Snaženíčko o mimi od února 2013

m.r.
9. říj 2012

Ahojky,taky jste na tom jako já? Od února by jsme se chtěli začít snažit o druhé mimi.Máme doma už 4 chlapečka.Snad se brzo zadaří 🙂

kristl85
18. črc 2013

@lonelystar JJ přesně tak, ať se snažím, jak chci, tak než přijde MS nebudu stejně myslet na nic jiného, bohužel to tak je. Naštěstí mám teď v práci fofr, tak aspoň tak se odreaguju. Ten čajík taky zkusím a to co bral tvů muž jsou nějaký neškodný vitaminky?

kristl85
18. črc 2013

@jenyska4 JJ přesně jak říká @cital je brzo, ale zítra už si ho udělám, já vím, že je pořád brzo, ale nevydržela bych to si ho neudělat. Je to 2dny před MS, tak budu aspoň klidnějsi. A jedno tulení klidně stačí🙂 včera jsem si tady četla pár diskuzí a tam zrovna někdo takový byl🙂 že to stihli taky jen jednou a povedlo se🙂 moje kamoška se mi svěřila, že jejich frekvence je taky šílená (cca 1x za měsíc) a taky sem jim zadařilo, dneska už má malej 3 měsíce🙂

cital
18. črc 2013

@kristl85 Zlati, ty máš dostat MS už takhle brzy? To je nějak brzo ne? 🙂 Já nejdřív v úterý 28DC, ale spíš ji dostanu 30DC.

kristl85
18. črc 2013

@cital JJ já to nemám moc pravidelně, vetsinou 29-33dnu no a posledni sem měla 23.6. tzn. ze cca v sobotu/neděli bych ji měla dostat. Ale sem fakt přesvědčena o tom, ze zase nic;( ted mám trochu depku;(

klaudina22
18. črc 2013

moc pěkný dokument, zrovna k tématu 🙂 : http://play.iprima.cz/love (V lůně)

jenyska4
18. črc 2013

@cital no mě psala chris, že by to měla za tři dny mít tak proto píšu o testíku 😉 ty budeš testovat teda asi později?
@kristl85 moc Ti to přeju moc!! Piš pak hned a držím palečky 🙂

kristl85
19. črc 2013

Holky tak dneska ráno sem test zkusila a samozřejmě je bílý jako sníh:(

cital
19. črc 2013

@jenyska4 Já nebudu testovat vůbec 😎 . Nemám nervy koukat se na / čárku a taky při min. těhotenství jsem měla // až někdy 35DC. Holky já bych netestovala nikdy před termínem MS.

cital
19. črc 2013

@kristl85 Podle mě je na test fakt brzo. Klidně těhotná být můžeš, ale test to ještě nedokáže rozpoznat.

Tak já jsem zjistila, že to mám dostat až ve čt. Kurnik, mám v tom tento cyklus pěkný bordel 🙂.

klaudina22
19. črc 2013

@cital mě vyšla minulý měsíc ms přesně 15 dní po pozitivním ovulačním testu. Termín MS mám stejně jak ty, cca příští týden, tak sem zvědavá. Ale tento měsíc byly ty ovu testy nějaké divný, tři dny po sobě mi vyšel pozitivno - nepozitivni 🙂 Jako ta druhá čárka nebyla tak silná, jako před měsícem, o něco slabší, než kontrolní, ale zase to neberu nějak tragicky, spousta těhul psalo, že nikdy neměly tu druhou stejně silnou jako kontrolni, tak uvidime. 😉

cherralie
19. črc 2013

@kristl85 Jeste nehazej flintu do zita. Ja jsem vzdycky hrozne zklamana tady z tech testu pred ms, ale paradoxne jak prijde ms, jakoby s ni prisla i nova nadeje na mimi a chmury jsou pryc. Takze netestovat tak brzy🙂

kristl85
19. črc 2013

@cital Máš pravdu zlati, jen já to nikdy nvydžím, nejde říct, že bych byla zklamaná, jen sem hrozně nedočkává a pak sem nešťastná z toho, že sem takovej blbec nedočkavej a že na to pořád myslím a přemýšlím co by a kdyby...

@cherralie Neházím🙂 já vím, že je to hrozně brzo, je to teprve 9DPO a to je fak hoodně brzo, jen já to nikdy prostě nevydržím, vím, že sem pako🙂 Jak říkáš, mě už je to i jedno, jak to dopadne sem na 99% přesbědčená, že nic, ale už to chci vědět.

