"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

brebera88
4. říj 2011

ahoj holky taky se k vam pridam ..ja nikdy HA nebrala nejak jsem to vzdy spocitala jakjo a jak ne 😎 ..a uz pul roku se snazime a porad nic ..ted cekam na vysledky od mudr, a pry to nejak poresime ..tak uvidim..preju vsem rychle // 🙂)..

petinkas
autor
4. říj 2011

@pajav
@barbulinka1 já vysadila na konci září a té pleti se taky děsím.. žádné změny teda zatím nenastaly (stejně jako při HA), ale to může přijít asi i později, ne?

pajav
4. říj 2011

@barbulinka1 Možná je to i kvůli tomu vysazení, já měla MS taky 18.9., ovu nejspíš proběhla 30.9. podle teploty, tak čekám jak to dopadne...a dnes jsem měla obzvlášť výtok a prsa o sobě dají vědět jen sem tam..a trochu pobolívání v podbříšku, zácpa žádná..a pleť? Poslední 2 měsíce se mi tak zhoršila,že se sama sobě nelíbím 🙂 Mám krupičku jak na zádech,tak na ramenou, krku a obličeji..na pohled to ani nejde tak vidět ale na dotek je to nepříjemné..ale akné se rozjelo v plném proudu..

pajav
4. říj 2011

@petinkas zrovna jsem to výše popsala jaké mám problémy s pletí 🙂))

petinkas
autor
4. říj 2011

No, ono je to všechno tak strašně individuální.. Kámoška, co HA nikdy nebrala (ze zdravotních důvodů) otěhotněla hned první měsíc, co si řekli, že to zkusí. Druhá HA brala, vysadila a teď se už přes rok snaží a stále nic.. ☹ Moc bych všem přála, aby to vyšlo..
A my budeme pozitivní a ono to vyjde! 🙂

lucille85
4. říj 2011

já vysadila v půlce září, zatim žádný změny nepozoruju, možná se mi trochu víc mastí vlasy, ale to se mi mastily i s HA mám je moc jemné...S tou pletí mě nestrašte, zatim je to dobrý,mám tedy mastnější pleť, ale doufám že žádnej nájezd pupínků se konat nebude!
Ale taky myslim,že na závěry je ještě brzy, uvidím co po další MS, kdy dorazí a co bude...

barbulinka1
4. říj 2011

@petinkas no je to možný že se to ukáže později, ale doufám, že ne 🙂 a přesně ono to vyjde 🙂 je to hodně indivuduální, jedna kámoška se snažili 19 měsíců, druhá otěhotněla hned po vysazení první měsíc, záleží na každé ale přesně tak, budeme pozitivní a ono to vyjde 🙂 🙂

petinkas
autor
4. říj 2011

@pajav Takže se mám na co těšit 🙂.. Pořád si říkám, že se mi to třeba vyhne 😀.. Používáš nějakou speciální kosmetiku nebo jiné přípravky? (někde jsem četla o nápojích na pročištění)

petinkas
autor
4. říj 2011

@barbulinka1 Takže za měsíc si ukážeme testy s //, ju? 😀

barbulinka1
4. říj 2011

@pajav asi se mi rovná tělo z toho šoku, že do něj neproudí hormony 😀 manžel jezdí na montáže do zahraničí, takže u nás snaženíčko bude složitější :( ted jsme se v září (vyjímečně byl doma) snažili cca obden, ovu nevím, neměřím nic, tak uvidíme 🙂 kež by to bylo jednoduché a šup první milování a je to tam 😀a s pletí si nic nedělej, třeba se to zase srovná a bude to lepší 🙂

barbulinka1
4. říj 2011

@petinkas přesně tak a v červenci si ukážeme miminka 😀 kež by to bylo tak jednoduchý 🙂 🙂

pajav
4. říj 2011

@barbulinka1 my se také snažíme ob den 🙂 raději celý měsíc, aby jsme náhodou něco nepropásly 😉 znám jednu paní (slečnu) co s přítelem spala každý den, měsíc v kuse a má z toho dvojčata 🙂)

