První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

suzza
3. lis 2011

AHoj holky, už se snažíme dva měsíce o miminko, ale pořád nic. Nevzdávám to a určitě se brzo zadaří. Hledám snažilky na pokec, vzájemnou podporu, výměnu zkušeností....

zvaskova
1. únor 2012

@zabula Ahojky, no teda ty si užíváš... vůbec nazávidim a držim palce ať už to máš z krku.... No tak třeba se tento měsíc už zadaří když vše vypadá tak dobře 😉
Doufej že na ty vaše školkové nemoci zaberou mrazy a všechno to vymrzne, nebo alespoň ty vši 😀

zabula
2. únor 2012

Ahojky,tak malej je na ATB 😒 doufám že bude brzy fit,v uterý nastupovat na operaci nebudu,ale ve středu těsně před tím a prý pudu asi prva na řadu,brrrrr 😔

co vy jak válčíte?už nějaká těhulka? 🙂 a těhulkám už je líp?

silverskylady
3. únor 2012

@zvaskova Ahojky, tak jak jsi na tom, už se ti na testech něco ukazuje??? Já jsem zatím 7 DC a už teď jsem zvědavá, jak to tento měsíc bude... 😕

silverskylady
3. únor 2012

@zabula Ahojky 🙂 Teda Lidu, jak to tak čtu, tak ty ty starosti snad přitahuješ... To s těma dětičkama, to je síla. Tak snad už ve školce a ve škole nic horšího nechytnou, to by tak ještě scházelo... A sna bude brzo po všem.
No a i ty sama si užíváš koukám... Když už problémy, tak pořádný 😀 ALe hlavně se před tou operací zbytečně nenervy, to bude dobrý 😉
A co se mě týká, tak nic nového. Kromě toho, že jsem ve středu musela odjet z práce a včera jsem si taky dala kolečko po doktorech... Napřed obvoďák, pak ORL, pak rentgen........ Nakonec se z mojí chronicky se opakující rýmy vyklubala nejspíš alergie... Takže jsem vyfásla léky na alergii, zase nějaký další (protože v létě nějaký léky občas beru, mam alegrii na trávy, břízu a ovoce) a teď se poflakuji doma, abych se dala do pořádku. Takže taky nic moc. Navíc mi doporučili, ať s těma lékama netěhotním. Mam je na měsíc a příští víkend ovu před sebou... 😠 Bych se z toho picla......... Tak nevím no...
Tak aspoň jsem teď doma s manžou, taky fajn. Zachvíli jedu na nákup a asi nám udělám k večeři palačinky, když už jsem doma, jako spořádaná hospodyňka... 😀 😀 😀

silverskylady
3. únor 2012

@sissi26 Tak s tím testem na drogy si mě rozesmála... 😀 To mě stačí k radosti málo, natož něco takovýho, tak mě šoupnou nejspíš rovnou "vystřízlivět" na záchytku... 😀 😀 😀
Jojo, tyhle fajnový pocity ti skoro závidím, teda až na ty blééé stavy... A už je to lepčí, zabraly homeopatika???
Hele a jak si to psala o té přítelovo rodině, tak mi to hrozně připomíná rodinu mého prvního přítele (byli jsme spolu 6 let) a hrozně mě trápilo, jaké mají vztahy v rodině... Bylo to dost podobné... 😖 No jo, ale s tím holt mi nic nenaděláme. Je fajn, že aspoň z tvé strany je to o.k. 😉 Rodina je základ. Někdy si v téhle době s tímhle názorem přijdu skoro až zastarale, nebo jak bych to řekla, ale pro mě to tak je a hotovo 😉

