Slabý ovu test

vladimira_b_l
13. čer 2019

Zkoušela jsem dělat ale teda překvapilo mě, po fyzických projevech ovu, že na dvouch testech jenom, byly opravdu slabé čárky..opravdu jen duch....no, už jsem se objednala na nějaká vyšetření, tak jim to aspoň můžu říct, že testy na ovu ji nejspíš neukázaly...měla jste některá podobnou situaci? A jak to pak dopadlo? Díky moc 🙂

jaja01k
13. čer 2019

@vladimira_b_l A testovala jsi i před předpokládanou ovulací nebo až když sis myslela, že máš ovulaci?

corry21
13. čer 2019

Ja sem mela podobnou situaci, pri projevech ovu byl test negativní, druhá čárka slabá. Přesně jako ty jsem přemýšlela jestli mi testy neukazuji nebo ovu prostě není. Ale testovala jsem dal celý cyklus a pozitivní byl až za týden. Takže to co jsem považovala za ovulační bolesti mohl být treba rostoucí folikul... Ale jestli jsi udělala jen dva testy, není to vypovídající. Bolest může být před - jak roste folikul, během ovu, nebo až po ní - volná tekutina tam může tlačit. Ze dvou testu ale nevymyslis nic

vladimira_b_l
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
vladimira_b_l
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
aurelie34
13. čer 2019

@vladimira_b_l já to měla podobně. Testovala jsem od 5 dne cyklu každý den. 13 DC jsem na sobě pozorovala známky ovulace a na testu nic. Pozitivní byl až 16 DC. Tak že příznaky ovulace můžou být pár dní před samotnou ovulací.

vladimira_b_l
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
jaja01k
13. čer 2019

@vladimira_b_l Zkus příště začít testovat dřív. On je ovu test pozitivní cca 24-48 hodin před ovulací, takže je klidně možné, že jsi testovala, až když ovulace probíhala a to už může být test negativní.

vladimira_b_l
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz