"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

sedivka
1. led 2012

@twistinka123 nevim 🙂 nevim jestli to byla ovulace, minuly cyklus ta bolest byla o hodne silnejsi. Taky jsem ji mohla mit spis pres Vanoce, ta s tim testovanim pockam do pristiho vikendu...

twistinka123
1. led 2012

@sedivka helet dle průzkumu se nejvíce dětí počne mezi svátkama, takže určo spadneš do této statistiky 😀

sedivka
1. led 2012

@twistinka123 ze bych dla s davem a rodila v zarijovych precpanych prazskych porodnicich? Tak jo 🙂)) no m se ted za mesic navic stehujeme, prodali jsme byt a do toho na jare zacneme stavet. Tak bychom to proste vzali vsechno pri jednom 🙂) a co vy, budete se vracet na jih?

twistinka123
1. led 2012

@sedivka doufám že jo, že to klapne tak,abych popř. rodila v budějovicích...ale těžko říct, registrovat se budu pro sichr v praze.

sedivka
1. led 2012

@twistinka123 a netusis, kdyz uz jsi z oboru, kde tady je to dobry? Jsou to vsechno tovarny, co?🙂 ja to mam nejbliz do Motola... No, zatim pro me predcasne, ale tak info se da sbirat vzdy 🙂

twistinka123
1. led 2012

@sedivka no motol moc nedoporučuju, maminky se nám vrací docela rozbolavělý - protože jsou tam dost mladý doktoři a ty na to prdí a vůbec nechrání hráz☹ ale otázkou je na koho bys kápla...podolí je dobrý dokud není nějaký problém, prej si potom přehazujou rodičku jak horkej brambor...a nedělají výstupní UZ, takže se nám i stalo že nechali v děloze kus blány a museli na revizi. já půjdu do apolináře🙂

sedivka
1. led 2012

@twistinka123 apolinar? Tam jsem vyla na konizaci.. Takze podle tebe nejlepsi je to tam?🙂

twistinka123
1. led 2012

@sedivka podle mě jo🙂 nebo pokud chceš i mimo phu tak chválí hořovice!

gabuli202
1. led 2012

@twistinka123 Ahojky, já jsem dnes 28DC, MS by měla dorazit 30-33DC a ovu byla 26DC. Snažlkovali jsem se až dost myslím, tak uvidíme 🙂

sedivka
1. led 2012

@twistinka123 hmmmm. Horovice by sly, to mam po dalnici. No, uvidim. Nejdriv ty // 🙂 snad jsem ja i manzel v poradku a povede se nam...

terulilinka
1. led 2012

@twistinka123 taky bych chtěla apolináře 🙂

twistinka123
1. led 2012

@gabuli202 tak držím palečky....ale když máš ovu tak pozdě tak si ještě počkáš na pozitivní těhu test... 😉

@sedivka no určitě, podívej na mě, ani nevím jak je to možný, jsem se snad jen otřela o trenky! 😀

twistinka123
1. led 2012

@terulilinka notak šup šup, at kdyžtak rodíme spolu 😀

gabuli202
1. led 2012

@twistinka123 To je mi jasné ☹ No, uvidíme, teřba to řeším předčasně a MS dojde hned v úterý. 🙂

twistinka123
1. led 2012

@gabuli202 kolikátý měsíc že se snažíte????

gabuli202
1. led 2012

@twistinka123 Je to třetí měsíc. Ale ovu jsem si začala testovat až tento měsíc, tak jsem ráda, že nemusím k doktorce, když ta ovu je 🙂 Tak snad se nám co nejdřív zadaří, už se na mimi tak moc těším, sice jsem mladá, ale nějak se to ve mě všechno změnilo a na mimi se cítím. A i manža samozřejmě 🙂

twistinka123
1. led 2012

@gabuli202 kolik je ti a kolik manželovi? mě je 25 - bude 26v únoru a tomovi 26 a bud 27. tak pokud víš kdy jsi měla ovu tak to vyjde se neboj!!!!a pokud jste se poctivě snažili....jen se nenervovat....já jsem se těšila, ale nemyslela jsem na to intenzivě...

gabuli202
1. led 2012

@twistinka123 Mně je 20 a manžovi bude v červenci 30 🙂 Budeme spolu dva roky a v červenci jsme měli svatbu 🙂 Tak snažili jsme se 2x den před ovu, 2x v den ovu a dnes jednou 😀 😀
Nervovat se nechci, jen bych ráda, aby to co nejdřív přišlo, těším se na tu chvíli, až uvidím ty dvě čárečky!! A cítila jsi nějaké příznaky těhu?

twistinka123
1. led 2012

@gabuli202 ne necítila jsem nic právě že...asi dva dny před MS jsem cítila podbřišek nic extra....MS v pátek nedorazila a stále cítím takový divný pocit v podbřišku, už tomáš mi řek at mu to popíšu ale nevím jak, je to jiný než na MS, takový chvíli jako lehtání a chvíli jako mírnoučký tlak...jinak nic....

sedivka
1. led 2012

@twistinka123 tak u nas asi jen otreni o trenky nestaci 🙂 i kdyz fakt poradny snazeni je az tenhle mesic. Jinak me je 27 a manzelovi ted bude 32. Budem spolu 4 roky 🙂

twistinka123
1. led 2012

@sedivka taky hezký, my se brali v dubnu po 10letém vztahu🙂 už od 15ti spolu bojujeme 🙂 (to je vtip) 😀 tak tenhle měsíc to dopadne!

gabuli202
1. led 2012

@twistinka123 🙂 A při ovu jsi měla nějaké příznaky?

sedivka
1. led 2012

@twistinka123 my se brali na koncci cervna 🙂

twistinka123
1. led 2012

@gabuli202 jo ovu na sobě poznám i tak, ale testy mi to potvrdily. bolest na pravé straně - vaječník, a v té době když jsme se milovali bez ochrany tak asi hodinu potom jsme myslela že proskočím oknem - bolest hrozná, jako by s ve mě něco dělo...tak jsem si říkala žejestli to nevyšlo tak představa dalšího měsíce snažení a zase todle tak potěš🙂)) ale já jsem divná fakt, po vysazení vše hned naskočilo, ovu a MS na den přesná, podle mě se moc neřid.

twistinka123
1. led 2012

@sedivka tak držím palečky!

gabuli202
1. led 2012

@twistinka123 No, tak to buď ráda, tělo funguje jak má 🙂 Teď mám zkouškový, tak na to tak nechci myslet, i když to není jednoduchý 🙂

terulilinka
1. led 2012

@twistinka123 😀 no i kdyby to vyšlo teď, tak jsem o měsíc pozadu 🙂) jinak mi taky poraď jak na to 😀 manža se na mě pořád vrhá 😀

terulilinka
1. led 2012

@twistinka123 a nejsi divná.. mě po antikoncepci taky všechno naskočilo hned, a to mě doktorka strašila 😀

twistinka123
1. led 2012

@gabuli202 co děláš za školu?

@terulilinka já bych ti ráda poradila ale nevím jak....my se milovali ob den, potom mi odjel na hory a to jsem měla ovu takže dva dny nic nebylo a potom jako by den po ovu....a sou tam...ale někde jsem četla že není dobré se milovat každej den! tak nevím...řídímse radou mojí doktorky a to, myslet na Hurvínka🙂 holky semi smály - Pája a tak a koukej - jsou těhu🙂))) radu nemám jinou, snadjen, brát kyselinu a niczbytečně dosebe neprat!

twistinka123
1. led 2012

@terulilinka to jsem ráda🙂)) že nejsem divná🙂 😀