pajav
4. říj 2011

@petinkas nene nepoužívám nic, jen od Loreal čistící píling na plet, zatím jsem to více neřešila, pokud to neustoupí, tak něco určitě koupím..jen tak to nenechám 🙂

barbulinka1
4. říj 2011

@pajav ty brdo, tak to mají výdrž to bych dohrmady s prací asi nedala každý den 🙂 a ty jsi vysadila prášky tedka (září ? ) tak to máme ms uplně ve stejný den, tak si můžeme sdělovat dojmy ze snaženíčka atd atd. 🙂máš cyklus 28 dní ? já to při HA měla přesně na den, skoro i hodinu 28 dní..i před braním jsem měla v celku pravidelný cyklus, tak jsem na to zvědavá teďka 🙂

pajav
4. říj 2011

@barbulinka1 nene,já vysadila už v květnu..a cyklus mám různý, první 3 měsíce byl cyklus 35 dní, další měsíc byl 31 dní a poslední 37 dní :D takže zatím opravdu nevím kdy se mi to ustálí..

barbulinka1
4. říj 2011

@pajav jejda, jo tak, tak to máš docela dlouhý cyklus..já jsme zvědavá na první MS, kdy přijde, jestli vubec přijde, za jak dlouho přijde atd. Tak uvidíš, třeba žádná už nepřijde :a přijdou dvě čárečky) 🙂

pajav
4. říj 2011

@barbulinka1 s práškama jsem také mívala 28 dní, na den přesnou..brala jsem ji 7 let, takže si vůbec nepamatuju, jak jsem to mívala předtím..ale může to prý trvat i rok než se MS ustálí..no já doufám, že už nedorazí :D Když mi bylo 19, tak jsem na jeden měsíc vysadila HA, nová práce a já neměla čas si ji jít koupit..a šup..otěhotněla jsem. Jenže v tom věku jsem na mimi nebyla připravená, tak jsem šla na interupci. A tak mě ted i štve, že to už tak rychle nejde. Je to už pátý měsíc snažení..tak nějak jsem čekala,že se hned zadaří..ale nene

barbulinka1
4. říj 2011

@pajav no ono to tak bývá někdy, že to miminko přijde, když to člověk nejmín čeká :( ale neboj, brzo se zadaří, třeba už tenhle měsíc 🙂 já brala antikoncepci 8 let asi s pulroční pauzou, tak se taky bojim jak a co bude...ale ono to přijde 🙂ještě nezoufej 🙂 já bych si přála aby to vyšlo do vánoc, byl by to krásnej dáreček 🙂 ale s tim mym mužem je to složitý, jezdí na 14 dní v horšim připadě na 6 týdnů pryč a to je pak prd snažení... a nejlepší je, když přijede na týden a já mám MS 😀 a taky mám problémy s děložnim čípkem, měla jsem tam nějaký nádorek, špatný stěry, dělali mi biopsie ale ted by to snad mělo být v normě, i když nevim co to je v normě...tak uvidíme 🙂

petinkas
autor
4. říj 2011

To jsme přesně dneska rozebírali s manželem - když v mládí nechceš, tak to jde hned ani nevíš jak a když by člověk teď chtěl tak se musí snažit..☹

pajav
4. říj 2011

@barbulinka1 zatím ještě nezoufám, kdyby to mělo přesáhnot rok (to je prý taková hranice) tak pak bych to asi začala nějak řešit, ale doktor mi po vysazení HA řekl, že vaječníky mám v pořádku tak nevidí problém 🙂) Je to i o štěstí kdy natrefíš na ovu, máš na to přeci jen nějakých 24 hodin 🙂 Přeji,aby jste se doma sešly zrovna v ten den "D" a zadařilo se 🙂 Když to máme tak nějak stejně, je pravý čas na snažení 🙂 u mě teda už byl..ale kdybych se měla řídit kalkulačkou plodných dnů, vycházelo by to na dnešní den 🙂 Tak pro jistotu,až přijde manžel domů, se ještě přitulím 🙂)))

