Snaženíčko o mimi od února 2013

m.r.
9. říj 2012

Ahojky,taky jste na tom jako já? Od února by jsme se chtěli začít snažit o druhé mimi.Máme doma už 4 chlapečka.Snad se brzo zadaří 🙂

babbota
24. bře 2013

@lucijan11 @lonelystar vítám vás tu mezi námi 🙂
tak v sobotu ovulační test krásně pozitivní, ten nahoře mě má asi rád, že nám to vyšlo na víkend 😀 nějaké tulení proběhlo, tak teď jen děj se vůle boží 😉

marmazel
24. bře 2013

ahojky, tak mě asi rád nemá ☹ já dnes vůbec nic, a to včera aspoň dušík, větší než předtím a dnes vůbec nic.jen ta kontrolní ☹ ach jo, tak vůbec nevím.

babbota
24. bře 2013

@marmazel a jaké máš testy? já jsem používala od Dr. Maxe a ty byly v pohodě a pak jsem měla nějaké GS ovulační testy a tam jsem měla jen duchy a to jsem se musela pořádně podívat ☹ a měřila jsi pravidelně a nepila jsi? Neházej flintu do žita a měř dál, já už jsem taky myslela, ža nic a bylo to tam, byla jsem myslím 18DC 😉

procinko
24. bře 2013

@marmazel a kolikátý si DC? Nic není ztraceno, jeden den nemusí být nic a druhý den může být zase čárka. Ty testy jsou fakt hodně citlivý na moč, třeba si víc pila... Dělej další dny a uvidíš.

marmazel
24. bře 2013

jsem 15 DC , mám nějaké LIFT LIFTGH , buď měly tyhle, 3 ks za 37 kč, nebo 5 za 200 kč, no většinou ho dělám odpoledne, dnes až v podvečer , ale snažila jsem se, a skoro 3 hodiny nepila, jindy mám fakt ty 2 hodiny bez pití co doporučují. no uvidíme, budeme měřit dál, měla sem takovou radost, že tam sou dušíci a budou sílit a dnes nic ☹ taky sem dnes ráno začala brát ty prášky od dr.

radasarka
24. bře 2013

Zdravím Vás ve spolek 🙂
Tak mě už několik dní fest pobolívá podbřišek, mám křeče a to dost silné a do toho mám prodlevu s měsíčkama, z té bolesti jsem už se nemohla skoro nic dělat a do toho se starám o 4,5-měsíční dcerku... Prostě jak to bolelo, tak jsem si nakonec dojela na pohotovost do porodnice, kde jsem rodila a na sonu lékař zjistil, že mám v děloze bublinku 2,5 cm a že to vypadá na plodový váček, ve kterém by se mohl znalézt zárodek, ale že ten tam bohužel ještě nevidí... ☹ Tak mi vzal krev a zítra budou výsledky. Jsem už moc zvědavá, jak to dopadlo, možná se už zadařilo??... 🙂 Já snad ani neusnu 😀

babbota
25. bře 2013

@marmazel ...tak to ještě testuj, neboj čárka se objeví a můžete zkoušet 😉 a jinak, my jsme všichni marod, takže si myslím, že z toho nic nebude ☹

babbota
25. bře 2013

@radasarka tak to moc držím pěsti...🙂

rradka
25. bře 2013

@pp82 Ahoj, tak jak to dopadlo s tatarákem? Neprokoukli tě? Já jsem se v prvním těhu vůbec nehlídala a jedla všechno - tatarák, plísňový sýry...vůbec jsem to neřešila, nevěděla jsem ani, že by se mohlo něco stát. Ale jak jsem teď doma a tady na koníkovi, tak při druhým těhotenství se asi budu hlídat. Už mám strach, aby se něco nestalo. Člověk když nic neví, tak se nic nestane, ale jak to vím, tak bych to ještě přivolala.

rradka
25. bře 2013

@radasarka paráda, to vypadá nadějně! Už asi víš výsledky, jak jsi dopadla? Ale ty křeče ti moc nezávidím, tos měla i při prvním těhotenství? Já teda po prvním dítěti mám křeče první den MS, což jsem dřív vůbec neměla, ani jsem pomalu nevěděla, že to mám.

rradka
25. bře 2013

@babbota tak snad jste byli úspěšní....no, já začnu někdy po velikonocích. Ale nesmím na to moc myslet 😉

babbota
25. bře 2013

@rradka no já na to taky nechci nemyslet, ale bohužel se mi to nějak vymklo 😀

cital
25. bře 2013

Tak holčiny, dneska by měla být ovulace. Tento cyklus je však nějaký divný ... vůbec necítím ovulku 😠 . Možná je to tím, že jsem začala pít kortyhel.