Btw. holky, ja sem úplně zapomněla na to, že jednou sem měla cyklus i 35dní, takže jako nevím nic🙂) tzn. že mám cyklus dlouhý 29 - 35 dnů. Takže si ještě počkám, protože ten 35.den vychází až na příští sobotu 27.7. tak to mi asi švihne fakt:(

cital
19. črc 2013

@klaudina22 Tak jasně, ono by to mělo dojít tak ten 14 den od ovule 🙂. Ty jsi od té doby, cos byla u té kartářky pěkně v pohodě, viď? To je super 🙂.

cital
19. črc 2013

@kristl85 MS by měla dojít 14 den od ovulce. To čekání je na palici, ale hold nic jiné dělat nemůžeme 😎 .

kristl85
19. črc 2013

@cital Myslíš jako obecně? Protože minule jsem dostala MS 11dpo. Asi je to u každé z nás jinak ne?

klaudina22
19. črc 2013

@cital jj, jednak mě uklidnilo to, že ovuluju, a jedna ta kartářka. Snažím se pozitivně myslet, a zbyetčně neplašit a užívat si přítomnost. Nechci si tohle období, které je jednou za život zprotivit, a na miminku pracujeme teprve 4. měsíc, to je úplný začátek. Myslím, že čím víc budeme v klidu, tím líp. Taky na těhotenství myslím, to ne že ne, ale pozitivně, s klidem. 😉 Když se podíváš kolem, otěhotní 99, 9 % holek!! To by byla zrovna dost debilni nahoda, kdyby sme zrovna my byly v té jedné desetině smolařek. A zrovna ty víš, že si těhotná už byla, že i přítel- manžel je v pohodě, takže je to jenom o čase, to je dost uklidňující. 🙂

cital
19. črc 2013

@kristl85 No mělo by to tak být, ale nechci tě mystifikovat. Nezjišťovala jsem to, spíš jen zaslechla.

cital
19. črc 2013

@klaudina22 Krásný přístup. Mě teda taky hodně uklidnily ovulační testy, asi je koupím i na příští cyklus a koupím asi i kontryhel, když mě tak chutná 🙂. Já jsem teďkom docela klidná a vyrovnaná, mám toho dost v práci, tak možná to je i tím, že se těším na výsledek mé roční práce 🙂. Řekla jsem si, že pokud těhotná nebudu, tak si alespoň užiju dovolenou na horách 🙂. Snad mi to nějakou dobu vydrží, ale je fakt, že včera jsem zase začla přemýšlt co a jak, jelikož se mnou něco je. Uvidím co z toho vyleze.

klaudina22
19. črc 2013

@cital jasně, no já taky přemýšlím na tímhle píchnutím, a tamtím.. ale vzhledem k tomu, že sme 3 roky přerušovali, a já každej měsíc doufala, že se stala "nehoda" tak už se snažím tak nepozorovat, protože příznaky (prsa, břicho, atd) sem měla skoro každej měsíc samozřejmě 🙂 . Jj, taky se vždycky snažím najít něco pozitivního, přesně jak říkáš, s těma horama- jedeme do Tater, tak ev. se aspoň nebudu bát. 😉 Dneska už semnou zmítá nutkání koupit si test, ale když já tak hrozně moc chci ještě počkat! Stejně když se testuje brzo a je bílo, tak stejně naděje nezemře a je dalších x důvodů, proč se to "ještě neukázalo". 😉 A co děláš za práci, jestli to není tajné? 🙂

cital
19. črc 2013

@klaudina22 Přesně. Já už neřeším žádné píchnutí břicha, bolest prsou. To totiž vážně nemá cenu. Mě příjde, že mě bolí celý cyklus břicho 🙂. Ale poslední dny je mi spíš tak nějak divně, pořád spím a ležím. Jsem strašně unavená. Dneska mě natáhlo ze zeleného čaje. 4dpo a včera jsem po sexíku trochu zašpinila, tak zase dedukuju jestli náhodou...., ale zakázala jsem si dávat falešné naděje. My se s manželem taky chránili přerušovanou souloží 2-3 roky, ale je fakt že v období ovulce dbal na zvýšenoou opatrnost 🙂. A kdy ji máš dostat? Já bych počkala, ale chápu, že jsi zvědává (kdo není) 🙂. Jsem zastánce pozdějšího testování...však víš proč. Jsem architekt.