pajav
4. říj 2011

@petinkas jojo je to tak ☹ ale jdeme dál 🙂)))

barbulinka1
4. říj 2011

přesně tak, rok je prý normální, až pak se řeší alternativy 🙂 no právě, je to štěstí, když se trefí do OVU, tak snad se někdy trefíme 🙂 No taky jdeme tedka do postýlky, přitulit se, protože odlétá přítel ve čtvrtek na týden pryč, tak poslední snaženíčko a pak už jen čekat na MS 🙂a doufat, že nedorazí🙂 Tak přeju dobrou noc a úspěšné tuleníčko a snad se nám zadaří 🙂🙂Nám i Vám a všem co nejdřív 🙂

petinkas
autor
4. říj 2011

@pajav přesně tak.. vrhneme se na ty naše drahé polovičky 🙂

pajav
4. říj 2011

Hrrr na ně 🙂) S chutí a s radostí! Dobrou děvčata :o)

petinkas
autor
4. říj 2011

Já až zítra - mám ho v práci 🙂.. Dobrou a pěkné sny 🙂

trolleey
5. říj 2011

Ahojky holky, já jsem brala HA 10 let a když jsem ji přestala brát, tak mi první měsíc bylo furt divně, bolela mě hlava, občas se mi i točila, a měla jsem křeče v podbřišku. a to nemluvím o vyrážkách, které mi naskákaly na obličeji! 😝 😀 ale teď už je to v pohodě.. Tělo si asi potřebovalo udělat očistu od těch hormonů. Jinak jsem se bavila s doktorem, jestli máme s manželem nějakou dobu počkat po vysazení HA a on říkal, že vůbec ne, že takové to "čekání na očištění těla po HA" jsou jen babské kecy, a že to vůbec to tělo nepotřebuje. prý se to prostě buď podaří hned, nebo ne.. u Každého to může být jinak, ale žádná "očista" po vysazení prášků být nemusí. 😉 no jinak já jsem si podle kalkulačky spočetla, že odedneška do neděle mám největší možnost otěhotnění, tak doufám, že to tento měsíc už klapne. 🙂 🙂 jinak všem vám držím palečky! ať máme co nejdříve // 😉

ange_de_la_morte
5. říj 2011

Ahojky holčiny, ráda bych se k vám taky přidala. Od léta jsem vdaná a s manželem se tak nenápadně snažíme - respektivě necháváme tomu volný průběh. HA jsem nikdy nebrala, nejdříve jsem nemohla kvůli jiným lékům ty už teď sice neberu ale stejně sme se domluvili že HA nechci brát. Teplotu si neměřím ( popravdě teď ani moc nemám jak, protože skoro každý víkend jsem pracovně pryč a neumím si představit jak tam měřím teplotu 🙂 Jinak co se týče vitamínů neberu na podporu těhotenství nic. Dneska sem 9DC a včera bylo snaženíčko, sice je asi ještě brzo ale uvidíme. Každopádně na mně i na manžela něco leze tak se bojím abych neskončila s Antibiotiky a bez snažení

pajav
5. říj 2011

Dobré ránko 🙂 Tak podle grafu jsem si myslela, že ovu proběhla 30.9. ale dnes mi teplotka zase klesla takže se budeme snažit dál 🙂 Podle kalkulačky by to mělo být až 9.10. (ale jelikož nevím ještě kolik dnů mám cyklus tak je to jen orientační) ale jak už jsem psala, snažíme se tak ob den a't něco nepropásneme 🙂 Přeji krásný den snažilky :o)

trolleey
5. říj 2011

@pajav mi ukázala kalkulačka taky 9.10. tak to kdyby to klaplo, tak to máme na fous přesně! 🙂

pajav
5. říj 2011

@trolleey necháme se překvapit 😉 já doufám,že se tentokrát už podaří :o))