První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

suzza
3. lis 2011

AHoj holky, už se snažíme dva měsíce o miminko, ale pořád nic. Nevzdávám to a určitě se brzo zadaří. Hledám snažilky na pokec, vzájemnou podporu, výměnu zkušeností....

zvaskova
21. led 2012

@lgsk No léto bude zajímavé... kdy máš vlastně termín??? V létě se spíš budeš modlit abys vůbec nemusela z bytu abys pak ty schody nemusela zase vycházet 😉 Jééé ale už se těšim až bude teploučko a budem se chodit koupat

lgsk
21. led 2012

@zvaskova až konec srpna to vychází... 😉 no to tu pojdu, to je mi teď už jasný... hele to mě zas bude chybět, že nebudu moct jet hrát badminton ☹ protože hopsat někde s pupíkem, to asi neee

zvaskova
21. led 2012

@lgsk Třeba když budeš dlouho přenášet tak tě přítel bude nutit jít hrát badminton. Můj táta s mámou furt chtěl hrát karty a schválně jí je házel pod stůl aby se musela ohýbat a rychle porodila, ale mě se u maminky líbilo a vylezla jsem na svět skoro 3 týdny po termínu 😀 😀 Prý si z ní dělali srandu že je slonice 😀

lgsk
21. led 2012

@zvaskova fiiha no já sem se myslím měla narodit nekdy v prosinci a narodila sem se v lednu 😀 tak doufam, ze pujdem na termin...protoze i tak to v lete bude asi zahul 😎

zvaskova
21. led 2012

@lgsk No to léto asi bude náročný, ale jestli bude počasí jako loni tak buď v klidu, to vlastně žádný léto ani nebylo.. Ono asi každý počasí má něco v létě je horko a zase v zimě když je sníh do oblečení se pořádně nevejdeš a ještě to klouže tak asi taky nic moc..... V létě je zase výhoda že na sebe hodíš tílko, pidi sukni nebo šortky pod pupek, žabky a můžeš vyrazit, ale v zimě nazouvat si kozačky a vrstvený oblečení... fůůůj

lgsk
21. led 2012

@zvaskova aaale bylo,si pamatuju, jak sem se potila na badmintonu 😀 😀 😀 akorat prazdiny na prd no... no hele věř mi, že já na sebe žádný pidi oblečení nehodím s mojí postavou 😀 😀 ale spíš přemejšlím o tunikách na raminka a k tomu 3/4 elastačky, žáby a je to 😎 protože i ted sem doma furt v teplákách... ale už se mi trochu zas pupek zdrcl

anurev
21. led 2012

Ahoj holky, tak u nás opět dorazila mrcha 😢 😢 😢 takže ani napotřetí nic 😢 😢 Chtěla bych to snažení nějak podpořit..... nějaký vitamínky, čajíky nebo tak něco....máte nějaký rady ???? Mám doma akorát listovku...tak přemejšlim, že pořídím něco aj manželovi....

zvaskova
21. led 2012

@lgsk Ale na špeky se vyprdni, ty se za chvíli stratí a máš konečně možnost užívat si svojí postavu, jsi přece těhulka a u těch je normální že pár kilo přiberou, každý nemusí vědět že ta kila si měla už před těhotenstvím... to já se těšim až ten pupek budu konečně vystrkovat a ukazovat veřejně.... i když dneska jsem si díky večernímu kostýmu Pipi dlouhá punčocha koupila skvělou kostkovanou dlouhou košili ala šaty k tomu legíny pruhovaný podkolenky, copy, pihy a je to a ta košila bude skvělá pak i na mimi, k tomu jen legíny a jde se 😉

lgsk
21. led 2012

@zvaskova jee tak se cvakni 😀 😀 hele já už dávno nějak nehrotím to, jak vypadám...když sem byla hubená, tak sem plašila, že sem tlustá, teď sem tlustá a co...stejně je to jen a jen moje věc 😉 😉 ono stejně jestli to takhle pujde dal, tak sem do konce tehu vyžla...fakt jim tak pulku co driv, nekdy ani nevecerim. dneska sme si objednavali jidlo, driv bych to spucla a ted mi zbylo na večeři, která asi ani nebude.. protože mám šílenou rýmu a je mi bleeee

lgsk
21. led 2012

@anurev kyselina listova ale neni na podporu otehotneni ne? 😅 a jinak...já bych to ještě takhle nehrotila, tři pokusy sou fakt moc málo...chce to čas 🙂

zvaskova
21. led 2012

Pipi a Shrek jdou na pařbu 😉

lgsk
21. led 2012

@zvaskova no to je naprosto uuužasný 😀 😀 😀 😀 bože vám to sekne! čím si zazelenila muže 😀 😀

anurev
21. led 2012

@lgsk vyčetla jsem, že se listovka má jest už před otěhotněním, že to pak snižuje výskyt vad u dítěte....a zatim to nehrotim, ale zas si říkám, proč pro to něco neudělat, když můžu.... 😉

