• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimi od února 2013

30. listopadu 2015 
@carolineg1 Ahojky, já ještě nevím, protože jsem se ještě nedostala do města. Nezoufej, pozitivní test se může ukázat klidně až 6. den zpoždění. Zkus najít ducha :wink::wink:
2. kvě 2013 v 09:41  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2017 (30. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarriku ahojky myslíš že bych měla zajít na gynekologii....zkoušela jsem dva a ani jeden, u toho prvniho mi přišla slabounká čárka ale hned zmizela :( u druheho nic
2. kvě 2013 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carolineg1 Mě vyšel pozitivní test 6 den po termínu MS. Taky záleží jakým testuješ, záleží na citlivosti testu. Není nic ztraceno :slight_smile:.
2. kvě 2013 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carolineg1 A s gynekologií hned neplaš. Chce to trpělivost :slight_smile:.
2. kvě 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cital není to plašení spíše jistota......
2. kvě 2013 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carolineg1 Ahojky, já jsem taky nic nenašla :wink:. Tu čárku si tam můžeš vsugerovat, protože ji tam vidět chceš.
Ale pořád mě pobolívá břicho jak před ms, výtok mám lepkavý až krémovitý, trochu nahnědlý a zdá se mi, že mi začíná měknout čípek, uvidíme...:-/
2. kvě 2013 ve 13:36  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2017 (30. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarriku ja jdu k tomu doktorovi
2. kvě 2013 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarriku Ahoj dekuju :slight_smile: taky ti preji hodne stesti at ti to vyde :slight_smile: zatim jak jsem cetla to utebe vypada nadejne :slight_smile:a ty uz si teda testovala?jinak stim cipkem to je jak ukoho ja sem tehotna a chvylkama mam cipek mekky a chvilkama tvrdy a tehotenstvi mam vporadku :slight_smile: ono je to jak ukoho :slight_smile:
2. kvě 2013 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janil_iii Dekuju :slight_smile: taky preji hodne stesticka at to vyde :slight_smile: a zdravicka samozrejme taky :slight_smile:
2. kvě 2013 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carolineg1 nevěš hlavu, třeba je tam najdeš ještě později..
2. kvě 2013 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sem byla u doktora,rikal že už tam roste další folikul, takže to špinění byla prý možná MS, ale vzal mi krev, a v pondělí budou výsledky
2. kvě 2013 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarriku na výsledky krve má jít v pondělí, prý to špinění možná byla MS ale to je divné, když mám pořád ty křeče v podbříšku a MS už ma byt pryč
2. kvě 2013 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carolineg1 Až v pondělí? To nějak dlouho trvá. Já měla výsledky hned druhý den.
2. kvě 2013 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cital on tam v pátek nebývá totiž :slight_smile: na ultrazvuku ještě nic neviděl, ale že prý to se da vidět až tak v 6 týdnu....ale co vychytám další ovu kdyby nic
2. kvě 2013 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carolineg1 Jojo, já vím, že nejde ještě nic vidět. Hold si budeš muset počkat, nebo prubnout ještě nejaký ten test, třeba v sobotu.
2. kvě 2013 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carolineg1 to je dobře, že ti aspoň řekl o tom folikulu, já bych se začala hned těšit :wink::wink::wink:
2. kvě 2013 v 16:35  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2017 (30. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarriku víš jak se počíta teplota na ovulaci? nějak to pořád nechápu mi matika nikdy nešla :(
2. kvě 2013 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
i když test negativní, třeba z toho přecejen něco vyleze :wink::wink:
3. kvě 2013 v 09:44  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2017 (30. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nakonec z toho nevylezlo nic, našla jsem později malého ducha, spíš dušíka, ale odpoledně jsem už začala být protivná, večer začala špinit a dnes ráno jsem se měřila a neměla jsem ani 36°C. :frowning2:((( Jedeme dál, ozvu se až budu mít ovulaci.
4. kvě 2013 v 06:36  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2017 (30. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to tenhle měsíc nijak moc neřeším a jsem překvapená, že to docela jde :slight_smile: dokonce si myslím, že tento měsíc z toho určitě nic nebude, spali jsme spolu jenom párkrát a bůhví, jestli to byli vůbec plodné dny (měření BT a ovulační testy jsem zatím ještě nezkoušela a ani nehodlám, jen kdyby se opravdu delší dobu nedařilo, což se doufám nestane), takže to nechávám být :slight_smile: akorát beru listovku a tento měsíc jsem poprvé pila v první půlce cyklu kontryhel, ale ne nijak moc pravidelně spíš jak jsem si vzpoměla. Ono s tím mým divokým cyklem je ovulace dost těžko odhadnutelná, nechám to osudu :grinning:
4. kvě 2013 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucijan11 ahoj s tím divokým cyklem jsme dvě, ani nevim jesli ovu vubec mám, vcera mi vyšel ovu test tak uvidim...
5. kvě 2013 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarriku Nevěš hlavu.. máme před sebou krásný květen.. to by bylo, aby z toho nic nebylo :o)
5. kvě 2013 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem nevydržela a testla se po návratu domů. I když mám teprve druhý den zpoždění.. prostě jsem to chtěla prubnout. Našla jsem malého dušíka - a abych si ho nevsugerovala, tak jsem to ukázala příteli a zeptala se, zda tam něco vidí (aniž bych mu vnucovala svůj názor) a on tam stín také viděl.. ale neplaším.. vím, že to nemusí nic znamenat. Ale naděje žije :o)
5. kvě 2013 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sanuli tak to je fajn, snad vá to vyšlo, ja doufám že to tento měsíc taky vyjde, teď s toho nic nebylo, a v červnu ma přítel narozeniny, tak snad...jinak se nám narodila dnes 3 kotátka :slight_smile:
5. kvě 2013 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@carolineg1 Moc šancí tomu nedávám.. celý den mě hodně bolí v podbřišku.. jako bych měla každou chvíli dostat menstruaci.. Je to jeden velký otazník :o) K přírustkům vám gratuluji! Ať se mají čile k světu a moc vás nezlobí :o)
5. kvě 2013 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sanuli taky sem to tak měla, špinila sem a měla křeče, pak mi doktor řekl že to byla menstruace :( škoda no, tak tento vikend mi zas vyšla ovu tak se snažíme :slight_smile:
5. kvě 2013 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carolineg1 Já zatím vůbec "nešpiním".. uf.. jsem napnutá jak struna. Zítra ráno se otestuji znovu.
5. kvě 2013 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sanuli ja to necha až na 25.5 raději driv to stejně nezjistim pokud mam ted ovu
5. kvě 2013 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky.. takhle vypadá dnešní test.. co myslíte? Na jednu stranu tajně doufám, na druhou se bojím případného zklamání.. no co vám budu povídat - cloumá to se mnou a na test jsem se dnes dívala nesčetněkrát :o))
6. kvě 2013 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sanuli Moc hezké, mám to podobně :slight_smile: Ale raději se taky neraduji..
6. kvě 2013 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek