"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

pajiskazemlyna
2. pro 2011

@krista1 No vidíš, tak to jsme na tom skoro podobně :D Já jsem si taky první měsíc naivně myslela, že se zadařilo, jak mi bylo zle, motala se mi hlava, bolelo mě břicho jako blázen, pořád ms ne a ne přijít, no šílený prostě .... 😀
Co s námi dokáže to tělo udělat, že ? Psychika je náš největší nepřítel .. a ještě hormony teda 😀

krista1
2. pro 2011

@pajiskazemlyna a jestli ti můžu poradit,tak se netestuj dřív,než po vynechání MS,je to zbytečné a budeš jen zbytečně zklamaná 🙂 No já jdu zítra na 12tku do práce,takže už jdu pomalu do hajan,měj se krásně a hlavně ať ti ten testík vyjde // a hlavně ať ta mrška MS nedojde

leeerinka
2. pro 2011

@pajiskazemlyna taky mi připadá půl roku dost...ale fakt jsem to měla rozhozené, měsíc jsme byli na svatební cestě a tak jsem to začala řešit až po pár měsících...

Kromě toho, že učím ve školce jsem taky masér a připadalo mi fajn to tak nějak propojit v baby masážích, takže jsem si jen dodělala další kurz. Je to úžasná práce, i když spíš jen vedlejšák 🙂

krista1
2. pro 2011

@pajiskazemlyna no myslím,že to bylo hlavně těma hormonama,víš,prostě každé tělo si dělá co chce a je to a o psychice se dá spíš mluvit až po půl roce,až se ty hormony srovnají nebo ne,třeba ve tvém případě,to bude dřív a budeš koukat na testík se //

pajiskazemlyna
2. pro 2011

@krista1 Já vím, když já jsem táák děsně natěšená a netrpělivá 😀
Moc,moc ti děkuji, pěkně se vyspi, naber hodně sil a zvládni to zítra v práci ! 🙂
Měj se moc hezky a // taky přeji ! 🙂

pajiskazemlyna
2. pro 2011

@leeerinka Zní to teda perfektně, já miluju práci s dětmi a děti vůbec, vždycky jsem chtěla pracovat ve školce nebo tak, ale "osud" tomu tak zřejmě nechtěl 😀
I když s těmi dětmi to taky asi občas nebude úplně jednoduché, že ? 😀

krista1
2. pro 2011

@leeerinka holky tak já pádím do hajan,tak vám přeji hodně štěstíčka se snažením a ty si když tak kup kyselinu listovou a nějaké ty vitamínky a kup i manželovi Selezin ACE a pij čajík na MS jestli ji máš nepravidelnou pomůže ti Kontryhelový čajík...zkus zavčasu vše co se dá a hodně štěstí.Pa pa holky

krista1
2. pro 2011

@pajiskazemlyna jj,díky tak pa pa mějte se a hlavně myslete pozitivně,prostě ty naše miminka příjdou až bude vhodný čas.Dobrou holky

leeerinka
2. pro 2011

@pajiskazemlyna s dětmi to není jednoduchý nikdy 🙂 jen je s nima někdy taky legrace. Je to krásná práce, ale náročná, moc. Já právě taky chtěla dělat vždycky něco kolem dětí a tak jsem si založila soukromou školku...ale dře to...zatím

leeerinka
2. pro 2011

@krista1 díky, posháním to a uvidíme 🙂 dobrou

barbulinka1
2. pro 2011

@leeerinka ahojka, taky pracuju ve školce, krásná práce 🙂

barbulinka1
2. pro 2011

Holky tak Vám přeju krásný víkend, a těšim se na další // 🙂 Já jsem pěkně nachcípaná, rýma, bolest v krku a nic nemůžu, takže jen čaj a doufat, že se to zlepší, něco nám řádí ve školce místo 22 dětí jsem dneska měla 3 děti, mazec .... tak snad to nachlazení bublinka zvládne :( jinak se nemůžu už dočkat pondělí na utz, snad bude vše ok a srdíčkooo 🙂

leeerinka
2. pro 2011

@barbulinka1 krásná, ale víc než náročná. Ty pracuješ ve státní? Já jsem spoluzakladatelkou jedné soukromé, tak kromě pedagogické práce máme hromadu starostí navíc...

barbulinka1
2. pro 2011

@leeerinka Jo jo ve státní 🙂 Tak to jsi dobrá, tak to přeju hodně úspěchů 🙂 a jste nějaká alternativní nebo klasická mš 🙂

leeerinka
2. pro 2011

@barbulinka1 něco mezi 🙂 máme to relativně v přírodě, takže to máme hodně zaměřené na enviro, každý den, za jakéhokoliv počasí jsme venku...takže tak 🙂

barbulinka1
2. pro 2011

@leeerinka Jasný, ted jse byla na semináří o lesní mš, takže asi něco mezi ne ? to je krásný 🙂 taky jsme zaměřený na přírodu, ale ne zase tolik. Tak přeju at se daří dobře a dětiček je hodně a jsou hodný 🙂

pajiskazemlyna
2. pro 2011

@barbulinka Ahojda kočko ! 🙂
Moc moc přeji aby bylo v pondělí srdíčko a vše tak, jak má být !!! 🙂
A hlavně se nám pak ozvi, jestli je vše v pořádku ! 🙂

petit.a.nge
2. pro 2011

@krista1 : netuším co to je, ale je to na zkrácení cyklu prý 🙂 ...na zánět jsem měla jakési čipky. U nás se tomu nedá říct ani snažení, chlap je přes týden na montážích, takže se vidíme jen o víkendu, jinak v červenci jsem vysadila antikoncepci.......