sissi26
3. únor 2012

@silverskylady 😀jojo někdy by mě taky zavřeli na záchytku😀 takže docela sranda🙂

no už mé stavy jsou o něco lepší, ale někdy jak to přijde, tak to je síla😀
no s tou rodinou - co naděláš, jako víš jak já to vůbec neznám takové chování že....a víš jak, jeho mamka nemá ani o vnučku zájem, volá fakt jen když něco potřebuje!...to mě úplně rozčiluje, ani na narozeniny ani na vánoce nic, a přitom moji rodiče (Terka je pro ně vlastně cizí dítě) tak ji úplně zbožňujou, kupujou ji dárečky na narozeniny i vánoce, ví kdy má narozeniny (což Láďova máti určitě neví) atd. jako je to šílené... víš jak moji rodiče nás zvou na obědy atd. jednou jdem k mamce, jednou k taťkovi pak k babičce a tka...ale z přitelovy strany ani obraz ani zvuk...ale mě to je jedno...holt naše dítě bude mít 2 babičky a jednoho dědečka (moji mamku, mojeho taťku a jeho přítelkyni😀) a bude to stačit🙂 jako mrzí mě to, ale když nemají zájem...tak víš jak...jako jestli mi přitelova mamka zavolá, že chce mimčo vidět, tak klidně přijedu, ale nikdy ho tam nenechám, jak my jezdili k babičce na víkendy atd. na to ať zapomene! a to jsem řekla i příteli...

zvaskova
3. únor 2012

@silverskylady Ahojky, já už nevim, včera 14 DC a vůůůbec nic, dneska jsem to už radši nezkoušela, máme před sebou víkend tak snažilkování bude tak i tak a zítra testík zase zkusim...

zvaskova
4. únor 2012

Juchuu tak ráno dušík a teď odpoledne krásně sílí, zítra max v pondělí bude 100% tlouštík... Tim pádem se mění plány na zítřek a bude snažilkování... juchuuu... Kéž by

zvaskova
5. únor 2012

Supr tak dneska dopo 2 plnohodnotné // tak teď ještě aby se zadařilo... 😉 Sice to není čára jako u @zabula ale je tam 😀
A co vy holky, jak užíváte víkend??
Dlouho jsem tu neviděla @lgsk ??? jak se máme, už všechno ok? Nenudí tě už to domácí válení???😀 Jé jak já ti to závidim, zítra se mi do práce fakt nechce.

lgsk
5. únor 2012

@zvaskova ahooooooj 🙂) hele nenudí, koupila sem si šicí stroj 😀 tak po večerech šmudlím, do toho domácnost - předěláváme byt trochu kvůli mimískovi, 😀 častá unava a mam po hehe.. no a ted budu asi pomahat ještě bráchovi, tak to bude utíkat 😀

zvaskova
5. únor 2012

@lgsk No tak supr, to se vážně nenudíš... já o tom šicím stroji taky uvažuju, pro prďolu se pak bude hodit... máma mi ho furt vnucovala já nechtěla a teď když onečně přestala tak začnu já 😀 Tak se pak pochlub se svými výtvory 😉
A jinak vše ok??

lgsk
5. únor 2012

@zvaskova ja mam jen takovej menší, skladnej, ale zatím teda zvládnul uplně všechno 😎 jj, i kvůli prckovi sem ho chtela 😀 jasny, mam v planu sem pak hodit nějaky fota 😀
snad jo hele...tento tyden jdu na ty testy, tak snad dopadneme dobře 🙂 uz se těším a chlap teď přijel od kámoše, mají malou holčičku a prje už aby se to narodilo atd. 😀

zvaskova
5. únor 2012

@lgsk Tak to je hezky, no ten můj se taky začíná nějak těšit, furt o tom mluví a minule v práci v kalendáři si procházel jména... no vůbec ho nepoznávám, jsem zvědavá jestli mu to nadšení vydrží i v době až se oteplí a vytáhne motorku 😀 A do čeho ses pustila jako prvního?? Myslim šití

lgsk
5. únor 2012

@zvaskova no chlap chce Verunku (já sem si vymyslela Rozárku 🙂)) ) a kluk asi Tadeášek, měli bysme Matyáška,ale pes je Matýsek, tak to by asi nebylo to pravé :D
nooo dělala sem povláčky na polštáře, pže máme takový ortopedicky a klasika je na to velika a dneska potah na židličku, akorát si zejtrra musím koupit šňurky 😀
a motorku má chlap zatrhlou...on je díkybohu spíš na auta 😀

zvaskova
5. únor 2012

@lgsk Jména supr, mě se na kluka taky líbí Matyáš ale to mám zatrhlé a navíc k přijímení se to fakt nehodi... Kluk u nás bude problém, vubec na nic se shodnout nemůžem a holka zatim vypadá na Amálie, Nela nebo Elen, tak uvidíme, teď nejdřív počít...
No tak to jsi šikula.
U nás motorka se těžko zatrhne, je to jeho život a jízda po 2 ho už taky nebaví, takže spíš jezdí víc po zadním nebo po přednim jak normlně....