babbota
25. bře 2013

@cital tak přeji hodně štěstí do snažení 🙂...kontryhel jsem nikdy nepila, tak nevím, jak účinkuje... 😒

cital
25. bře 2013

@babbota Zjišťovala jsem jeho účinky a je to hotový zázrak 😀 (s nadsázkou). Chtěla jsem ho jen zkusit. Myslím, že neuškodí a pokud pomůže k otěhotnění budu jen ráda. Hl. je to bylinný čaj a já bylinky piju velmi ráda 🙂 .

cital
25. bře 2013

@rradka Musím říct, že mě to jídlo dost překvapilo (narazila jsem na to úplnou náhodou) ... tatarák asi přežiju, ale nejíst plísňové sýry .... no to nevím... 😅

lucijan11
25. bře 2013

plísňové sýry miluju a tatarák taky! Ale tak zase co by si člověk neodepřel když jde o mimi že jo 🙂 jinak já jsem dnes 14DC a přísahala bych, že mám ovulaci nebo něco kolem ovulace (i když cyklus mám o něco delší než 28 dní ale prý nemusí být vyloženě uprostřed u někoho dřív u někoho déle), prostě to "cítím" a i určité příznaky tomu napovídají (výtok, trochu pobolívají prsa a podbřišek ale malinko), takže už jsme na to skočili 😀 tak uvidíme, nechci to nějak moc řešit, ale pracovat na tom budeme a to by bylo aby nebylo!! všem držím palce!!

ladkamala
25. bře 2013

holky,prosim radu.mam vynechani menses o 10dni a dnes mi dr řekl že vidi pouze žluty folikul...co to znamena?

pp82
25. bře 2013

@rradka no co ti budu povídat, dala jsem si decentně!!! nam nam. v prvním tehu jsem taky párkrát ochutnala!!!
holky je možne, dnes jsem 28DC a druhá čárka je uplně do černa, ted si říkám aby z toho nebyli dvijčata, kdyžý je test takghle vybarvený. při dvojčatech je vyšší HCG ne? tudíž dvojité ne? to by byl tedašok 😀 😀 😀
Mám hrozné nutkánio to říct manželovi, ale neřeknu, má v dubnu narozky tak to sdnad vydržím!!! 😉

cital
25. bře 2013

@pp82 Gratuluji 🙂. Hele a on nepozná, že nemáš MS? U nás utajení fakt nebude možné 😀 . Kdy má manžílek narozky?

pp82
25. bře 2013

@cital tak mu řeknu že mám MS 😀 😀 😀 , ale snad to vydržím ješte měsíc!!!

terrytess
25. bře 2013

Tak holky, zítra jdu na druhou kontrolu a snad už bude miláčkovi vidět ♥ tak nám držte palečky 😉

marmazel
25. bře 2013

holky, tak já nevím, na netu jsem četla, že se ty moje prášky mají brát až po ovu, ale myslím, že v mém případě je to jedno, pač si nejsem jist jestli otěhotnět můžu, když každý den, mimo teda st a čt, alespoň trochu krvácím, takže bych věřila i tomu, že neovoluji, když pořád nemůžu nic neměřit.

cital
26. bře 2013

@pp82 Tak to ti budu držet palce, ať to ještě ten měsíc vydržíš 🙂. Krásnější dárek nemůže ani dostat 🙂.

babbota
26. bře 2013

@marmazel teda, tak jestli ti to nerozházely ty prášky... 😒
@pp82 tak to jsi dobrá, jestli to vydržíš..a jestli tam jsou 2, tak bude mít manžel dvojitý dárek 😀
@cital já mám bylinky taky ráda...tak pěkně popíjej, ať se s námi podělíš o ty úžasné účinky 😀

pp82
26. bře 2013

@terrytess tak jak? kolikáty jsi ted tt ?

rradka
26. bře 2013

@pp82 to jsi fakt dobrá, že to vydržíš měsíc, abys to manželovi dala k narozkám. Na mě by to asi hned poznal, jak bych zářila nadšením 🙂 A kdy půjdeš k doktorovi? Tam to hned uvidí, jestli tam je jen jeden nebo dva. Ale nikde jsem neslyšela, že by to podle testu bylo poznat. já měla v prvním těhu tu čárku taky tmavší než kontrolní a byla tam jedna 🙂

rradka
26. bře 2013

@marmazel to je teda naprd...a máš se nějak ozvat doktorce? třeba ti ty prášky nesedly a budeš potřebovat jiný.

rradka
26. bře 2013

@cital tak dej vědět, jestli kontryhel pomohl. To se pije od 1dc, že? tak příští měsíc to zkusím - když to má ty zázračné účinky 🙂

rradka
26. bře 2013

@lucijan11 Ono asi se vším s mírou...myslím tím to jídlo 🙂 Nedokáži si představit jíst 9měs (+pak po dobu kojení) jen zdravě. Tak silnou vůli nemám....
A držím pěsti!