Snaženíčko o mimi od února 2013

m.r.
9. říj 2012

Ahojky,taky jste na tom jako já? Od února by jsme se chtěli začít snažit o druhé mimi.Máme doma už 4 chlapečka.Snad se brzo zadaří 🙂

lucinda85
11. únor 2013

@lupmice88 No to né ty si první zprávičku dneska napsala pěkně pesimisticky takže né vždycky, pokud to má vyjít tak jedině oběma 😉 . Stejně je hezký že se můžeme takto alespon na dálku podpořit, mě to na psychiku docela pomáhá, protože s manželem o tom mluvit je jiný

lupmice88
11. únor 2013

@lucinda85 to ja sem take rada🙂 nekdy je v pohode rekne mi jak bude ovulace hned mi to rekni a pred casem mi skoro vynadal ze to miminko ma prijit spontalne a ne ze si to nacasovat 🙂 a ty to teda mas jak???jsi po ovulaci ?

lucinda85
11. únor 2013

@lupmice88 No já ani pořídně nevím jak to mám. Minulý měsíc jsem dobrala poslední antikoncepci a pak proběhlo nějaké snaženíčko, ale ovulku jsem nijak nezkoumala takže nevím kdy a respekvive jestli proběhla. Zatím jsem si řekla že první půl rok tomu necháme volný průběh.

lupmice88
11. únor 2013

@lucinda85 tak si zkousej ty ovu testy 🙂 za to nic nedas 🙂 ja si treba nemerim tu teplotu popravde me to nebavi ale testy jedu a ukazuji opravdu dobre 🙂

lucinda85
11. únor 2013

možná to pak zkusím. A objednáváš někde z netu nebo v jak?

rradka
11. únor 2013

@lupmice88 @lucinda85 tady se to konečně začíná rozjíždět 😉
já to mám stejně jako @lucinda85 Testy nedělám, ani nevím, kdy a zda vůbec mám ovulaci. Ale o víkendu mě píchalo na boku, tak si říkám, že je to asi tady. Ale manžel nějak nespolupracoval a řekl, že to nejde na povel 😒 A pak dojde, kdy to zase půjde. Chlap na odstřel 😠

rradka
11. únor 2013

@lupmice88 a s jakýma testama máš dobré zkušenosti? Já si koupila jedny, už ani nevím značku. Ale s křížkem po funuse - pořád mi to nevycházelo (error) a pak jsem zjistila, že už jsem těhotná. Tak to bylo milé překvapení.

lucinda85
11. únor 2013

@rradka Tak to je teda zvláštní ten můj by zase snad mohl každý den 😀 vždycky s kamarádem se hecují který z nich je větší chudák (tím myslí, který má doma méně sexu) poslední dobou je tedy tím pádem ten můj na koni 😀

lupmice88
11. únor 2013

@rradka presne toto slysim taky doma nechci delat dite na povel,jenze ti chlapi netusi ze hold aby se to povedlo se musi testovat a propocitavat :D

lupmice88
11. únor 2013

@rradka ja sem si delala ovulacni tetsy nazev nevim ale bylo jich tam myslim 5 plus 2 tehotensky a byla to vetsi delsi krabice 🙂

lupmice88
11. únor 2013

@lucinda85 vidis takoveho bych taky brala pred a po ovulaci klido :D

rradka
11. únor 2013

@lucinda85 asi už mám doma nějakýho starýho opotřebovanýho 🙂 a to je mladší než já 😀 Buď ráda, že máš doma takovýho "kance"🙂

lucinda85
11. únor 2013

@lupmice88 A to si ty testy kupuješ někde z lékarny nebo na netu? Hodně holek je právě bere z netu tak jestli to není výhodnější. Vůbec nevím jak se ty ovu testy cenově pohybují

lucinda85
11. únor 2013

@rradka no to by měl radost že si ho takto pochválila 🙂 dneska už ti moji kluci šli brzy spát tak já tady klepu do kompu

lupmice88
11. únor 2013

@lucinda85 ja si je kupuju v lekarne,nez by mi prislo tak je skoro uz menstruace za dvermi 🙂)

rradka
11. únor 2013

@lucinda85 já na toho svýho ještě čekám (a pak mám někdy otěhotnět, když trajdá po hospodách) a přitom jsem uvařila oběd na zítřek. Ale už si asi půjdu lehnout a čekat do postele.

