Rok se snažíme o mimčo, čím tomu ještě můžu pomoct?

pomi22
11. led 2016

Ahoj
ani nevím čím začít . S přítelem jsme spolu 5 let a už přes rok se spolu snažíme o mimčo 😅 . Bohužel se nám nějak nevede a já se chystám objednat k doktorce .Moc se mi tam nechce už jen z toho důvodu že jsme oba mladí a nevím co mě čeká . Než tam půjdu chtěla bych se poradit čím ještě mohu mimču pomoct . Beru jen kyselinu listovou a ovulaci vůbec netuším kdy mám ( dle ovulačních testů ji snad ani nemám nebo jsem testovala špatné dny 😒 ) .

no_title
11. led 2016

ahoj, zkus měřit bazální teplotu, to je asi lepší než ovu testy a navíc to neleze tolik do peněz.

anetka1701
11. led 2016

Myslím že po tom roce ten základ - kontrola UTZ, hormonální profil a spermio - no a pak se uvidí co dál... Každý doktor má trošku jiné postupy a metody :o)

maslicko
11. led 2016

@pomi22 AHojky, my se snažíme 3/4 roku a taky nic :( brala si nejakou HA???

pomi22
autor
11. led 2016

Bazální teplota se musí měřit ve stejnou dobu po probuzení co vím a to bohužel nedávám stávám brzo ráno a každý den jinak :(
@maslicko ne HA jsem nikdy žádnou nebrala .

maslicko
11. led 2016

@pomi22 takže cyklus máš asi pravidelný?? Já bych zkusila Femigard nebo jiné bylinky. Teď jsme na ně taky najeli, tak uvidiíme 🙂

pomi22
autor
11. led 2016

@maslicko právě že cyklus mám pravidelný 3O dnů .Za 9 dnů má přijít ta bestie tak uvidím. Vše zlé je k něčemu dobré a alespoň našetříme víc na výbavičku 😉 pak ten náš prcek bude jezdit v porsche 😀 😀

mikejla_a
11. led 2016

zkusila bych bylinky, pokud není ovulace, může ji hezky nastartovat gynex, dobrou zkušenost mám s shatavari a pro muže kapky Maca.... většinou bylinky zabírají hodně rychle... držím pěsti 😉

pomi22
autor
11. led 2016

@mikejla_a a to seženu normálné v lékárně ? hned jdu prostudovat internet 🙂 no já právě nevím jestli mám či nemám ovulaci 😒 zkoušela jsem to zjistit podle hlenu nebo děložního čípku ani nic jsem nevykoumala .

mikejla_a
11. led 2016

@pomi22 tak to se divím, žes za rok snažení nezkusila aspoň ovulační testy... tyhle věci koupíš spíš ve zdravé výživě nebo obchudku s čaji a bylinkami 🙂

pomi22
autor
11. led 2016

@mikejla_a no ty jsem zkusila píšu o tom v hlavním příspěvku . Zkusíme bylinky a mezitím se objednám k doktorce 😉 Děkuji za rady 😉

miap26
11. led 2016

My se teď s přítelem snažíme druhým měsícem...píšeš, že jsi mladá 🙂 Jestli se můžu zeptat, kolik Ti je? Mně je 20..

mikejla_a
11. led 2016

@pomi22 no jo, promiň...

pomi22
autor
11. led 2016

@mikejla_a nemusíš se omlouvat 🙂 😉 vždyť se nic nestalo taky se občas přehlédnu nebo zapomenu 😉

keny123
11. led 2016

@pomi22 něco ti zkusim doporučit a když nic pak kdr... kup si pro sebe nosifol forte ,a fertilcare a pro manžela fertilmen a ještě si kupte gel conceive plus a pak nakup ještě ovulační testy proste testuj třeba i 14dni abys cca vedela..jo leze to do penez ale co by jsme pro prcka neudělali že... napoprvé jen at vis kdy je ovu cca .... byla pokazde skoro stejne.... třeba ja jsem mela ovulaci az 25dc... místo 14 dc....

tak drzim pesti a když me poslechneš a nehodíš to za hlavu tak se pak ozvi jak si dopadla..

