Snaženíčko o mimi od února 2013

m.r.
9. říj 2012

Ahojky,taky jste na tom jako já? Od února by jsme se chtěli začít snažit o druhé mimi.Máme doma už 4 chlapečka.Snad se brzo zadaří 🙂

enne
4. bře 2013

@pp82 ahojky ja jsem z PM 🙂 no tak spineni znamenalo prichod MS, kterou jsem dnes dostala 🙂 tak hura na dalsi cyklus 🙂 snad bude uspesnejsi 🙂

pp82
4. bře 2013

@kubale já taky vedle nezvestic,

kubale
4. bře 2013

@pp82 tak to se povedlo 😀

babbota
4. bře 2013

@cital ...tak já jsem se na toho prvního něco načekala...trvalo to dlouhých 7 let, tak snad to teď tak trvat nebude...🙂

cital
4. bře 2013

@enne Tak to mě mrzí, ale třeba to příště už výjde 😉 .

cital
4. bře 2013

@babbota Tý jo. To je teda doba! Příroda je někdy dost krutá ....

cital
4. bře 2013

@kubale
@muribana Tak bomba holky 🙂. To je fakt, máme tady již zkušené rádkyně 😀 .

enne
4. bře 2013

@cital to je jasny, hlavne nehazet flintu do zita 🙂

lucinda85
4. bře 2013

@rradka My jsme se seznamovali, protože jsme zatím jediní sousedi kteří maji 😉 už tu bydlí rok samy tak jsou taky rádi

lucinda85
4. bře 2013

Dnes (17 DC) jsem dělala ovu test a mám tam slabší čárku tak myslím že za dva nebo tři dny bude ovu...to zase bude nekonečný cyklus jestli to nevyjde 😒

michaela486
4. bře 2013

Holky, tak nám se asi povedlo, mám asi 8 pozitivních testů, ještě jich pár asi udělám, protože nemůžu uvěřit, že by se povedlo na poprvé🙂) Jinak jdu 19.3. na prohlídku, tak jsem zvědavá. Všem moc držím pěsti🙂

kubale
4. bře 2013

@michaela486 gratuluju 🙂 pěkně se to tady začíná plnit miminkama 😉

lucinda85
4. bře 2013

@michaela486 taky moc gratuluji 🙂

terrytess
4. bře 2013

@michaela486 ahojky, potichu gratuluju 😉 taky jsme koukali, že na první pokus se zadařilo. Snad bude všechno v pořádku 🙂

michaela486
4. bře 2013

@kubale
@lucinda85
@terrytess
Děkuji Vám holky a také gratuluji terrytess

cital
5. bře 2013

@michaela486 Též se přidávám s gratulací 😉 .

marmazel
5. bře 2013

holky tak už se v tom ztrácím, komu všemu se to povedlo, každopádně gratulace VŠEM 🙂 já čekám do soboty, jestli to přijde nebo ne 🙂

terrytess
5. bře 2013

snad mě a michaela486...ještě nemáme potvrzené od doktora 😉

babbota
5. bře 2013

@michaela486 ...tak gratuluji...🙂..snad se brzy poštěstí i nám ostatním... 😀

babbota
5. bře 2013

...já už mám teda čtvrtý den zpoždění, ale myslím, že těhotná nejsem...mám teď nervy a stres z vyřizování hypotéky, tak asi kvůli tomu meškám... 😒

muribana
5. bře 2013

@michaela486 taky moc gratuluji 😉

dashenka87
5. bře 2013

Ráda bych se k vám přidala. Máme doma chlapečka 2 roky a 4 měsíce. Chtěli by jsme druhé miminko. Jen jsem taková rozčarovaná z toho, že poprvé jsem otěhotněla hned den po MS a to jsem brala antikoncepci, ale vyrušily mi ji v té době antibiotika. Od konce ledna do dnes se snažíme a zatím nic... Jsem z toho v rozpacích a to již 3 roky žádnou antikoncepci nepoužívám...

michaela486
5. bře 2013

@babbota Děkuji a přeju štěstí i vám. Já bych to nevydržela a udělala test🙂

michaela486
5. bře 2013

@muribana děkuju

kubale
6. bře 2013

Tak včera byla nejspíš ovulka, tak jsme to pojistili a teď už se musíme jen nechat překvapit. 🙂

rradka
6. bře 2013

Ahoj holky, vítám nové snažilky a gratuluji všem budoucím maminkám! Doufám, že nás trošku "nakazíte" a pošlete nějaký to štěstíčko, aby se nám taky zadařilo. Přesně před 2 lety (v březnu) jsem otěhotněla poprvé, tak doufám, že i letošní březen nám přinese něco pěkného a třeba na Vánoce budeme 4 😀 No, nechám se překvapit. Příroda je mocná čarodějka 🙂
@babbota doufám, že na druhé mimčo nebudeš muset tak dlouho čekat. 7 let je dlouhá doba, snad o to rychleji přijde druhé 😉 A já bych taky zkusila ten test..za to nic nedáš.Držím pěsti!
@dashenka87 hodně dělá i psychika, jak na to člověk myslí, tak o to to jde hůř, když na to člověk nemyslí, tak do toho hned vlítne. Ale jak na to nemyslet, když se člověk snaží, že? 😒
@lucinda85 vyjde to!!!! Musíš myslet optimisticky 😉

babbota
6. bře 2013

@michaela486 @rradka tak test není potřeba, dneska jsem to dostala ☹...ale nevadí, já na to teď nějak netlačím...ono u mě to nešlo 7 let z bývalým partnerem, prošla jsem si i hormonáloní léčbou a byla na IUI a nic, pak jsme se rozešli a já po dvouměsíčním vztahu s novým partnerem (mým nynějším manželem) jsem byla těhotná...ani jsem nevěděla jak 😀...takže teď už vím, že příroda je mocná čarodějka a naděje umírá poslední...🙂

michaela486
6. bře 2013

@babbota To je dobře, že to takhle správně bereš🙂 Nevyšlo t teď, výjde to příští měsíc🙂 Držím pěsti🙂

babbota
6. bře 2013

@michaela486 ono mi mic jiného ani nezbývá...naštěstí mám Šimonka a řešíme teď to bydlení, tak nemám čas na to nějak víc myslet, ale kdyby se už brzy zadařilo, tak bych byla opravdu moc ráda..🙂

marmazel
6. bře 2013

Ahoj holky, tak já sem to taky dneska dostala ☹ o 3 dny dřív, no není to tragédie, snažíme se teprve první měsíc, ale co si budeme povídat, zamrzí to. Dneska mi navíc pustili muže z nemocnice po operaci kýly a slepáku tak ani nevím, kdy se budeme moc zas začít snažit 🙂