lgsk
21. led 2012

@anurev ono to podporuje to buněčný dělení či co ne? 😀 já jí zobu někdy až od 5týdne teda..tak snad bude všechno v pořádku, nějak mám poslední dobou klid ž podezřelej

anurev
21. led 2012

@lgsk no vyčetla jsem, že to podporuje vývoj míchy a mozku, který se vyvíjí v prvních týdnech (kdy to kolikrát ještě ani nevíš, že jsi těhu) a navíc je myslim dobrá na červený krvinky... 🙂

zvaskova
22. led 2012

@lgsk Mužíček si to vymyslel sám jen si kvůli tomu dneska koupil novou mikinu kterou jsem mu pak musela rozstřihat... a to jak je zelený tak to je natřel křídou... 😀 😀 😀 Kostýmy měli velký úspěch a máme fakt krásný fotečky.. 😉

lgsk
22. led 2012

@anurev no tak to budeme mít asi blbý dítko, pýže v prvních týdnech sem ji nebrala 😎

lgsk
22. led 2012

@zvaskova fakt vypadáte naprosto úžasně 😀 hele jak sis nakroutila ty culíky? 😀 já chci taky vidět fotkyyyyyyyyyyyyyy 😀 😀 😀

zvaskova
22. led 2012

@lgsk Tak až postahujem s foťáků tak dám nějaký na net a ukážu 😉 Jinak v copech jsem měla zapletený vázací drát se kterým jsem dělala adventní věnec. Každý cop měl v sobě 6 drátků a drželo to celej večer, a to jsem s tou hlavou včera dělala vážně psí kusy 😉 😀 😀 😀

zvaskova
22. led 2012

@anurev @lgsk Já zase četla že listovka je proti rozštěpu páteře a že ideálně se má jíst 3 měsíce před početím a pak v prvním trimestru kdy je nejdůležitější se zvýší dávka, pak už nemusí být... ale pokud průběžně jíš hodně salátu a zelené zeleniny která právě listovku obsahuje tak ani prášky brát nemusíš.... A hlavně holky, podívejte se kolik je kolem nás holek kteří si užívají život a najednou otěhotní, listovku a jiné léky neberou, pijou, kouří a mají krásné a zdravé děti a hlavně hned a my blbky co tu študujem veškeré vitamíny, rady a porady jak dlouho nic ... takže hlavně klid, ono si to miminko z maminky vycucá co potřebuje 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zvaskova
22. led 2012

@zabula Tak co jak to u vás vypadá??? Nejsou už náhodou // 😉

zabula
22. led 2012

@zvaskova prdlajs leda 😒 a nebudou,bolí mě hlava a jak mě bolí tak za dva dny dojde,test taky dnes negat.,tak nic,a čeká nás snaženíčko až po lázních,až někdy od května,června nejdřív,ale alespon můžu dělat na domečku 🙂
http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/zabula/albu...
včera sme dáli izolaci,no super,mě to bavilo,řezala sem a doplnovala kde byly díry a co chybělo mezi krovy 😀

zvaskova
22. led 2012

@zabula Tak to je škoda, ale zase pak snažení po tak dlouhé době půjde samo ne??? 😀 Ty brďo no šikula.. to ses včera zase vyřádila co??
Kdy jedete do těch lázní??

lgsk
22. led 2012

@zvaskova no hlavně si myslím, že to tělo si řekne co chce...protože u mě si teda říká, že nechce nekvalitní stavu 😀 😀 😀 😀

sissi26
22. led 2012

ahojte🙂 co novýho?

já se zrovna rozhodla si na zítra uvařit oběd - potřebovala jsem hladkou a hrubou mouku - hladkou jsem zjistila že nemám a v hrubé moli:-/ bože já mám domácnost, jen co je pravda😀

jo a zhubla jsem 4 kg....za normálních okolností by mě to těšilo🙂

zvaskova
22. led 2012

@lgsk To je hrozný viď, takhle malej prcek a už si vybírá 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zvaskova
22. led 2012

@sissi26 Ahojky, no vidíš, kdybys použila hrubou tak bys to měla i s bílkovinama 😀
Hele moje kolegyně zhubla taky 4 kg, taď je na konci 5měsíce a přibrala jen 3 a vše je ok a navíc moc jí to sluší 😀

sissi26
22. led 2012

@zvaskova čůsky, díky bílkoviny nechci😀
¨tak hlavně jak je všechno v pořádku🙂

lgsk
23. led 2012

@zvaskova njn, to bude pěkně rozmazlený dítě 😀 😀 😀

lgsk
23. led 2012

@sissi26 hele já taky nějak ubírám na váze...už mám dole 3 kg, ale je fakt, že mi to v počátku vylítlo hore a o dost... tak uvidíme, co bude dál. no a jinak novýho...včera sem zas chvilinku špinila, ale k doktorovi nejdu, sem hrozně nastydlá a obávám se, že kdybych vyšla ven, tak skončím na orl a s antibiotikama...takže vybírám menší zlo 😖 a jak se dám trochu do kupy, tak posmažím na utz