějakou představu už nejspíš máš, ne?
A co když těhu jsi? 😎 Sama víš, že na test je asi ještě brzo... I když ta tvoje ovu byla dost divoká 😕 No moc bych ti to přála...
A ty lázně s malým už máš neplánovaný? Aspoň si tam odpočineš, máš toho taky dost 😉

silverskylady
18. led 2012

@sissi26 Ahoj, tak u mě nového nic 😀 Praha, pracovní proces... 😔 To spíš co u tebe? Už je ti lépe a můžeš něco jíst? A co v té práci, jak jsi nedávno psala, že řešíš, jestli už to tam říct nebo né, kvůli nějakému tomu problému...?

sissi26
18. led 2012

@silverskylady ahojky!! no jo pracovní proces to je hrůza🙂 já si teď beru 2 dny dovči🙂...jeden den se budu věnovat škole a druhý den jdu na ten screening a pak se budu věnovat druhé práci....takže jedno lepší jak druhé🙂 jediné pozitivum, nemusím vstávat v 5!!!!
no lépe mi moc není, minimálně jednou denně zvracím:(... ale někdy se najím, třeba včera jsem byla u taťky na oběd, tak jsem si napráskla břucho, pak mi babička ještě nabalila oběd na dnes, tak jsem ho sežrala skoro celej včera na večeři😀 zato ráno jsem se hned z toho pob..:-/....
no měla jsem tu jeden problém, tak jsem šla za šéfem s tím problémem, a myslela jsem že bude mít zase ty jeho debilní kecy bude nadávat řvát po mě atd. ale nakonec se zachoval úplně v pohodě a srandoval, tak v klidu..tak jsem to zatím neřekla😀 ale jak bude mít debilní kecy, tak mu to řeknu a pryč!..

a co ty? nějaké nové zprávy od Dr. či co snažení?

silverskylady
18. led 2012

@sissi26 Tak teda volno bych si představovala jinak 😉 Ale holt musíš zařídit vše potřebné... Takhle to mívám taky. Jak pořád trčím v Praze, tak si pak plítvám dovolenou na věci, který si jinak lidi běžně zařizují po práci (úřady, dr, atd....) 😒
Ale to že se vyspíš, i to je pro tebe teď důležité 😉 A nějaké výsledky z toho screeningu budeš vědět hned? Tak budu držet palce, ať to dopadne vše dobře! 🙂
No a s tím zvracením, to holt si užiješ, jak se patří........ Tak snad už tě to v dalším trimestru trápit nebude 😉 Dobrý je, že sem tam přece jen něco pozřeš 😀
A šéf překvapil, co? 😨 Tak hlavně aby mu to vydrželo...
A u mě fakt nic nového. U dr. to zatím dopadlo dobře. Teda jak se to vezme. Řekla mi, že by vše mělo být dobré a že bych otěhotnět měla. Jenže u mě prý nemůže zatím vyloučit endometriozu (to by mohla být příčina těch bolestí, co jsem měla kolem vánoc). Ale zatím se jí nechce mě posílat na laparoskopii. Uvidí se časem. Prý mam být trpělivá a zkoušet dál. Mělo by se podařit. A pokud ne, tak v červenci to začnem řešit na plno... Takže asi tak. Takže si říkam, že se nic neděje a všechno je o.k. Ta endometrioza je spojená s velkými bolestmi, takže pokud by se mi to začalo objevovat častěji a sílilo by to, tak mam přijít hned.
Takže jsme se celý víkend pěkně snažili a uvidíme 😉 No doufám moooc... 😵

lgsk
18. led 2012

ahojte holky 😀 tak sem zjistila, že mi místo břicha asi roste spíš prdel 😀 přišlel mi balik s těhukalhotama a hle, prdel tam sotva narvu! 😀 😀 😀 beztak za to můžou ty těhu hormony 😀 😀 😀 😀 😀