lgsk
6. únor 2012

@zvaskova o Elen sme taky přemejšleli... Nelinku chci psa, tak to padá 😀 😀 😀 😀 ale kdožví jak to všechno bude nakonec... taky se koukám i na příjmeni, aby to neznělo blbě..
u nás je zas láska života auto no... prvně passat, teď superb a jestli si vymyslí něco dalšího,tak mě už klepne 😀 😀 😀 mě je to fuk, hlavně kdžy to má vyhřívanou sedačku 😀

silverskylady
6. únor 2012

@zvaskova Ahojky, tak koukám, že se snad podařilo ovulku odhalit 😉 A snad i zadělat... 😀 Jé, moc bych ti to přála, chtělo by to tu zase nějakou novou těhulku 🙂
Já jsem 10 DC, asi někdy pozítří zkusím ovu testík a taky jsem si pořídila teploměr na BT, tak asi zkusím i měřit. Dorazil teprve dneska, tak začnu měřit od zítra.
Jen mi ten balíček dorazil tak nějak prapodivně. Měla to být dobírka, tak jsem to říkala manžovi, že po něm bude chtít pošťačka penízky a nechtěla. Přitom fa je vystavená na dobírku, splatná 1.2., tak nevím co teď s tím... 😕 Hele a asi už začínám makat na systematickém "dělání" dětí, protože jsem si objednala ještě takový lubr.gel, který má popořit spermíky při průniku.......... 😀 Ale zatím nic víc, abych to náhodou nepřeháněla 😉 😀 😀
No jinak jsem si odbyla marodění, dneska chirurgické odstranění znamínka a zítra šupajdím zase do Prahy do práce. No fakt se mi chce... 😀 Brala bych zase hned víkend a snažení.................. 😀 😵 😀
A jinak koukala jsem, že máš vybraná hezká jména 😉 Elen má naše známá a je to krásné holčičí jméno.

silverskylady
6. únor 2012

@sissi26 Ahoj, takhle jak si tu jeho rodinu (respektie mamku) popsala, tak je mi těch budoucích vnoučat skoro líto. Má k nim fakt divný přístup. Ale škoda pro ní 😖 Někdy jsou ty vztahy v rodině fakt složité...
Tak to ti naši prckové budou mít hned 3 babičky a 3 dědečky 😀 Myslím, že o hlídání nebudu mít nouzi. Teda aspoň doufám... 😉
Jak už jsem psala zvaskova, tak teď už na tu "výrobu " začínám jít vědečtěji, tak snad se to brzo povede i nám, aby měli co hlídat... 🙂

silverskylady
6. únor 2012

@zabula Ahojky, tak jak to zvládáš? Ještě bojíš bojíš...? 🙂

zabula
6. únor 2012

ahojky holky,dočtu vás pozdějc,co tu drbete 😀

normálně jak má malej ATB,tak z toho dostal šílený prujem,musím mu dávat i probiotika,dnes sme byli na ORL,vše v pořádku,krásný uši i mandle,takže žádné trhání 🙂 něco mu udála,je dost zahleněnej,a tak se tam pozvracel i s krví 😒

a malá,panebože kdybych se na nu nešla podívat v noci,tak nedej bože co by se stalo,ona zvracela ze spaní,vubec ju to nevzbudilo,takže to bylo všude,fakt všude,bylo to šílený a ona v tom spala,musela sem ju celou strčit do sprchy,no zvracela celou noc,a bolí ju bříško ☹
ted sem doprala 5tou pračku,peřiny,zhlavce,povlečení,oblečení,no nářez,mě bolí hlava a taky mi není nejlíp,ale spíš z toho nevyspání.
No manža mi psal,že je mu strašně blbě,má zimnici a to je někde v zahraničí a musí jet,chudáček 😒

takže na nějaký přemýšlení nad operací není čas,že se fakt nenudím,musím to tu dát do pucu,vyměnit zvířátkum...atd,abych pak nemusela vše dělat.

