Slyšeli jste někdy o domácí inseminaci?

nikiss9
9. bře 2018

Kolegyně mi říkala,ze otěhotněla, ze si stříkačkou do pochvy dala sperma, Pac tam byli nejaky důvody, ze partner se nemohl do ni udělat... ale myslíte,ze je to vážně možné?🤷‍♀️

codal
9. bře 2018

@nikiss9 ano, dá se to udělat i tak.. kamarádka lesbička se takto snazi otěhotnět s kamaradem gayem.

nikiss9
autor
9. bře 2018

Prave,ze jsem koukala jako puk 😁

maggi
9. bře 2018

Já jsem teď zrovna o tom četla článek ve Vlastě, dvě lesbičky chtěly dítě, tak si našly na internetu dárce spermatu, se kterým se scházely v hotelu, on jim vždycky předal sperma ve stříkačce, odešel a zbytek už udělaly samy. 😲 Po roce a něco se jim zadařilo a teď mají holčičku. Jako taky jsem se tomu hodně divila, že to takhle jde!

katchula
9. bře 2018

Ano, skutečně to jde, vím dokonce o více ženách, kterým se to takhle podařilo. Taky lesbičky... mojí kamarádce se dokonce tímto způsobem podařilo otěhotnět hned první nebo druhý měsíc, co to zkoušeli.

misuled
9. bře 2018

A proč by to možné být nemělo? Samozřejmě to jde

misa357
9. bře 2018

Mě to přijde naprosto logické.

nikiss9
autor
9. bře 2018

Asi logicky je to stejny princip jak při sexu 😁

foltpa
9. bře 2018

@codal Moc prosim nevite jak hrubou strikacku?Da se sehnat?

misuled
9. bře 2018

@foltpa normální 10ml stříkačka, v lékárně nebo zdravotnických potřebách

codal
9. bře 2018

@foltpa tak to netuším,já jsem se tak moc nevyptavala🙂...

nikiss9
autor
9. bře 2018

@foltpa kolegyně mi říkala ze měla nějakou obyc z lékárny nějakou malou a ze teda Ok no...

foltpa
9. bře 2018

Dekuji za odpoved.Mame za sebou 6 ins. v centru a porad nic😔.Jsme zoufali.

misuled
9. bře 2018

@foltpa a máte zjištěnej nějakej konkrétní problém, proč to nejde? Protože tohle nejde srovnávat s inseminací v CAR, protože se sperma nezavede přes čípek.

foltpa
9. bře 2018

Manzel vporadku a me dorusta jen 1-2vajicka a nekdy vubec nic.Ted jsme presly do Ostravy tak snad to uz konecne vyjde.Jinak IVF.Chteji vyuzit vsechny pokusy hrazene pojistovnou.A to me cpou clostigem na rust.

misuled
9. bře 2018

@foltpa Tak pak domácí inseminace nijak nepomůže. Spíš mojžíšová, gynex - tak něco

foltpa
9. bře 2018

Jj dekuji za kazde info.O Mojzisovi jsem cetla.Zkousime vse, ikdyz je sance malinka.

misuled
9. bře 2018

@foltpa hormonalni joga

foltpa
9. bře 2018

Kouknu na to.Diky

japerinka7
9. bře 2018

Právě jsem uspala naší za pět dní půlroční domácí inseminaci 🙂 Přítel těžká cukrovka, v podstatě "jen" funkční problém. Absolvovala jsem čtyři inseminace a jedno IVF v Motole, měla jsem jít na vložení druhého zamrazeného vajíčka, ale paní doktorce se nejspíš nechtělo o víkendu do práce >☹ , tak řekla, že to necháme až po novém roce, při dalším cyklu. Tak už jsme nedorazili.... 😉

foltpa
9. bře 2018

Je gratuluji.Jiskricka nadeje.🙂

oveckaluky
9. bře 2018

@foltpa jen 1-2 vajíčka? To snad není problém, tak to máme každá, ne?

foltpa
9. bře 2018

Ja nevim,ale kamaradky maji kolem 20.Jednou se nam zadarily 4,ale byly prilis male.

japerinka7
9. bře 2018

@foltpa Dvacet bývá při stimulaci na IVF 😉 A dvacet je celkem dost, to už trochu zavání hyperstimulací 😞

foltpa
9. bře 2018

Zaciname vicemene znovu v Ostrave.Predtim Olomouc pres rok a jen ins.Zjistujeme co a jak.Doufame ze to vyjde.Kamaradka mi doporucila KONIKA,ze mi urcite nekdo poradi.😍

foltpa
9. bře 2018

Na IVF to stimuluji leky?Clostigem?

japerinka7
9. bře 2018

@foltpa Držím palce!!🍀🍀🍀☺

foltpa
9. bře 2018

Dekuji🙏

misuled
9. bře 2018

@foltpa Mně teda, pokud je problém v dozrávání a uvolňování vajíček, přijde ta inseminace taková jako "zbytečně medicínsky psychicky náročná", protože pokud se neuvolní vajíčko, tak že tam na něj čeká spermie nemá moc význam. Ale určitě bych pohledala bylinky a nějaký cvičení. Jde o to, jak dlouho to nedozrávání trvalo, jaký jsou výsledky hormonálního profilu, to samozřejmě nevím, tak nechci nijak machrovat. Ale jinak že dozraje a uvolní se jedno vajíčko, to je úplně normální.

japerinka7
9. bře 2018

@foltpa Jé, já už přesně nevím, co všechno jsem brala😕 Ale určitě jsem si pichala Overlite a zaváděla si Crinone.

foltpa
9. bře 2018

Je to jste me trochu uklidnily.Beru kys.listovou,kontryhel,femigard snazim se cvicit.Jo a ten clostig kdyz prijde cas.Ted jdeme na posledni ins.Poptam se na ty leky co pisete.Tak uvidime.