Rok se snažíme o mimčo, čím tomu ještě můžu pomoct?

pomi22
11. led 2016

Ahoj
ani nevím čím začít . S přítelem jsme spolu 5 let a už přes rok se spolu snažíme o mimčo 😅 . Bohužel se nám nějak nevede a já se chystám objednat k doktorce .Moc se mi tam nechce už jen z toho důvodu že jsme oba mladí a nevím co mě čeká . Než tam půjdu chtěla bych se poradit čím ještě mohu mimču pomoct . Beru jen kyselinu listovou a ovulaci vůbec netuším kdy mám ( dle ovulačních testů ji snad ani nemám nebo jsem testovala špatné dny 😒 ) .

mikejla_a
12. led 2016

Holky zkuste ještě to shatavari 😉

zuzanka_13
12. led 2016

@maslicko Já ti nevím, slyšela jsem spoustu dobrých recenzí, ale ne každému to samozřejmě pomůže, užívala jsem na chvíli i gynex - a na něj je strašně moc dobrých recenzí a nepomohl mi... Takže si myslím, že je to fakt individuální... ale bylo mi to doporučeno i Dr.. Tak uvidíme... zkusím to brát aspoň ty 3 měsíce a uvidím co pak dál...

keny123
12. led 2016

@maslicko chce to jen dobře načasovat to je to hlavní

maslicko
13. led 2016

@mikejla_a na to sem se divala, ale ted beru ty bylinkove kapky a nechci to kombinovat 🙂

mikejla_a
13. led 2016

@maslicko jj to chápu, já začínala drmkem, pak jsem měla fertilityBlend a po shatavari a Mace to do měsíce vyšlo 😉

maslicko
14. led 2016

@mikejla_a ja sem na to shatavari tady cetla taky samou chvalu 🙂 asi na tom neco bude 🙂

pomi22
autor
23. led 2016

Tak holky dneska mi čtvrtý den mešká MS a na testu je vidět slabounce druhá čárka 🙂) takže to asi vyšlo . Když jsem sem poprvé psala měla jsem takové podezření ale kdo by tomu věřil 😀 Počkám dva dny a otestuji znovu 🙂 ale myslím že to vyšlo jen mě trochu trápí že mě občas píchne u levého vaječníku tak aby nebylo něco špatně 😒

kasyma
23. led 2016

Holky nedám dopustit na Femigard je přírodní a myslím,že mi hodně pomohl. U prvního mimča jsme taky čekali něco málo přes rok než se zadařilo užívala jsem ho pravidelně cca 2 měsíce a pak to vyšlo 🙂 zkuste než do sebe cpát některé drahé preparáty bez účinku. Myslím, že je to i český výrobek... 🙂

mikejla_a
25. led 2016

@pomi22 tak co, sílí test? 🙂

pomi22
autor
25. led 2016

@mikejla_a ano dneska ráno už byli krásné dvě čárky 🙂)

maslicko
25. led 2016

@pomi22 gratuluju, jak já ti závidím 🙂

pomi22
autor
25. led 2016

@maslicko Děkuju 🙂 Držim palečky aby se i na tebe usmálo štěstíčko 🙂

maslicko
25. led 2016

@pomi22 jo určitě já tomu věřím 🙂

keny123
25. led 2016

@pomi22 tak ty už jou exklusivní!!!

mikejla_a
25. led 2016

@pomi22 tak to ti zesililo hodně rychle 😉