Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Syndrom neklidných nohou v těhu. Co Vám pomohlo?

poutnikova
9. čer 2020

Chtěla bych se zeptat, jestli vám něco pomohlo, a co, díky=)

andrea93133
9. čer 2020

@poutnikova Mě až porod 😊 jinak v těhu jsem nohy dávala na studený, ať už podlahu nebo stěnu, ale nic víc neporadím 😉

tasimia
9. čer 2020

@poutnikova doufám, že mi pomůže porod :D.

mariegroth
AMBASADORKA
9. čer 2020

To bylo fakt strasny. Hodne pit vodu, ale souhlas...pomohl az porod

verysucha
9. čer 2020

Já to mám v ruce...po porodu to ustalo, ale občas se mi to furt objeví...zrovna včera a předevčírem 🙄

anguly
9. čer 2020

Trošičku mi pomohl Magnosolv. Ale úplně to nezmizelo... Pomůže asi fakt jen porodit.

mimco
9. čer 2020

@poutnikova jé, o tom bych mohla napsat román....nepomohlo nic, fakt až porod. Teď u druhého to mám znova.
Už to mám za pár, těším se, až se toho zbavím, je to opruz 😡

hezz17
9. čer 2020

Hrozný hrozný. Už jsem Chtěla chvilema skočit snad z okna. Pomohl porod. Bohužel. Trvalo to tak 6-8tydnu cca

mimco
9. čer 2020

@hezz17 mám to od cca 3 měsíce, k posrání, fakt 😡😡😡

aneta15
9. čer 2020

@poutnikova já to taky měla, bylo to šílený celé noci jsem nespala, trochu mi ulevila koňská chladiva mast. Ale fakt po porodu jak když utne.

kaja2016
9. čer 2020

@poutnikova Porod🤣 Jinak zlepseni nastalo, kdyz jsem so prestala planovat kolik veci za den musim splnit. Podle me to je reakce na myslenky... ze je clovek jakoby rozbehlej...

marketka_m
9. čer 2020

porod 😀 ale jinak celkem ulevu přinášela alpa .. arnika na nohy.. nebo jakékoliv chladivé.. a prostě manžel mazal více než břicho :D

berculka
9. čer 2020

Zhorsovala to jednoznacne unava... pomahalo obcas trochu promasirovat a v lete kdy jsem jela 7., 8. a 9.mesic jsem si na postel davala mokry rucnik a nohy lezely na nem...

hezz17
9. čer 2020

@mimco No pani, já už pak byla fakt zoufalá.

jana_zofie
9. čer 2020

Já to teda neměla nijak hrozný, ale pomáhalo promasírovat chladivým arnikovým balzámem (měla jsem Top Gold - Arnikový balzám s kostivalem s kaštanem koňským).

dat
9. čer 2020

Ano.mela jsem to nekdy od cca 30+tt a byl to fakt des, jeste 2 dny po porodu a pak byl klid 🙂

klokanka31
9. čer 2020

@poutnikova Já to měla celý devátý měsíc, vždycky v noci. Bylo to šílený, ale pomohl až porod...

katule1990
9. čer 2020

Zrovna nedávno o tom mluvila kolegyně v práci. Začalo jí to v těhotenství a má to do teď, je to už 20 let 😲 😲 😲.

alcar
9. čer 2020

Ja na to trpela par let po porodu a bylo to nizkym zelezem. Takze jsem zobala Aktiferin a pomohlo. Takze doplnit zelezo. V tehu je ho take nedostatek.

ovin
10. čer 2020

Pomohl hořčík a železo, obojí na předpis od gynekologa, bohužel to na mě působilo jako silné projímadlo, ale nohy byly v pohodě. Tak nevím, co bylo lepší 🙂

sylvusska
10. čer 2020

ja na to trpela v obou tehu posledni trimestr. Mohlo jen nohy nahoru a oprit o studenou zed.

janedv
10. čer 2020

Zelezo a horcik. Ale definitivne az porod, od te doby klid

petulejan
11. čer 2020

Po porodu to ještě chvíli trvalo,tak měsíc dva,ale pak to samo odeznelo. Brala jsem magne,to mírně pomáhalo.

iris92
11. čer 2020

Az porod, okamzite to preslo. Vim, neni to moc uklidnujici odpoved 😀 jezis, kolik ja prochodila noci 🙄 malinko pomahaly masaze nejakou chladivou masti.

petula.bir
11. čer 2020

Ahoj, co vím tak je to nízkým obsahem železa. Mám to také (dnes 33tt+6) akorát mě spis zlobí, únava, špatně se mi dýchá a rychle se zadychavám) doktor mi napsal železo ale je mi po něm strašně špatně 😞

poutnikova
autor
11. čer 2020

@mimco Já po čtvrtý! je to humus=( ještě 3 měsíce do tp!

mimco
11. čer 2020

@poutnikova soucítím!!!

poutnikova
autor
11. čer 2020

Díky všem. cpu se železem, hořčíkem, vápníkem=D mažu, masíruju, a nespím. To je nejhorší, že nemůžu spát. Mám doma 2 holky, a babičky moc nepomůžou, a já jsem hotová, na děti řvu, a na muže taky, jsem jak zombíčarodějnice=( A ještě 3 měsíce do tp. Tak pak to snad zas zkončí...ale zavedem nějakou 100% antikoncepci teda=D

poutnikova
autor
11. čer 2020

@katule1990 to je noční můra, že by to porodem neskončilo...

poutnikova
autor
11. čer 2020

@jana_zofie Já myslela, že arnika prohřívá?

katule1990
11. čer 2020

@poutnikova To je asi extrém, nejspíš to skončí po porodu, jak psaly holky. Držím palce, ať je to lepší. Kolegyně se celoživotně dost stresuje, tak je to možná i tím, ale fakt říkala, že to začalo těhotenstvím a trvá to doteď, i po 20 letech. Že kolikrát ani nevydrží sedět u televize, vůbec si to neumím představit. Já jsem teď v 17tt a mám v noci křeče do lýtek a pak mě to celý den bolí a už toto mi stačí. Neklidný nohy musí být fakt strašně nepříjemný.

Sem začni psát odpověď...

Odešli