leeerinka
2. pro 2011

@barbulinka1 díky a ať se vše s mimčem vydaří, gratulovat zatím nebudu, to se prý nemá 🙂 Dobrou noc

luckawest
2. pro 2011

omlouvam se, ale popletla jsem vek manzelovi, kdyz jsme se potkali, bylo mu dvacet, ted mu bude po novem roce tricet,..🙂

barbulinka1
2. pro 2011

@leeerinka Moc děkuju,snad to bude v pořádku, na miminko se moc těšíme, tak snad to štěstíčko zůstane ještě 9 měsíců v bříšku a bude vše v pořádku 🙂

barbulinka1
2. pro 2011

@pajiskazemlyna Ahojda, moc děkuju, určitě se ozvu, snad s pozitivní zprávou a třeba i fotečkou 🙂Jdu spát, jsem hotová s kámošem kapesníkem 😀 😀

pajiskazemlyna
2. pro 2011

@barbulinka1 Tak se hlavně brzy uzdrav, opatruj se a v pondělí se za námi stav s fotečkou !! 😵

luckawest
3. pro 2011

@leeerinka tak uvažuji i já.. také se snažíme s manželem šestý měsíc a nic, a dr mi řekl, ať přijdu až za půl roku a budeme to řešit...

leeerinka
3. pro 2011

@luckawest já pořád doufám, že za to může nesrovnanej cyklus a že jak doberu ten utrogestan, tak to bude ok...ale i tak, budou to další tři měsíce v nejistotě...Myslím si, že já jsem v pořádku, doktor říkal, že žádný problém není a vzhledem k tomu, že jsem byla před pár lety darovat vajíčka, tak vím, že jsem zdravá. Bojím se, co manžel...tak uvidíme...
hlavní je nepropadat beznaději, ono to půjde, hlavně musíme být v klidu 🙂 a moc to neřešit 🙂

gabuli202
3. pro 2011

Holky, tak jsem si dnes udělala test, protože mám den zpoždění a nic ☹ ☹ ☹ Achjo, já jsem si už dávala takové naděje ☹ Už 14 dní mě bolí prsa, motá se mi hlava, ale nic ☹

wann14
3. pro 2011

@gabuli202 Nepropadej panice, pokud nedorazi do 2 - 3 dnu zkus testnout znovu, myslim ze sance jeste jsou tak nestresuj, treba to vyjde jeste, budu drzet pesti at ms nedorazi, tak se drz a hlavu vzhuru .)

gabuli202
3. pro 2011

@wann14 Děkuji, ale stejně myslím, že to asi nevyšlo. ☹ manžel bral v tomto měsíci asi 7 dní antibiotika, takže to klidně může být i tím. Ale už jsem na sobě opravdu viděla všechny příznaky, ale myslím, že to mám všechno v hlavě, strašně moc na to myslím ☹

wann14
3. pro 2011

@gabuli202 Hele rikanim ze myslis ze to stejne nevyslo si nijak nepomuzes...takze tve psychice urcite prospeje vic kdyz si budes verit a rikat ze to proste vyslo ... pokud se tema ATB necpe porad tak si myslim ze zas tak velky vliv by to na nemelo mit (uz jen kdyz si vezmes kolik alkoholiku a fetaku, silnych kuraku ma deti) takze z toho bych se taky nejak nervovala, ale mam pocit jako to tady ctu tak mas teprve mesic po vysazeni a normalni MS bez prasku jsi jeste nemela, ale nevim je tadycj tech prispevku hodne takze si taky vse nepamatuji, takze jestli se nepodarilo, tak by to mohlo byt tim ze organismus se jeste nesrovnal s tim vysazenim, ale neves hlavu jsi mlada, takze to brzo vyjde, urcite ...musi to vyjit 🙂
a taky bude dobre kdyz an to nebudes tak myslet, ptz ta psychika to ovlivni strasne moc, zkus na to tak nemyslet a tak moc se na to neupinat, kdyz an to nebudes tak myslet pujde to o hodne lip, bohuzel je to podlozene mnoha vedeckymi clanky, ze pary jsou naprosto zdrave, ale psychicky na to tak moc upnuti, ze to proste nejde

gabuli202
3. pro 2011

@wann14 Já jsem vysadila už 2.10, takže jsem už měla jednu MS bez prášku, teď jsme se snažili druhý měsíc. Vím, že můj manžel je naprosto zdravej, tak doufám, že i já 😒 Ano, máš pravdu, psychika dělá opravdu hrozně moc, myslím, že to bude u mě ten problém, ještě si nechci měřit ovulka a tak, takže pokud to dostanu, tak se potom na to nebudu tak upínat a myslet, zkusím to, ale je to těžké. Manžel to nějak neřeší, říká, že to nemusí hrotit, že jsme mladí a určitě se nám to povede, ale nechtěla bych čekat moc dlouho!