@mirecka90 Ahojky, manžel užíval Selzink od prvního spermiogramu (před rokem v únoru) a při dalším spermiogramu letos v únoru jsem se nestačila divit. Spermiogram byl horší, než ten původní. Prostě děs. Když se na to dívám teď, tak jsem pro vyváženou a pestrou stravu. A vitamíny užívvám jenom já, ikdyž s přestávkama, ať z toho ještě nemám močového kameny. =)
@mirecka90 Ahojky, manžel užíval Selzink od prvního spermiogramu (před rokem v únoru) a při dalším spermiogramu letos v únoru jsem se nestačila divit. Spermiogram byl horší, než ten původní. Prostě děs. Když se na to dívám teď, tak jsem pro vyváženou a pestrou stravu. A vitamíny užívvám jenom já, ikdyž s přestávkama, ať z toho ještě nemám močového kameny. =)