Růžový duch, ale nejspíš po limitu - můžu se potichounku radovat? (Test BENU Livsane)

hasara33
5. zář 2018

Ahoj holky, mám týden zpoždění, včera jsem testovala večer a objevila jsem tohle druhý den ráno když jsem test chtěla vyhodit ... koukala jsem se asi 5 minut poté, co jsem ho počůrala a nic, takže nejspíš se to objevilo po limitu. Co myslíte?

mona91
6. zář 2018

@miba10 😂 já za 10dni končím I. Trimestr tak snad to bude probíhat až dokonce takhle hezky 🙂

hasara33
autor
7. zář 2018

Dám vědět hned jak budu vědět holky 😁😁
@mona91 určitě bude, to nejrizikovější období máš za sebou 😉😊

beth92
7. zář 2018

@hasara33 ahojky, nejake novinky? Me dnes benu udelal to samy co vcera a na maxovi ani ň..podle me jsou děsně nekvalitni, ale ty na me mas krasnou carku.

hasara33
autor
7. zář 2018

@beth92 ahoj, ne ne žádný novinky, teď to nechám být a uvidí se v úterý u doktora 🙂

hasara33
autor
7. zář 2018

Tak nevím holky jestli jsem něco nepodělala 😐😐 jako na potvoru nám zrovna dneska přijelo hodně těžkých balíků a není tu nikdo kdo by mi s tím pomohl tak jsem to musela odtahat všechno sama.... hrozně mě přitom bolel podbřišek a záda v té dolní oblasti, teď už je to lepší, ale pořád to dost cítím 🙄😕 doufám, že pokud se tam něco uchytilo tak jsem tomu nějak neublížila

misko5
7. zář 2018

@hasara33 zlato,,nestresuj se,těch stresů už je tolik,co ještě přijdou..uklidním tě..naše babičky pracovaly na poli, tahaly nadojené mlíko, kydaly hnůj apod..a s pupíkem musely obstarat vše,,když byli dědové- manželé v robotě..Když je pořádně uhnízděné, tak se nic nestane.. O víkendu o to víc odpočívej, nožky nahoru a neboj, bude to dobrý..Nesmíš krvácet..Pááá.

mona91
7. zář 2018

@hasara33 úplně v klidu dobře založené těhotenství vydrží. Já když byla těhotná ještě jsem to nevedela byla jsem necelý týden pred MS tak jsme dělali dřevo a odtahali jsme ve třech 3,5 tuny dřeva za 6hodin

hasara33
autor
7. zář 2018

Asi máte pravdu holky, pokud tam něco je a je to dobře uchycené tak to vydrží ...mě to spíš vyděsilo kvůli té bolesti, pomalu narovnat jsem se nemohla

hasara33
autor
9. zář 2018

Ahoj holky, tak mi to nedalo a testila jsem ještě včera večer a neukázalo se nic ani po limitu takže teď jsem alespoň klidnější v tom aby se nejednalo o to mimoděložní 🙂 🙂

alkuska
9. zář 2018

@hasara33 Jestli jsi v tom, na bolest si zvykni, mě bolel podbřišek celé těhotenství. Kdybych se kvůli tomu měla pořád stresovat, tak se zblázním.

hasara33
autor
9. zář 2018

@alkuska no vzhledem k tomu, že se na testu neukázalo nic tak v tom určitě nejsem....já měla strach kvůli mimoděložnímu vzhledem k té původní slabé čárce ;)

alkuska
9. zář 2018

@hasara33 Nj, tak držím palce příště 👍

hasara33
autor
9. zář 2018

@alkuska děkuji

mona91
9. zář 2018

@hasara33 ale stejně pujdes k tomu doktorovi? A byl to ten samej test stejný typ?

hasara33
autor
9. zář 2018

@mona91 určitě půjdu tak jako tak 😉 jojo úplně stejný ... Fakt už ničemu nerozumím

mona91
9. zář 2018

@hasara33 tak uvidíš.... a MS nikde?

hasara33
autor
9. zář 2018

@mona91 ne ne zatim, doufám, že teď nepřijde, protože chci aby se doktor do mě podíval jestli je uvnitř všechno ok

hasara33
autor
10. zář 2018

Tak holky dneska dorazila mrcha .. takže alespoň teď mám jistou, že mimoděložní to není, díky bohu

tereza4244
Autor odpověď smazal
Zobraz
karlasmolk
11. srp 2023

Nejsem si jistá jestli jsem těhotná nebo ne?