První příznaky těhotenství. Jaké byly?

sishina
11. čer 2022

Ahoj holky,
moc by mě zajímalo, kdy jste cítily první příznaky těhotenství a jaké příznaky to byly.

Samozřejmě vím že první příznakem je většinou vynechaná menstruace, bolest prsou a nevolnost, ale slyšela jsem i o případech kdy to ženy pociťovaly ještě před menstruací a popisují různé příznaky.

Zajímá mě to, baví mě to číst. Zatím co čekám na pozitivní test 😁👍🏻.

nevimne
12. čer 2022

Já neměla vůbec žádné příznaky krom vynechane MS 🙂 až do teď jen pohyby 😂

karkulka1283
13. čer 2022

První příznak přišel den před vynecháním ms a to zvracení a únava

srnii
13. čer 2022

Měla jsem naprosto ukázkové příznaky a ona to byla falešná březost 😝 další měsíc žádný příznak. Těhotenský test jsem si dělala čtyři dny před MS jen proto, abych měla čisté svědomí že si můžu dát večer pivo.... už jsem si ho nedala 😊

tynka9
14. čer 2022

Poprvé hrozně velká únava už před očekávanou ms, ale to jsem si pak dala zpětně dohromady, proč to tak bylo. V té chvíli jsem na těhotenství nemyslela, snažili jsme se už dlouho a já byla nějaká rezignovaná a nenapadlo mě to. Podruhé si nepamatuju nic zvláštního. Potřetí jsem to věděla téměř hned - zvláštní nespavost, bez únavy další den a šílená žízeň, ač normálně si musím pití hodně hlídat. Nejsou to normální příznaky, ale určitě to bylo s těhotenstvím spojené

karkulka1283
18. čer 2022

Den před očekávanou menstruací jsem byla šíleně unavená a po ránu jsem zvracela

vlastovka36
8. črc 2022

@sishina u prvního jsem to věděla hned po styku říkám že jsem v tom a byla jsem 😃 asi nějaká intuice. Teď mám 10dc do ovulace daleko. 2.7 a 7.7 jsme měly sex a už druhý den je mi zle od žaludku a to mívám jen při ovulaci. Tak uvidíme

koko123
2. zář 2022

@sishina první příznak byl ten, že mi pod zlatým zasnubnim prstenem, zacalae cernat kůže. Pak živé sny a pichali vedle pupíku. To vše před vynechanou menstruací.

danvitka
2. zář 2022

Bolest podbřišku těsně po ovulaci. U prvního nevolnost v den vynechané MS, ale taková jiná, jako šimrání v břiše. U druhého pak nechuť ke kávě 😁

emillyhk
2. zář 2022

Ještě než jsem věděla, že jsem těhotná, tak mě strašně bolely záda. V den, kdy to přešlo, přišly nevolnosti, ale to už jsem věděla, že jsem těhotná. Jinak klasicky bolest podbřišku, podrážděnost, blbě jsem spala - u mě běžné příznaky před menstruací, jen to bylo mnohem intenzivnější 🙈😂