martinkamoj
11. led 2016

My se snažili také rok, doporučen my byl gynex na srovnání cyklu-je na přírodní bázi,potom také nosifol, hodně pomohl i ten ale je to poměrně drahá záležitost.. No a já si koupila kontryhelový čaj ten je k nezaplacení 😉 díky němu jsem začala opravdu ovulovat.. Také jsem ale vyfasovala Proveru a Clostilbegyd.. Miminko se nám povedlo po půl roce na tady těch dobrotách ale bohužel mimoděložní, teď najíždíme opět do toho stejného cyklu, nezoufej, není všem dnům konec.. Zkus si koupit ovu testíky a první měsíc testuj tak od 9 do 20 DC já jsem zjistila že u mě probíhá až 19DC ale třeba dnes mě taky překvapila jsem 28DC a mám krásně pozitivní testík 🙂

pomi22
autor
11. led 2016

@keny123 teť mám takových rad že nevim kterou vybrat . Jinak s těma ovulačníma testama . Ty jsem dělala 10. den po MS obden . Neukázali nic tak jsem zkoušela i podle tažnosti hlenu a když jsem si myslela že by mohla být ovulace tak jsem si udělala i test a nic 😒 tak nevím kde je chyba 😖

martinkamoj
11. led 2016

@pomi22 testuj každý den, jeden den je bílo, druhý červeno, a pak zase bílo.. Opravdu zkus poctivě od 9 dne do toho 20 +- a sama poznáš, + denně 1 šálek kontryhel. čaje a uvidíš, že něco najdeš.. Jinak ještě přítel dostal taky bombóny selen a zinek a taky zafungovali 😀 a consive plus taky skvělí 🙂 asi i jemu vděčíme za ten nezdárný pokus ;) ale aspoň víme, že to jde.. a Zkoušela si třeba koukat i na jonášovu metodu?? Nám to vyšlo podle něj..

pomi22
autor
11. led 2016

Holky děkuju moc za rady . Nějak to zkusím probrat a vymyslet nejlepší alternativu pro mě 🙂 Určo dám vědět co a jak 🙂 🙂

pomi22
autor
11. led 2016

@martinkamoj já jsem koukala jen na metody paní Mojžíšové . Ono je takových věcí 🙂 Takových informací . A všude se píše něco jiného . Kouknu na to dneska mám volno tak budu študovat 😉

keny123
11. led 2016

@pomi22 hlavne poridte ty vitaminy co jsem zminovala to je zaklad a je to uplne to nejmensí co pro to muzes udelat

martinkamoj
11. led 2016

@pomi22 Přesně jak píše @keny123 hlavně ty vitamíny a kontryhel.. Mojžíšovou jsem nekoukala, ale podle mého to má hodně do detailů. zkus mrknout i na tu astrologii Jonášovu jistě tím ničemu neublížíš 🙂

iwet91
11. led 2016

My jsme také mladí, u nás snažení bylo skoro 3 roky, já teda menstruaci pravidelnou neměla - zkoušela jsem snad vše, maca, gynex, kontryhel, kapky jeřáb ptačí, měla jsem i clostik a proveru a stejně nic, pak jsem se na to už vyprdla vše vysadila , nechala tomu volný průběh a zajímala se o jiné věci a světe div se , ja najednou otěhotněla a to jsme spolu spali snad dvakrát za ten měsíc 😀 Kamarádka ale třeba měla gynex kapky a po těch d 3 měsicu otěhotěla 🙂

maslicko
11. led 2016

Já teď začla užívat Elixír Feminan, tak uvidíme jak zafunguje 🙂

zuzanka_13
11. led 2016

@pomi22 Ahoj 🙂 máme to hodně podobně, nevím vůbec jestli ovulace probíhá nebo ne, snažila jsem se testovat, ale na nic jsem nepřišla... snažíme se cca od podzimu intenzivněji, ale HA jsem vysadila v květnu a nechali jsme tomu tak nějak volný průběh... a zatím se nezadařilo :( Začala jsem pít nosifol a beru femibion, tak snad se MS a ovulace zlepší a kéž bych našla brzy //... Držím pěsti nám všem holky 🙂

maslicko
12. led 2016

@zuzanka_13 holky, nepříjde vám že ten NOSIFOL je tahání peněz?? :-/

rejni
12. led 2016

@maslicko Za mě můžu říct, že po prvním měsíci braní žádná změna. Bez ovulace. Ale každý na to může reagovat jinak a pozitivních zpráv na něj bylo hodně 🙂

maslicko
12. led 2016

@rejni no přesně, já to taky brala na doporučení doktorky a nic z toho :( ani gynex kapky mi nepomohly. Ted uzivam levnejsi bylinky a uvidime, jak se rika....neni pokazde nejlepsi to nejdrazsi 🙂

rejni
12. led 2016

@maslicko Já ho zkusila po přečtení dobrých recenzí tady..ale piju jen měsíc, ještě mi pár sáčků zbývá..možná kdybych mu dala delší dobu, no nevím.. DR mi na to řekl,když jsem mu řekla, že ho beru..joo berte, to máte vitamíny, hodně listovky. Komu pomohl tomu závidím a za zkoušku určitě stojí, ale já teda větší změny cítila po kontryhelu.

keny123
12. led 2016

@maslicko já jsem o mesici brani nosifolu a fertil care otehotnela

maslicko
12. led 2016

@keny123 tak to moc gratuluju ja nic :(