• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Půl roku před otěhotněním, co dělat?

22. ledna 2014 
Ahoj, s priateľom si už občas pozor nedávame, ale nedá sa povedať že sa vyslovene snažíme o baby. Plánujeme v lete svadbu a dohodli sme sa, že tesne pred svadbou začneme aj intenzívnejšie pracovať na miminku :slight_smile: Anti neberem už asi rok, aby sa telo prečistilo, mám kúpenú kyselinu listovú, chodievam cvičiť, sanžím sa zdravo stravovať /zeleninka, menej masa a tak/...na čo som ešte nemyslela?
22. led 2014 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
spíš na to myslíš zbytečně moc. prostě si užívej přítele a sex a přípravy na svatbu, víc není třeba :wink:
22. led 2014 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
autor
@blahova_andrea nejde na to nemyslet,ale asi na tom niečo bude :slight_smile:
22. led 2014 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soleile tak já neříkám, že jde nemyslet na početí, když po něm člověk touží. to sama neumím posoudit. spíš si myslím, že není třeba nic takto řešit předem. nevím jakou jsi brala antikoncepci, ale po té dnešní moderní už ani není třeba ta pauza a pročišťování organismu :wink: prostě to nechte na přírodě, pojídej klidně tu listovku a žij zdravě, jak popisuješ a zbytek se stejně řeší až když se zadaří ty dvě //. nevím tedy proč baštíš méně masa, ale proč ne. každý má jinou potřebu. taky nemusím mít maso každý den :grinning:
22. led 2014 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek