Snaženíčko o mimi od února 2013

m.r.
9. říj 2012

Ahojky,taky jste na tom jako já? Od února by jsme se chtěli začít snažit o druhé mimi.Máme doma už 4 chlapečka.Snad se brzo zadaří 🙂

cital
19. dub 2013

@klaudina22 To je asi normální. Já taky 1.měsíc googlila, ale netestovala jsem, spíš jsem se sledovala. Prostě je všechno najednou nové a zjišťuješ informace 🙂. Příští měsíc si dáš od koníka pauzu a třeba se to povede. 1 měsíc jsem to hrotila, 2 měsíc ne a vidíš.... Je super, že ti došla MS, víš na čem jseš a můžeš užívat oslavy 🙂 (ještě si to pořádně užij, pak už nebudeš moct 🙂 )

babbota
19. dub 2013

@cital jo a to jsem s ním testovala až odpoledne 🙂

babbota
19. dub 2013

@klaudina22 škoda, že to nevyšlo, ale další měsíc už určitě jo 🙂 moc si užij oslavu a dej si panáka i za nás 😀

pikacupicka
19. dub 2013

babbota No taky jsem tam dneska sla a uz fakt nechapu nic on mi udelal tehu test nakej za stovku prej hodne citlivej a nebyl tam ani naznak a rikal ze muze bejt brzy ale co nechapu nez jsem tam sla rano jsem si delala test a byla tam hodne slaba carka a pak mi to nedalo a testla jsem se jeste dopoledne a byla tam o neco trosku silnejsi ta druha carka nechapu jak on tam nevidel ani naznak uz jsem stoho fakt jelen 😒

babbota
19. dub 2013

@pikacupicka spíš nechápu, že ti nevzal krev 😒 zkus dva dny počkat a pak testuj znova...držím pěsti 🙂

pikacupicka
19. dub 2013

Dekuju joo uz my bylo vysvetleno jelyko mamatest ma 10 a doktor ma urco 25 a ja jsem teprve na zacatku takze me zatim ukazuje mamatest s 10 🙂 stou krvi to taky nechapu kazdopadne sili jsem zase testla 🙂 🙂

sarriku
19. dub 2013

Ahojky, děvčata, přidávám se k vám do skupiny. 🙂
Už minulý měsíc jsem se pokoušela sledovat, protože poslední půl rok mám cyklus pravidelný, jenže jak jsem začala, tělo si trhlo, takže žádná ovulace, dokonce jsem na týden onemocněla a v čas menstruace jsem měla pár dní zpoždění a pak jenom 14 dní špinila😀. Hrůza. Říkala jsem si, co se to děje? To se mi nikdy nestalo!
Včera se špinění změnilo v bílkový hlen, tak jsme jeli do přírody na první jarní 😉, užíváme si to bez ochrany, paráda.
Teplotu měřím jenom orientačně, jeden den okolo ovulace a pak po, jestli je vyšší a to je vše.
Jinak jsem změnila zubaře a nový mi našel pod každou plombou kaz, protože bývalý zubař je udělal špatně, tak si říkám, jestli to neuškodí případně oplodněnému vajíčku, když budu teď dva roky soustavně co měsíc chodit na převrtávání a bude do mě cpát tyhle svinstva, bílý jsou fakt drahý☹((

agentkadaisy
20. dub 2013

@sarriku Bacha na to, reaguju na ty plomby. Ten amalgám je průšvih a při vyvrtávání se ho uvolňuje strašně moc. Jsou to těžké kovy, to neprospěje ani tobě. Pohlídej si, aby zubař pořádně odsával. A nejlíp uděláš, když si nakoupíš CHLORELLU. Ta je na odstraňování těžkých kovů nejlepší. Kdybych šla na převrtávání plomb, jedla bych ji po kilech. Teď ji jím jen normálně, protože je to nejpřírodnější zdroj kyseliny listové, kterou miminko potřebuje. Ta uměle vyrobená se ti tak nevstřebá jako toto, protože chlorella je řasa, čili je to přírodní a pro tělo lepší. Přeji jen to nejlepší a nejpříjemnější snažení!