klaudina22
19. črc 2013

@cital může být i nemusí, radši na to nemyslet a čekat.. máš pravdu, test zatím dělat nebudu, musím prostě vydržet ještě aspoň pár dní!!! 😉

klaudina22
19. črc 2013

@kristl85 četla sem, že tato luteální fáze (od ovulace po MS) je dlouhá 12-16 dní, ale většinou u jednotlivé ženy by u každého cyklu měla být stejně dlouhá.

kristl85
19. črc 2013

@klaudina22 aha, ty jo, to sem vůbec nevěděla, no ja ovulaci pozoruju teprve 2. cyklus a minule sem ms dostala 11dpo. Tak sem asi nejaka výjimka nebo co;)

klaudina22
19. črc 2013

@cital zkouška ohněm- byli jsme na nákupu, šla jsem kolem dr. maxe, ale díky manželově pomoci jsem odolala koupi testů a mám útrum minimálně do neděle .. 😉

@kristl85 nj, jinde zase psali od 10ti dní, takže asi je to různý. 😉

m_andy
19. črc 2013

Holky jsem v tomhle laik,takže prosím Vás já snad ani nepoznám,kdy mám ovulaci.minulý měsíc mě teda šíleně bolelo v podbřišku jak na MS,tak si myslím,že to bylo ono.zkoušela jsem si měřit i bazalku,ale to mi přišlo na nic,teplota byla pokaždé jiná a nepoznala jsem z toho nic.Nemám si tedy koupit ovulační testy a kdy je tedy zkusit?moc děkuji za jakoukoli radu.

kristl85
20. črc 2013

@m_andy Ahoj, já sem před půl rokem pomalu ani nevěděla, že nějaká ovulace je;))) no divej, většina žen to má cucaci polovině cyklu, ten se pocita od prvního dne menses(ms). Já třeba měla ovulku 18.-19. den cyklu(DC),je to všechno hrozně individuální. Já jsem na sobě vypozorovala ovulku jen 2x a to tak, že jsem měla úplně čirý hlen(připomíná to vaječný bílek;))) no a od kdy se snažíte? Ovu testy doporučuji, mě to bavilo a byla jsem klidná, že vím co a jak a nic nepromeškám;)

m_andy
21. črc 2013

No a kolik si jich mám koupit?Snažíme se už přes 2 roky a nic.Přítel měl špatný spermiogram,ale špatně se vzorkem který vezl manipuloval,takže na něj pujdeme ještě jednou,ale už jsem docela zoufalá☹

maikkynna
21. črc 2013

Ahoj holky, tak se k vám opět přidávám. S přítelem jsme se na začátku roku snažili, ale přesunuli jsme to kvůli mému postupu v práci.Jenže! Snažila jsem se na to nemyslet, ale tak moc jsem miminko chtěla, až jsem se na nějaký postup v práci vyprdla a od začátku tohoto měcíce se zase snažíme. Menstruaci mám nepravidelnou, ale ovulace u mě podle všeho probíhá. Koupila jsem si ovu testy a ty mi to potvrdily (jestli jsou spolehlivé). V době ovulace jsme byli na dovolené a každým dnem očekávám menstruaci...doufám, že nedorazí 🙂. Začala jsem užívat kyselinu listovou a doktorka mi doporučila nosifol. Uvažuji, že si ho pořídím. Mate s ním některá z vás na začátku snažení zkušeností?

kristl85
22. črc 2013

Holky asi jsem bláááááázen, ale já mám asi na testu úplne pidi douška🙂))) vůbec tomu nevěřím, spíš si myslím, že jsem blázen. Jde vidět jen hoooodně málo, ale když se na něj posvítí, tak tam je. 🙂 😉 😅 😵 To není možný....

cital
22. črc 2013

@kristl85 Jůůů. To jsi mi udělala radost! Moc držím palce, ať sílí!!!!
Mě je v poslední době furt blbě po zeleném čaji (teda někdy). Měla jsem to tak minulé těhotenství, ale až někdy v 6tt. Včera večer jsem málem hodila kosu a bolela mě ukrutně hlava. No spíš to bude asi nějaká chřipka, pač na nevolnosti je fakt brzo 😀.