Růžový duch, ale nejspíš po limitu - můžu se potichounku radovat? (Test BENU Livsane)

hasara33
5. zář 2018

Ahoj holky, mám týden zpoždění, včera jsem testovala večer a objevila jsem tohle druhý den ráno když jsem test chtěla vyhodit ... koukala jsem se asi 5 minut poté, co jsem ho počůrala a nic, takže nejspíš se to objevilo po limitu. Co myslíte?

luj89
6. zář 2018

zkus jen ty papirky 🙂. Ja mela mama test - ducha po limitu a tehotna jsem byla.

hribek
6. zář 2018

@hasara33 kdyz je srovnas je ten dnesni tmavsi?

hasara33
autor
6. zář 2018

@hribek zdá se mi stejný

hasara33
autor
6. zář 2018

Největší strach mám z toho mimoděložního nebo z toho aby tam něco nebylo, ale nebylo to třeba mrtvý, proto třeba to HCG je nízké ...i když to by to asi tělo samo vypudilo ven, ne?

hasara33
autor
6. zář 2018

Ještě mě napadlo jestli by to nemohla být třeba cysta

rozmberska
6. zář 2018

Ahoj, já měla 39. den cyklu (tedy asi 10 dní zpoždění menstruace) podobně slabounkou čárku, možná ještě slabší, fakt spíš jen duch, HCG v krvi bylo jen 56. A teď jsem v 18. tt ;) Každému roste HCG asi jinak rychle...navíc jsi mohla otěhotnět později než je průměr. Já mám o 10 dní mladší těhotenství podle utz než podle poslední MS.

rozmberska
6. zář 2018

A jinak nikdy dřív se mi žádný falešný duch na testu neobjevil, až teď když jsem opravdu těhotná byla.

merope
6. zář 2018

@hasara33 Zkus do toho úterka netahat vyloženě těžké věci a pak uvidíš - ideál je tě poslat na krev (což stejně bude potřeba, pokud máš zpoždění a nikde nic neuvidí, pokud už máš zpoždění teď, tak teoreticky příští týden už může být i něco na UTZ).

Jinak kdyby se ti chtělo, můžeš si skočit na krev i jako samoplátce, když jdeš brzo ráno, můžeš mít výsledky i ten samý den.

hasara33
autor
6. zář 2018

@rozmberska děkuji, dala si mi zase trochu naděje 😀 uvidíme no, hlavně aby nebylo něco špatně 😐

hasara33
autor
6. zář 2018

@merope vlastně v úterý to bude 13 zpoždění takže to už by mohlo být něco vidět kdyby tam něco bylo ....taky jsem o tom přemýšlela, ale teď už to vydržím do úterka 🙂

merope
6. zář 2018

@hasara33 Já byla u doktorky 6+1 a byl tam nádherný gestační váček, věděla jsem, že to není mimoděložní a že je vše ok. 5+6 by už snad taky něco mohlo být, držím pěsti.

hasara33
autor
6. zář 2018

@merope děkuji moc, snad bude vše ok 🙂

miba10
6. zář 2018

@hasara33 pepino testy jsou na prd. To co ty popisuješ, že se ti ukázala slabá čárka po limitu a přišla jsi na to druhý den, se stalo mě loni. S tím stejným testem, ale 4 dny před MS. Udělala jsem si test a nic tam nebylo. Zapoměla jsem ho vyhodit a druhý den když jsem ho měla v ruce a šla s ním do koše jsem si všimla čárky. Těhotná jsem opravdu byla. Tyhle testy z Benu lékárny jsou, za mě, super. Nikdy neukázal falesne. Zkus ho znovu dnes nebo zítra a uvidíš. Já tenkrát zkoušela i mamatest a ten mi neukázal nic. Ukázal mi ducha až týden po MS.
Držím palečky a dej vědět jak to dopadlo. Hodně štěstí

hasara33
autor
6. zář 2018

@miba10 děkuji moc, zase mi stoupla naděje 😀 ale je pravda, že běžně ten z Benu ducha neukazuje a to ani po limitu, respektive nikdy předtím se mi to s tímhle testem nestalo 🙂 tak uvidíme no, snad to vyjde

miba10
6. zář 2018

@hasara33 právě že mě vždycky taky ukazoval přesně. Jestli chce můžu ti sem dát fotky

hasara33
autor
6. zář 2018

@miba10 jo určitě pokud můžeš, alespoň porovnám ;)

mona91
6. zář 2018

@hasara33 no asi tak. Já při tom prvních duchovi ten byl fakt míní a po limitu jsem to ani nebrala jako ducha ale zpoždění bylo i na utrogestanu což se mi nikdy nestalo tak jsem se stavila na gynde s tím co mám dělat kdy dame injekci protože jsme v září měli jít na IVF a já měla mít v srpnu kontrolu. Tak Koukal a na ultrazvuku jen vysoká sliznice s tom ze ta je i v těhotenství i před MS. A odebral mi krev a hcg bylo 17 a pak už jen rostlo a rostlo. Ale držím palce 😉

mona91
6. zář 2018

@hasara33 já to měla takhle

miba10
6. zář 2018

@hasara33 tenhle byl cca 4 dny před MS

miba10
6. zář 2018

@hasara33 takže bych zekla že ty oproti mému máš hezky viditelnou dálnici 😊

hasara33
autor
6. zář 2018

@miba10, @mona91 ty jo no tohle jsou opravdu jen duchové 😀 tak v to budu doufat, že se skutečně zadařilo konečně

miba10
6. zář 2018

@hasara33 my čekali taky dlouho, ale zase ne tak dlouho jako jiní. Teď jsme to nečekali, a přišlo to znovu, takže znovu šok 🤦😂

hasara33
autor
6. zář 2018

@miba10 no jo když to nejméně čekáš tak to vždycky přijde a ani nevíš jak 😀

miba10
6. zář 2018

@hasara33 no my to určitě nečekali. 😂 Chtěli jsme, ale až třeba příští rok až bude malá trošku větší

hasara33
autor
6. zář 2018

@miba10 no jo no tak když už to přišlo a nijak to nekomplikuje současnou situaci tak proč by ne 😀 lepší než se snažit, snažit, snažit a nic

brookmichaela
6. zář 2018

Kup si tedt od Clearblue a budes vedet 100% na cem jsi.

mona91
6. zář 2018

@brookmichaela mě clearblue vyšel digitální negativní tenhle Benu má citlivost 10 a clearblue 25

hasara33
autor
6. zář 2018

@mona91 a hlavně už do tohoto nechci investovat, protože to stejně zbytečný když jdu v úterý v dr. když tam něco bude tak bude a když nebude tak nebude, test mi k tomu nijak nepomůže

mona91
6. zář 2018

@hasara33 přesně tak. Držím palce dej vědět

miba10
6. zář 2018

@hasara33
@mona91 držím palce oběma. Já jdu proti týden v pátek 😂