silverskylady
18. led 2012

@lgsk No nějak si to nedovedu představit 😀 Asi trochu přeháníš, viď... 😉

sissi26
18. led 2012

@silverskyladyno je to mazec no, jako na to vyšetření bych si normálně dovču nebrala, protože na to mám nárok, ale nechci furt říkat že jdu k Dr. bo to by si mohli myslet že už😀 no nevím kdy budou výsledky, já osobně si myslím, že tam jdu moc brzo, že mi max vezme krev a na UTZ si mě pozve ještě...
no právě mám strach, že to šéfovi dlouho nevydrží, je to starý protiva😀
ty jo no, tak snad se ta endometrioza neukáže! mrcha! budu držet palečky, ať se to povede co nejdřív🙂... není možné🙂 já teď před usnutím se dívám na netu na seriál "Zázraky života" jak to tam je o tom umělém oplodnění a tak...tak mi to přijde tak jednoduché všechno😀
ale určo to dopadne, držím palečky!!! ať si taky užiješ ty nevolnosti😀😀

sissi26
18. led 2012

@lgsk tež potřebuju kalhoty....kde jsi kupovala? z nějakého bazaru nebo tak? nebo odkud, dej tip🙂 já bych radši koupila normálně v shopu ale žádný jsem v okolí nenašla:-/

lgsk
18. led 2012

@sissi26 hele ja mam z mimibazaru kupovany nextky 😉 ale nemáte v okoli c&a? tam prej maji těhu veci a pekny 😉 a jinak v bonprixu, tam maj taky dobrej vyber... mrkni i na ten mimibazar, ty si žížalka, tam určo něco seženeš 🙂

lgsk
18. led 2012

@silverskylady nepřeháním 😀 😀 ne já si myslím, že je to tím, jak se míň hejbu, tak mi prostě roste zadek a stehna no... njn, teď už mi bejvá líp, tak zas nakopnu rotoped, to je moje droga 😀

sissi26
18. led 2012

@lgsk no to máme v ově, ale tam jsem nikdy těhu neviděla........zas taková žížala nejsem, já jsem žížala co snědla myš😀

sissi26
18. led 2012

@lgsk joooo už jsem si vzpoměla v ca majíííí😀 pojedu do ostravy😀

anurev
18. led 2012

@sissi26 Ahoj, hele a na ty Zázraky života se diváš v angličtině? já totiž na něco takovýho taky koukala, ale v aj mě to nebavilo:D tak dej typ, kde se díváš, taky chci 😀 😀 😀 😀

sissi26
18. led 2012

@anurev ne v češtině😀 dyť to je český seriál😀 wwww.iprima.cz videoarchiv - a tam dole seriály😀

anurev
18. led 2012

@sissi26 aha, tak to je něco jiného než sem myslela 🙂 já viděla jakoby dokument 😀

sissi26
18. led 2012

@anurev aha, tak to nevím😀 to je jen seriál😀

lgsk
18. led 2012

@sissi26 jeď, taky se chystám zaútočit 😀 sem dneska ještě objevila jedny rifle, co sem přestala nosit, že mi sjíždí jupííík a sou super elasticky, no ted uz sjizdet nebudou 😀 😀 😀 jinak bych teda plakala...mam tu hory takovejch krasnej kalhot ooo bože 😀 😀 😀

silverskylady
18. led 2012

@sissi26 Tak tobě už o šetření dovolené nejde, tak si ji klidně můžeš vyplítvat takhle, viď... 😉 A lepší tak, než to v práci provalit.
Tak uvidíš, co ti poví. Ale když si tě takhle objednali, tak by to mělo klapnout komplet, né?
To jsi mě pobavila, všechno jednoduché... 😉 Možná takhle v seriálu 😀 Ale snad to jednoduché bude, nooo... Asi na to taky mrknu.
Víš co, nepřipouštím si to, že bych něco takového měla mít. Dr. říkala, že otěhotnět se dá i s endometriozou a já to nemám potvrzené, jen podezření (i proto, že mamka ji měla), ale tak co... 😉
No a v C&A jsem fakt viděla těhu oblečky, tak určo pořídíš něco pěkného 😉

silverskylady
18. led 2012

@lgsk Asi buď v klidu, tohle čeká nejspíš každou z nás 😉 Jen někoho míň, někoho víc... A rotoped se v těhu může? Asi jo, viď... Já přemýšlím, že začnu s power jogou, ta se nejspíš taky může i v těhu, že bych pak nemusela ani končit... 🙂