Jaké jste měly příznaky v těhotenství a srovnání s dalším těhotenstvím?

papaja123456
13. únor 2022

Ahoj holky,

zajímalo by mne, jaké jste měly příznaky v těhotenství a srovnání s těhotenstvími dalšími.

Jsem totiž trochu nervózní. Samozřejmě vím, že je to individuální. Nicméně mám za sebou hodně potratů. Mám doma jednu holčičku. A když jsem byla těhotná s ní, bolela mě prsa a hodně se mi vyrýsovaly žíly ještě před vynechanou menstruací. Před tím mě sice třeba prsa bolela, ale žíly nic.

Teď jsem těhotná zase a nic z toho nemám. Jsem 3+6. Ano je to brzo, ale prostě mám trochu strach.

Děkuju za odpovědi.

klokanka31
13. únor 2022

@papaja123456 Já měla 3 těhotenství, z toho jednu holčičku...a klasické příznaky těhotenství žádné...

lenkalubina
13. únor 2022

U prvního syna nic a u druhého, citlivá prsa,bolest podbřišku, bylo mi špatně, cítila jsem všechno jako strašný smrad no prostě děs 😉

michaelarousova
13. únor 2022

@papaja123456 mam za sebou dve tehu a naprosto rozdilne priznaky..prsa me bolela u orvniho tak ze jsem spala v podprde u druheho me nebolela vubec☺️

havajanka
13. únor 2022

Ahoj jen mě zajímá jestli jste to některá měla podobně a těhotenství prosperovalo ? Tento měsíc jsem měla menstruaci v termínu kdy ji normálně dostávám 36-38 dní ale slabou jeden den jsem zakrvacela ale strašně malinko a spíš takový červeno,růžový výtok a po té zase jen špinění které sem tam trvá do teď 9 dní normálně měsíčky mívám tak 9-10 dní teď poslední dobou jen silnější normálně jsem si myslela že mě to rozhodil kontryhel co piju 2 měsíce ale celou dobu se mě motá hlava a je mě občas špatně od žaludku proto mě napadlo,že si udělám test....výsledek zasílám viz. foto,myslíte že máme šanci že by to mohlo vyjít ? Neměla jste to nektera stejně ? Snažíme se už rok....☹ děkuji za odpověď

lenkalubina
13. únor 2022

@havajanka myslím,že je to tam😉☘

havajanka
13. únor 2022

@lenkalubina myslíš že je to už slabá čárka nebo duch? ja právě v době měsíčku ještě pořád slabe spinim tak čekám zda to vydrží a bude se čárka víc zobrazovat nebo ne...ale to ví jen příroda asi .....

mizumys
14. únor 2022

@havajanka carka

lenkalubina
14. únor 2022

@havajanka myslím,že čárka 😉 gratulace

fresshinka
15. únor 2022

@papaja123456 taky jsem takhle šílená, protože u prvního tehu me boleli snad hned druhý den, u druhého taky (to ale nevyslo), a ted u třetího to trvalo a zacl8 me bolet myslím kolem 8tt

havajanka
16. únor 2022

@lenkalubina tak nevím co si mám myslet ten první test to jsem vám posílala jsem dělala v neděli po slabé menstruaci byl pozitivní čárka vyběhla skoro hned slaběji a dnes po třech dnech kdy už nespinim nebolí mě břicho tak mi test z ranní moči ukázal jen slabeho ducha podle poslední menstruace bych měla být 7tt těhotná mám to brát tak že je to zamlkle tehu?neměla jste nektera zkusennost a dopadlo to dobře ? A těhotenství dopadlo dobře?

elesse
16. únor 2022

Takove ty bezne, citliva prsa, pocit na zvraceni (vyjimecne zvraceni) atd. v obou tehu stejne, nastup kolem 6-7. tydne. Minule zvraceni zmizelo koncem 1. Trimestru, ted zatim cekam (11 tt). Carka na testu je dobra, pochyb neni. Na priznaky je jeste spis brzo

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru