Slyšeli jste někdy o domácí inseminaci?

nikiss9
9. bře 2018

Kolegyně mi říkala,ze otěhotněla, ze si stříkačkou do pochvy dala sperma, Pac tam byli nejaky důvody, ze partner se nemohl do ni udělat... ale myslíte,ze je to vážně možné?🤷‍♀️

japerinka7
9. bře 2018

@foltpa Tak ne Overlite😂, ale Ovitrelle😉 a ještě něco jsem si píchala, ale za Boha si nemůžu vzpomenout co....😕

kristyn.g
9. bře 2018

Já myslela že inseminace je sperma do dělohy ze se zavádí

misuled
9. bře 2018

@kristyn.g však ano, ale to v domácích podmínkách není rozumný... používá se tohle označení, ale není to skutečná inseminace

japerinka7
9. bře 2018

@kristyn.g Podstatný je, dostat ty malý mršky v pravou chvíli co nejblíž k cíli....😉

misuled
9. bře 2018

@japerinka7 pregnyl?

gabcarka
10. bře 2018

@foltpa Pokud máš problém s dozráváním vajíček, je na to úplně skvělá bylina: drmek. Prodávají ho v tabletách jako Drmek forte, upravuje hladinu hormonů, tím napomáhá k dozrani vajíček a k prodloužení lutealni fáze. Tu musíš mít min. 10 dní, jinak se ani úspěšně dozrale a oplodněne vajíčko nedokáže řádně zahnizdit. Nejpodrobnejsi info k němu mají na www.otehotnet.cz. Tam ho můžeš i koupit. Nebo ho mají v lékárně Benu. K tomu doporučuji pít do ovulace ještě malinik a kontryhel (ten jsem četla, že uz bereš). Já po téhle skladbě bylin, které jsem brala pouhé tři týdny, otěhotněla (po predchozich 4 letech snaženi).. Je mi 41 😉, Držím pěsti!!

misuled
10. bře 2018

@gabcarka Se vším souhlasím kromě kontryhele (ač je na něj všude strašně moc chvály). Naopak může udělat pěknou paseku a podporuje spíš sliznici než vaječníky. Potvrzeno od dvou gynekologů - jeden dodal, že je pro ženy "co si vzpomněly na poslední chvíli" kvůli estrogenu, druhý, že estrogenů je všude dost a není vhodný pro ženy v produktivním věku. Osobně s ním mám velmi špatnou zkušenost. Jinak maliník, drmek, čaj podle mojžíšové, grep před ovulací na podporu hlenu.

foltpa
10. bře 2018

Dekuji moooc vsem za rady.Vsechno pisu a hledam info.Po 6letech uz opravdu zkousime vse.Dekuji😃

nikiss9
autor
10. bře 2018

Ahoj chci se zeptat, podle ov.test jsem měla ovulaci 8.2 a s přítelem byl sex 4,9,10 je tam nějaká šance?? 🤷‍♀️

misuled
10. bře 2018

@nikiss9 ovulace probíhá 24-48 hodin po pozitivním testu, takže samozřejmě je, z toho 9. nebo 10. (kdy nejspíš byla ovulace). Ovulační testy je nejlepší kombinovat s měřením BT pro potvrzení proběhlé ovulace

japerinka7
10. bře 2018

@misuled Jo jo, máš pravdu, na ten jsem zapomněla, ale ten jsem měla jen při IUI, při IVF už jsem měla ten Ovitrelle.

gabcarka
11. bře 2018

@misuled Ano, kontryhel je jen na zvýšení děložní sliznice, nikoli vaječníky. Aby se vajíčko mělo kde uhnizdit. A má se brát jen do ovulace, pak ne. (každá bylinka má svá pravidla užívání).O nějakých problémech u něj slyším prvně. Můžeš být prosím konkrétnější? Díky. Já si totiž naopak říkám, že jsem tohle všechno měla zkusit už tak před 15-ti lety, od kdy mám díky jednomu z mých bývalých gyndaru, který mi vnutil od dealera nové prášky s "nízkou hladinou estrogenu", rozházené hormony. Tyhle byliny mi pomohly víc než dosud všichni gynekologove, které jsem od té doby vystřídala. Jak ale píšu, každá bylina má svá pravidla užívání , pri nesprávném užití, může uškodit. Např. malinik se tak musí při otěhotnění hned vysadit, protože stimuluje děložní aktivitu (proto se bere jen do ovulace, a pak až zase při menses). Btw. a grep je taky dobrý. Taky jsem ho brala. Úplně jsem na něj zapomněla.

misuled
11. bře 2018

@gabcarka obrovské oddálení ovulace, takže šílený prodloužení cyklu.

gabcarka
11. bře 2018

@misuled Aha. Díky za info. A pamatuješ si, jaké množství si pila?

misuled
11. bře 2018

@gabcarka nijak převratný, určitě ráno velkej hrnek a někdy i během dne, každopádně šlo právě o to, že jsem měla estrogenu dostatek a nepotřebovala jsem si ho dodávat.