Snaženíčko o mimi od února 2013

m.r.
9. říj 2012

Ahojky,taky jste na tom jako já? Od února by jsme se chtěli začít snažit o druhé mimi.Máme doma už 4 chlapečka.Snad se brzo zadaří 🙂

baralesayova
22. srp 2013

@klaudina22 nemas zac. Cekam ji pristi patek. Tak jsem zvedava. Asii to nevydrzim a budu testovat uz v pondeli.

kristl85
22. srp 2013

@petroska Ahojky tak asi to tak být může, každá to má fakt jinak. Já jsem ten hlen třeba měla jen 2x z toho poprvé sme se ještě hlídali a po druhé (asi s 8 mesicnim odstupem) sem otehotnela. A já ho teda měla presne v den, kdy mi vysel pozitivní ovu test tzn. ze carka na testu byla silnejsi nez ta kontrolni🙂 Ovulku pred MS klidne mit muzes, to tak mela i kamaradka. Snad sem ti aspon trochu pomohla.

petroska
22. srp 2013

@kristl85 Díky.Jde mi o to,že si na netu zhruba vypočítám,jak vychází plodné dny ,ale přesně se podle toho neřídím.Sleduju taky ovulační hlen,který mám ukázkový .Podle počítadla se snažíme ob den-jak mi vypočítají plodné dny a mezi tím týdnem je i hlen a pak se snažíme jeste další týden ob den a stále nic :(.Takže když je ovulační hlen,měla by probíhat i ovulace?Jediný týden kdy se nesnažíme je týden před menstruací,tak mě právě zajámalo,jestli to mužu mít nějak posunuté a mít plodné dny přímo v týdnu před menstr.

kristl85
22. srp 2013

@petroska No tyjo pocitat si to pres internet, na to bych se asi vyprdla🙂 muzes to mt uplne jinak. Podle me ten hlen je dost dobry priznak, ale spis bych si teda v tom obdobi, kdy mas ten hlen udelala ovu testy a pak vis presne na cem jsi🙂 tak drzim pesti. Podle me ste se zatim fakt nemuseli trefit.

petroska
22. srp 2013

@kristl85 Ok zkusím ovu testy pokoupit a uvidí se.Ty ovu testy se zkouší 13tý den DC?

kristl85
22. srp 2013

@petroska Já je zkoušela od 8DC až do te doby než byl pozitivni coz bylo 18DC, protoze sem fakt nevedela, kdy bude, tak sem zacala brzo, abych to nepropasla🙂

maikkynna
22. srp 2013

@jenyska4
@cherralie Děkuju holky, já jsem teď v takovém pracovním stresu, že sem občas zajdu a zeptám se na radu. kontryhel jsem pila do ovu a ted teda počkám.

cital
22. srp 2013

Ahoj holky, já na dovolenou nakonec sice odjela, ale musela jsem se vrátit. Vyšší dávka utrogestanu u mě asi zabrala, nešpiním 🙂. Hurá!!!

kristl85
22. srp 2013

@cital Co to znamená? Sem zvědavec;)

cherralie
23. srp 2013

@cital Taky nevím, co to znamená, ale nejspíš dobrá zpráva 🙂

Holky prosím ať ta svině nedorazí, dnes 28dc 🙂

kristl85
23. srp 2013

@cherralie Držím pěsti🙂 mooooc

klaudina22
23. srp 2013

@kristl85 mám pocit, že správný čas už se blíží a miminko je blízko, tak uvidíme. 😉 Za testy budu určitě ráda, poslala bych ti peníze na účet aspoň za známku, ať neproděláš 😉 Jinak jsem teď ještě začala brát Inofolic. Jsou to jen vitamíny a listovka. Sice listovku už beru, ale tohle doporučují gynekologové a pomáhá prý na pravidelné uvolňování vajíček (některé holky neovulují každý měsíc), tak proto. A co tobě, už je líp?

