Snažení. Co se se mnou děje?

hajglish
8. zář 2021

Zdravim Vas,nevim co se semnou deje😐Ale chci se asi nekam a nekomu sverit,nechci si davat plane nadeje.Minuly mesic jsem z niceho nic dostala ms uz 25 dc minuly mesic 27dc jinak cca 29-31 dc jine dny vzdy me tyden pred boleli i prsa a tenhle mesic me neboli vubec prsa jsem 30 dc a ms stale nikde,chlap uz je rozzareny,ze konecne by to dopadlo,ale ja ho stale uklidnuji aby nebyl zbytecne zklamany aby to nebral nejak vazne,nuti me abych si zitra udelala test,ale ja se bojim proste zklamani a nechce se mi ho delat.Jinak ovulaci uz jsem davno prestala resit takze ani nevim kdy byla 🙈🙈Nezlobte se

monib66
8. zář 2021

Držím palce 🍀 Třeba se vážně zadařilo

hajglish
autor
8. zář 2021

@monib66 Moc děkuji,ale vůbec se mi nechce dělat test,nechci zažít další zklamaní,ale vůbec na sobě necítím náznak ms 🤷nevim no

ptule
8. zář 2021

Držím pěsti ať to vyjde 🍀. Každopádně já bych asi dlouho nečekala, taky se tet snažíme o druhé a pro mě je teda nejhorší tápat . Protože sklamaní a nejistota jsou myslím stejně stresující 🤷 ale taky si říkám že pokud mám mít radost tak na co čekat.

hajglish
autor
8. zář 2021

@ptule Dekujeme moc,ale za ty 2 roky bylo dost zklamani a ja ted proste nejak nechci byt zklamana,ale manzel mi rekl at si ho zitra udelam,ale ja vazne nevim asi nemam odvahu po tom vsem 😐

hajglish
autor
8. zář 2021

@ptule mela jsem v planu si ho udelat tak v sobotu kdyby ms nedosla

maca917
8. zář 2021

@hajglish jen si test udělej. Budeš vědět na čem jsi. Chápu že nechceš být zklamaná, ale jinak se prostě nedozvíš jak to je. Každopádně držím pěsti, aby ti to vyšlo 😌 já budu taky asi za 3 týdny napjatá jestli se zadařilo a čekat rozhodně nebudu a to už se snažíme 4 roky a 3x jsem o miminko přišla. Ale zase chápu že každá to máme jinak. 😌

hajglish
autor
9. zář 2021

Tak jsem si ho zkusila a jak jinak nez negativni 😐

maca917
9. zář 2021

@hajglish tak to mi je líto. Ale možná by nebylo na škodu právě tu ovulaci řešit. Protože pak máš mnohem větší šanci než když nevíš kdy proběhla. Ale neboj se ono to dopadne uvidíš. 😌
Já beru léky na ovulaci a doktor mi pak řekne jestli mám folikul a jestli se tím pádem můžeme snažit.

hajglish
autor
10. zář 2021

Tak ja nevim co se to deje,ale stale ms nedorazila 😐Ta nejistota me silene s**e 😔Nevim zda mam pak jeste zkouset test,rikala jsem si,ze kdyz ms nedorazi do zitra tak v nedeli zkusim jeste test dnes jsem 32Dc a vzdy jsem to max.do 31DC dostala to byl vzdy strop,ale j3 fakt,ze i minuly mesic me to prekvapilo kdy me ms dorazila 25DC tu bylo poprve co se mi to stalo