sarriku
20. dub 2013

@agentkadaisy Děkujeme a celkem si mě zneklidnila☹ Sice se mě v dotazníku při registraci ptali, jestli jsem těhotná, ale nevěděla jsem, že zrovna kvůli plombám☹. A ty svinstva se asi uvolňují postupně, viď?. Na první převrtání jdu v červnu a to už bych teoreticky mohla být těhotná dva měsíce.
Nevíš kolik ten preparát stojí a kde bych ho mohla pořídit?🙂 Děkuji.

klaudina22
20. dub 2013

@sarriku já byla u zubařky teď a říkala jsem, že nevím li nejsem těhu a spolu se sestřičkou (mojí tetou) mi říkaly, že když by vrtaly nebo trhaly zub tak mimi to neohrozí- že do krve se z umrtvovací injekce nedostane skoro nic. Ale že riziko je v tom stresu, hlavně při trhání zubu. Že hrozí potrat způsobený stresem. O plombách teda ale nevím, nikdo mi nic neříkal, to fakt nevím.

sarriku
20. dub 2013

@klaudina22 Děkuji za komentář. Něco jsem si o tom pozjišťovala a rtuť se váže pomoci amalgámu a nevadí to, ani když kousek člověk spolkne. Teoreticky může nebezpečí rtuti hrozit třeba při převrtávání plomb, kdy se uvolňují rtuťové páry nebo při kondenzování, ale ani u doktora, který s tím pracuje celý život a má v krvi větší dávku rtuti, je to tak zanedbatelné množství, že to nemůže uškodit a navíc se to nikdy neprokázalo. Můj manžel studuje na zubaře a co se týče zájmu o moje zdraví, určitě by mi v tom nelhal. Jenom mě utvrdil v tom, co sem psala výše, takže to budu klidnější🙂.
@agentkadaisy

sanuli
21. dub 2013

Ahoj holky! Tak se k vám také přidávám.. včera jsme se rozesnažili a já bych nevěřila, jak napnutá budu. Jsem děsný nedočkavec a nejraději bych byla, kdyby mi 2 hodiny po "úspěšném" milování na čele vyskočila bradavice a já tak měla jasno na čem jsem :o))

Všem přeji prima neděli!

klaudina22
21. dub 2013

@sanuli :D nápodobně 🙂 ale druhý měsíc budu snad klidnější.

klaudina22
21. dub 2013

ahoj holky, tak jak MS v pátek vesele začala, v sobotu večer zase vesele skončila a dnes jen špinění s intimkou. MS běžně mívám na tampony cca 4-5 dní, pak pár dní špinění (celkem cca 7 dní). Prsa přestaly bolet, uvnitř pořád zduřelé, výtok žádný, únava žádná.. Téď mě akorát popíchává na levé straně v podbřišku, asi vaječník, ale jinak nic. Je to fakt dost podezřelý. Vím, že by to být mohlo, ale na těhotenství to nevypadá (fakt skoro žádný příznaky až na to, že tento víkend furt žeru- ale to je tím, že je to jedna oslava za druhou 😀 ). Co by to ještě mohlo být? myslíte , že cysta? Přijde mi to dost divné, že by prostě JEN TAK ms trvala dva dny.. nebo se vám to někdy stalo? Noa si zajdu na gyndu, li je vše ok. Ať mám jistotu, ale budu ráda za zkušenosti.

babbota
22. dub 2013

@klaudina22 ty jo, tak to jsem zvědavá, co se z toho vyklube 🙂

cital
22. dub 2013

@klaudina22 Já bych si s tím nedělala hlavu. Jednou se mi to taky stalo. Někdy cyklus může být jiný. Nejsme přeci stroje!

rradka
22. dub 2013

ahoj holky,
tak taky trošku přispěji do mlýna 😉 Dneska ráno dorazila MS, takže příští měsíc to snad vyjde! Zkusím ten kontryhel, když @cital pomohl 🙂

