"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

hanickaa.d
13. pro 2011

@barbulinka1 JÉÉ Já mám 158cm 🙂 koukala jsem na foto ze svatby 🙂 já mám fotky na profilu v O mně 🙂 sna moc nepřiberem 🙂

hanickaa.d
13. pro 2011

@zzaneta já jsem měla pidi ducha včera odpo 28DC a dnes ráno už silná čárka...sna se zadaří 🙂

lucille85
13. pro 2011

Ahoj holky!

@hanickaa.d Hani mooooc gratuluji a přeju ať je vše v pořádku! 😵

hanickaa.d
13. pro 2011

@twistinka123 jo musím přečíst 🙂 nesportovat to asi ne, poradím se s doktorkou, ale myslím že můžu snad....jedem i na hory

lucille85
13. pro 2011

@twistinka123 Vše nej k svátku a hodně štěstí při snažení!!! Můžu Tě kdyžtak taky poprosit o tu brožurku prosím?

zzaneta
13. pro 2011

@hanickaa.d Takže naději bych ještě měla mít 🙂 Jen si nejsem kdy přesně a jestli vůbec byla ovulka..

twistinka123
13. pro 2011

@hanickaa.d podle toho co...samo tenis, badminton a takne, protože můžeš dostat míčkem do břicha - nikdy nevíš...potom ne spining a lyžování, no, pokud umíš dobře proč ne...nemyslela jsem nesportovat vůbec ale jak co🙂 takže po 2 měsících se zadařilo ju??? hmm....a nějak si tomu na pomohla? měřila jsi ovu testy nebo nic?

@lucille85 děkuji...jj pošlu, pošli mi do IP adresu

twistinka123
13. pro 2011

@zzaneta díky za žádost do přátel🙂 kolikátý den cyklu si? moc držím palečky

je tu někdo kdo se snaží více než půl roku a nic???

zzaneta
13. pro 2011

@twistinka123 Já děkuji za přijetí 🙂 jsem 26DC. Palečky i Tobě a vše nejlepší k svátku 🙂

lucille85
13. pro 2011

Holky všem Vám moc držim palečky!

Já dneska dostala nádherný dárek k svátku 🙂...

hanickaa.d
13. pro 2011

@zzaneta jasný že máš naději 🙂 já jsem taky nevěděla jestli ovuluju 🙂

hanickaa.d
13. pro 2011

@twistinka123 no jedem na lyže 🙂 uvidím. Jo po dvou měsících a jím jen listovku žádné měření nic 🙂

hanickaa.d
13. pro 2011

@twistinka123 lucille85
Holky krásný svátek 🙂

twistinka123
13. pro 2011

@hanickaa.d děkuji!!! tak to je super!!! no jsem zvědavá nasebe...jím jen listovku, ale měřím testama teda, to se přiznám...
@lucille85 vše nej k svátku🙂

lucille85
13. pro 2011

@hanickaa.d @twistinka123 děkuji holky! Jste moc hodné! A děkuju všem co mi drželi palce, ještě je teda držte, aby nám dopadly dobře genetické testy v lednu...

zzaneta
13. pro 2011

@hanickaa.d Tak už abych věděla 🙂 Já jím taky listovku.

hanickaa.d
13. pro 2011

@twistinka123 já bych taky testovala asi od půlky ledna....to je asi v pořádku, jen to moc nehrotit 🙂

twistinka123
13. pro 2011

@hanickaa.d jj přesně🙂 tak to je super že se zadařilo🙂

@zzaneta kdy máš dostat MS? to bude ok, určo to dopadne!

zzaneta
13. pro 2011

@twistinka123 No teoreticky ve čtvrtek, ale bude to první MS po vysazení, takže jistá si být nemůžu

twistinka123
13. pro 2011

@zzaneta aha....no tak to ti držím drápky🙂 já bych už testovala🙂 je to asi k prdu já vím🙂

zzaneta
13. pro 2011

@twistinka123 Právě že jsem testovala a nic, takže to moc nevidím 🙂

twistinka123
13. pro 2011

@zzaneta dneska? tak to je brzy...většinou prej ukážepo plánované MS. já nevím jsem první měsíc snažení...

zzaneta
13. pro 2011

@twistinka123 Tak uvidíme jestli MS příjde nebo ne.. ale je to napínavé :D Sice jsi první měsíc snažení, ale Tvé postřehy jakož to gyn.sestry jsou jistě na místě, takže naděje umírá až s příchodem MS 🙂

twistinka123
13. pro 2011

@zzaneta no mám dva měsíce od vysazení chtěla jsem se i vyhnout situaci kdy by mi dr řekla že jsou tam dvě - máme to v rodině🙂 ale tak kdyby to vyšlo tak co🙂 no to sice postřehy mám, ale říká se že zdravotníci jsou nejhorší pacienti....a asijo,testuju ovuuž od včera 😀 ale zejtra na to dlabu....asi jímámfakt jak hodinky každýměsíc a bude tedy zas o víkendu

lucille85
13. pro 2011

no pokud vysledujete ovulaci, tak můžete zkusit už tak 10 dní po, ale to má málokdo, ale kolem 13.dne po ovulaci už by na desítkovym testu duch být mohl...ale ono je to jak tak čtu u každého jiné....

@twistinka123 no my to v rodině nemáme a vysazovala jsem v září, čimž tě nechci strašit 😀...

zzaneta
13. pro 2011

@lucille85 Já si právě nejsem jistá kdy byla, na testu jsem měla jen ducha a hodně holek píše že na ovu testu musí být silná čárka jinak že není.. Ani jsem na sobě nic necítila, takže nevím a proto taky testuju i tak brzy, kdyby náhodou 🙂

@twistinka123 Jojo, to se říká 🙂 Dvojčata hmmm, tak to jsem zvědavá jak Ti to výjde když to máte v rodině 🙂
My si s manželem řekli že příště bychom už nehlídali OVU a prostě se průběžně snažili, věřím že to bude i příjemnější. Ale stejně vidím jak mi to nedá a budu se sledovat, to je hrozný :D

lucille85
13. pro 2011

@zzaneta no jo na ovu testu duch neplatí...musí být minimálně stejně ty čárky, nejlépe ta testovací silnější...ale taky sem četla, že někomu se to neukázalo nikdy takto a otěhotněli taky...takže si vyber...ale já to tak měla, silná testovací čára...

twistinka123
13. pro 2011

@lucille85 juj🙂)) ne nestrašíš, byla bych štastná i tak 🙂 budeš chtít vědět pohlaví miminek?

twistinka123
13. pro 2011

@zzaneta no manžel nemá vůbec tucha že se měřím, dostala bych sprda🙂 chce tomu nechat volný průběh...

lucille85
13. pro 2011

@twistinka123 no jasně...ale když se neukážou tak to vadit nebude, hlavně aby měli vše co maj mít a vydrželi v břiše dlouho...manžel samozřejmě má jasno-dva kluci... 😅
Já myslim, že jestli máš takhle pravidelnou ovulaci, tak to by bylo, aby to neklaplo...na silvestra už budeš cucat místo šáňa džus 😀