zabula
6. únor 2012

jo,zítra už tu nebudu,tak mi držte palce 🙂

zvaskova
6. únor 2012

@lgsk No to přijímení je docela dost důležitý a hlavně u kluku, holka se případně snad brzo vdá 😀 😀 Já myslela že mě jebne, přítel si vybral jméno na kluka a já myslela že si dělá srandu a on to myslí vážně, takže moje heslo teď je: Pindíka na ultrazvuku mít nechci... jinak by to byl Kvído... no katastrofa...
U nás jsou auta jasná, nic jepřekročí práh jak audi... ale je fakt že je to fakt spolehlivé auto a ten můj se v tom dost vyzná takže když něco tak si i sám opraví takže pohoda...

zvaskova
6. únor 2012

@silverskylady Ahoj, ovulka vypadá fakt nadějně, dneska už je tam jen pididušík takže musela být včera a snažení bylo 2 dny předem every day tak snad.... byla bych fakt šťastná. Jinak díky za držení palečků a za pochvalu jmen, no snad mi to projde 😀
Ty jo tak dobrý, ale máš teploměr zadara, teda ty umíš nakupovat 😀 😀 Já plánuju když se nezadaří tak od příštího měsíce ten kontryhel a když ani to nepomůže tak bych taky zkusila ten gel, četla jsem už o něm a někdo si ho fakt chválil, jiní zase kritizovali ale to je tak zevším...
Jéé o tom víkendu snažení mi mluvíš z duše, hned bych se k němu vrátila, v práci samé změny a fakt mě to už nebaví... už chci přijít a říct tak čau, já brzo končim 😀

sissi26
6. únor 2012

@silverskylady divej já tchýňu neřeším - nemá zájem nemá, budou jiné babičky, a jak vidím, jak moji rodiče a taťkova přítelkyně zbožňují Terku, tak nechci vidět jak budou zbožňovat vlastní vnouče🙂 takže toho se nebojím🙂 akorát hlídat asi bude spíš taťka, ten už je v důchodu, mamka a taťkova přítelkyně pracují a ještě dlouho budou😀
jojo věděcky, ale opatrně, kámoška tež na to jde teď vědecky, objednala spoustu věcí, i ten gel lubrigační nebo co to je...tak jsem zvědavá🙂 tak držím oběma palce🙂

lgsk
6. únor 2012

@zvaskova chi, tak to my se nějak dohodnem, snad ... 😀
jinak audinu bych nechtěla ani zadara... 😀 😀 chlap je automechanik, takže si opravuje všechno sám, ale tohle u nás nehrozí... u nás se kupujou jen kvalitní značky, u kterých je i ten provoz pak za přijatelný ceny (tj i nákup dílů atd.) 😀 takže před barakem citron, u rodicu superb a v srdci passat 😀 😀 😀 😀

lgsk
6. únor 2012

@zabula jej, koukám, že to máš divoký... hele já jak dostanu vyšší teplotu nebo mám velkou rýmu či kašel, tak bleju taky... 😖 tak snad se z toho brzo vymotáte a bude dobře...
a jestli tě to potěší, tak mám plnou koupelnu prádla a to doslova 😀 😀 se tam můžeme málem brodit hadrama.. a sušit to není kde.

sissi26
7. únor 2012

@zabula držím palce🙂

sissi26
7. únor 2012

a ostatní jak se máte?🙂

silverskylady
7. únor 2012

@zabula Ahoj. Teda to je úplná pohroma, co to tu popisuješ... To jste chytli nějakýho pořádně zákeřnýho bacila a chudáčci děti to odnesli... A vlastně nejspíš i manža 😖 Tak snad jim bude brozo líp.
A tobě držím palce, ať ti to dobře dopadne a moc tě v nemocnici netrápí 🙂 Pak dej vědět 😉

silverskylady
7. únor 2012

@sissi26 Ahój 🙂 Dneska už se mam pracovně... Takže nic moc 😉 I když včera mě touhle dobou trápili na chirurgii, takže vlastně oproti včerejšku je to prochajda růžovou zahradou... 😀
Jen venku ta zima. Ty jo, nechce se mi ani vylézt ven 😝 Vylezu až v nejkrajnějším případě, a to až budu chtít jít domů 😀 Parádně to tu klouže, tak snad nehodím někde záda. Dneska by to bolelo dvojitě...
A co ty, jak je mamino? 🙂 Makáš, makáš?