A vítám nové členky skupiny 🙂

@klaudina22 já si taky myslím, že to je vše OK. Já taky někdy mám kratší MS. Buď ráda, aspoň tě to dlouho neotravuje 😉

klaudina22
22. dub 2013

@babbota
@cital
@rradka holky tak včera po MS ani památky a dneska ráno sem to dostala znovu! A to sem předtím testovala, kvůli gyndě, a nic. To tělo si ze mě fakt dělá prdel. 😀 Kolegyně mi říkala, že se jí to taky občas stane, že místo jedné dlouhé MS přijdou dvě krátké. Je fakt, že nejsme stroje, ale to nic nemění na tom že je to divné. Po tolika letech dlouhé normální MS. Jinak sem předevčírem taky začala pít kontryhel 😉 Má se pít raději dvakrát denně čtvrt litru, nebo stačí čtvrt litru? Jako mě chutnají byliny, vypiju ho klidně litr, ale chápete.. 🙂 A má se pít až do ovulace, že? A co když nevím, kdy ji mám?

cital
22. dub 2013

@klaudina22 Já ho pila do 14 DC, taky nevím kdy mám ovulaci.

pikacupicka
22. dub 2013

Ahoj?nevite nekdo jestly muze mit vyvolavaci injekce vliv na HCG?dik za odpovedi 🙂

klaudina22
23. dub 2013

@pikacupicka zkušenost nemám, ale pochybuju o tom. Doktor ti píchne injekci i když je možnost, že bys byla těhotná, s tím, že to plodu nijak nemůže ublížit. Myslím, že ani HCG to nezvýší - nesníží. Prostě by to nemělo mít vliv. Ale je to můj názor.

pikacupicka
23. dub 2013

No po pravde uz mam docela strach ze je to fakt divny budto to blbe pocitam a nebo ten tehu test je pozitivni az teprve po delsi dobe coz je asi hodne spatny 😢 snad to neni mimodelozni tehu ☹ Klaudina22

sarriku
23. dub 2013

Čauky holčiny, tak dneska jsem zaregistrovala ovulaci! Vstávala jsem od stolu a brutálně mě píchlo v boku, chvíli na to kré, i když ještě ráno jsem měl bílkový hlen..
Celkem mazec, třeba se to podaří, ale třeba taky ne. Styk naposled před, myslím 3 dny.
Jo a taky jsem byla na gyndě a doktor mi dělal stěry z čípku. Už jsou to dva dny a pořád mě bolí spodek. Hrůza!
A přitom jsem se ptala holek, kámošek i mámy a všechny mi řekly, že to nebolí. Takže asi vyměním doktora, mám teď zřejmě nějakýho surovce. Minulý rok to samý.

sarriku
23. dub 2013

@pikacupicka podle mě, když jsi těhotná, tak to ještě pomůže na udržení plodu🙂 zkus pohledat na googlu

pikacupicka
23. dub 2013

sarriku To ano to vim jen me tedka prekvapila lekarnice ze mi rikala jak sem se ptala jestly ovlivni vyvolavacka tehu test a ona rikala ze muze to byt tim ☹ pritom tady ctu jen ze to neovlivnuje ze je to uplne neco jinyho hcg a ze nemam verit vsemu co pisou uz se vtom nak nevyznam 😒

fraal
23. dub 2013

Ahoj holky, psala jsme sem na začátku a pak mi to nějak nevyšlo, tak snad sem k vám zase můžu. My se zatím snažíme

sarriku
23. dub 2013

@pikacupicka a jsi teda těhotná nebo ne?☹ Myslíš si, že na testu byly falešný výsledky kvůli vyvolávačce?☹((

@fraal vítej, 🙂 já jsem tu taky nová

sarriku
23. dub 2013

@klaudina22 😀 já jsem minulý měsíc jenom špinila asi 14 dní místo obvyklé 6denní silné menstruace😀, zato jsme ale měla hned na to ovulaci 😉. Uvidíš, půjde to🙂.

sarriku
23. dub 2013

Děvčata, přikládám graf! Dnes jsem měla ovulaci, mimochodem.

pikacupicka
24. dub 2013

sarriku Tehotna jsem urcite jelykoz sem si vcera udelala digitalni test a tam ti to ukaze i jak dlouho ses vtom a mam tam plus a 2-3 tydny ze jsem tehotna 😀 a urco ty testy mamatest neni falesnej jelykoz jsem si otom cetla a vyvolavacka a hcg je uplne neco jinyho taky uz my zacina bejt nak nevolno 😀 🙂