sarriku
24. srp 2013

Ahojky holky, tak po dlouhé době, jak jste na tom?🙂
Já jsem 10-11.dpo, netestuju před ms, protože tam mám vždycky duchy, který sílijou, pak zeslábnou a nakonec dojde ms, tak nechci být zklamaná.

cherralie
24. srp 2013

@sarriku Ja jsem tak 12-13 dpo a taky nechci testovat. Az tak za 3 dny nejdriv. Ale zacin me bolet podbrisek, takze asi za chvilu dojde ms.

sarriku
24. srp 2013

@cherralie budu ti držet palečky a ozvy se 😉

cital
24. srp 2013

@kristl85 @cherralie Ahoj holky, neznamená to nic. Dneska 28DC a pořád nešpiním, ale bolí mě vaječníky, tak asi zas mrcha dojde ☹. Mám setru v nemocnici, a ten stres by pro miminko nebyl nejlepší.

cherralie
24. srp 2013

@cital Ja vim, cetla jsem to na profilu. Drzte se!

@sarriku Dik, ja tobe taky🙂. Urcite dam vedet.

maikkynna
25. srp 2013

Ahoj holky, první měsíc jsem pila kontryhelový čaj, dva měsíce užívám listovku a světe div se, menstruace dorazila 31 DC. Předtím jsem měla cykli dlouhatánské a strašně nepravidelné. Je možné, aby čaj tak rychle zabral?

klaudina22
25. srp 2013

@cherralie tak co? 🙂

baralesayova
26. srp 2013

Tak jsem to čekání nevydržela a udělala jsem si test a je neg. jsem 9-10DPO. No já vím, že to je třeba brzy, ale stejně jsem z toho špatná. Navíc jsem samý bedar a bolí mě břicho jako před ms, tak že určitě dorazí. Já nevím kde je chyba. Všechny testy dopadli dobře, včetně manžela a stejně nic. Tak jsem to včera večer probrečela a manžel mě uklidnoval, že i my se snad dočkáme.

cital
26. srp 2013

Ahoj holky, dneska jsem testovala a jsem těhotná 🙂. Jen prosím všechny svaté tam nahoře, ať to je tentokrát dobré! Tomu prckovi jsem stačila naložit už hodně stresu.

baralesayova
26. srp 2013

@cital gratuluji a přeji ti at to všechno dobře dopadne.

kristl85
26. srp 2013

@cital Luci, sem stastna, uz sem ti pogratulovala na profilu. Je to bomba🙂 Neboj se ten prcek to zvladne. To tak fakt vetsinou byva, vem si me na zabave sem skakala metr do vzduchu a prdolka se drzi zuby nehty🙂 a ze bych byla v klidu ze taky rict neda. Uz si vas miminko vybralo. Je to bomba🙂

cherralie
26. srp 2013

@cital Jééé boží zpráva. Moc gratuluju a přeju hodně zdravíčka, ať vše dobře dopadne.

@klaudina22 : Zatím nic, dneska jdu koupit odpo test. Jsem 31DC, a uz jsem ani nemohla dospat, ale vsechny testy jsem mela vypotrebovane 🙂

cherralie
26. srp 2013

@baralesayova Proto jsem jeste netestovala. Nesnesu to meziobdobi, kdy test je snehobily a ms nikde:-/

cital
26. srp 2013

Holky moc děkuju. Snad se mimčo zakousne hodně a už se mě nepustí 😀.

cital
26. srp 2013

@cherralie Budu držet moc palce, ať můžeme těhulit spolu 🙂.

cherralie
26. srp 2013

@cital Aah, bylo by to boží. Ale to by byla taková neuvěřitelná náhoda. Asi to nevydržím s zkusím testnout už dnes po práci.

baralesayova
26. srp 2013

@cherralie ja vim, ale nevydrzela jsem to. Neumim byt trpeliva.

cherralie
26. srp 2013

@baralesayova V klidu, ja taky ne. Jen jsem je proste doma nemela a lekarny vsude zavrene 🙂