rradka
11. únor 2013

@lupmice88 @lucinda85 dobrou noc, kočky...zrovna práskly dveře od bytu, tak jdu přivítat svého mužíčka 😉

lupmice88
11. únor 2013

¨víte co je nejhezčí místo toho aby sm ety naše chlapy nalákaly na nějaké to snaženíčko tak sme všechny tady a naši chlapi buh ví kde :D

lupmice88
11. únor 2013

@rradka dobrou noc a šup do postýlky :* zitra pisnu jak mi dopadla teplota :(

lucinda85
11. únor 2013

@lupmice88 tak až si je půjdeš koupit zase (jestli tedy bude ještě potřeba) napíšeš mi tu značku třeba to taky prubnu

lucinda85
11. únor 2013

@rradka dobrou já taky asi budu pomalu končit a přimazlit se k těm svým spáčům

lupmice88
11. únor 2013

@lucinda85 určitě 🙂

lucinda85
11. únor 2013

@lupmice88 super, tak dobrou a snažení zdar 😉 🙂

lupmice88
11. únor 2013

@lucinda85 dobrou noc 🙂

marmazel
12. únor 2013

tak doufám, že takhle budu taky šílet za měsíc, vzpomínám si, že u malý to trvalo 4 měsíce a každý měsíc nálet na lékárnu pro těhu testy 🙂 aspoň 3 kusy 🙂

rradka
12. únor 2013

ahoj holky,

tak dneska kouknu z okna a nevěřím svým očím. Zase bílo!!!! První šok. Já už bych chtěla jaro!!!
Pak jedu s malou do herny a zdražili vstup na 70Kc za dítě!!! Druhej šok.
Jedeme domů s brekem nebo spíš s křikem, jelikož je přetažená a ještě nám leze stolička.Tak to je zase den...
Ještě mě začalo píchat na boku jako o víkendu. Takže to asi nebyla ovulace ale spíš zaražený prdy 😀
@marmazel 4 měsíce - tak to není tak moc, ne? Mě taky trvalo otěhotnění 4 měsíce a říkala jsem si, že je to krásný. Ale já už jsem dle měřítek starší maminka(31let) 😀 I když si pořád připadám na 25 😀

Holky,jdou vám nahrát fotky do fotoalba? Já jsem asi antitalent, ale žádná se mi tam nechce nahrát. Myslíte, že to může být velikostí? Mám fotky kolem 4MB.

pp82
12. únor 2013

Ahoj holky
Tak u nás taky bílom jak hrom, ani jsme nebyli dnes venku, bych ten kočárek asi neurvala 😀 😀 😀
Dvakrát jsem uklidila snih pře domem a na zahrade ke vratum a pořád to padá!!!já taky bych ráda jaro!!!
@lupmice88 my jsme taky o první mimi přišly ve12tt, zamlklé tehu a hned jsme se začali snažit po 6ti nedělí a dost jsme se nervovali. čím víc jsem na to myslela, tím víc to nešlo, dokoncemě naměřili i dost vysokou ted nevím jak se tojmenuje, proste jak jsem na to pořád myslela, tak tělo mělo ocit, že jsem tehu a a ten hormon byl dost vysoky. myslím, že tobylo prolakto...? neco!kouknu pak dopapíru, to mě naměřili na oddělení kam jsem chodila se štítnou žlázou.
No a ejhle, pak jsme začali stavět, já ruce plné malty, cihel, betonu a do měsíce jsem byla konečně po sedmi měsících urputnýho snažení tehule. Takže psychyka asi opravdu dělá hodně! tajil ijsme to do 16tt a i s prckem v břiše jsem s manželem dál makala na baráčku. Prcek to zvládal v klidku a já měla ukázkové tehu. při tom prvním, jsem se pořád hlídala, nic nedělala a dopadlo stejně na prdlačku!
držím ti palce at to brzy klapne a jsi spokojená 😵 a manžel taky!!! 😉

lucinda85
12. únor 2013

ahoj děvčata, mě to počasí taky štve. Za dva týdny snad stěhujeme tak doufám že to zase sleze, protože stěhovat ve sněhu musí být bóžo 😒 Jinak ráno jsem trošku zašpinila na papír tak jsem si hned vzala vložku a mám ji doted a je tam ukázkové čisto už pak nic ani na papíru a podbříšek tedy pobolíval tak nevim 😒

lupmice88
12. únor 2013

@pp82 jeee tak to moc gratului

lupmice88
12. únor 2013

@lucinda85 ahojky prdelko a nemohlo to byt zahnizdovani 🙂)