• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

21. srpna 2012 
holky du hají.mrknu na vás zase zítra!!!!mějte pěkný večer,i ty Lucinko....víš co znamená naše jméno?světlo :wink: tak tfuj tfuj!!!!papa berušky moje!
3. led 2012 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@harley26 zatím si to ani moc nepředstavuju, ale až to přijde, tak se to určitě změní.. :slight_smile: na Moravě je krásně, jezdíme tam každý léto, máme tam taky příbuzenstvo.. :slight_smile: tak ať tě ta nemoc rychle přejde, doporučuju čaj ze zázvoru s medem, citronem a slivovicí (dokud teda nejsi těhu :slight_smile: ) a zalézt do postele, to na mě zabírá vždycky :slight_smile: to bude ok, určitě nervy z konzultace mít nemusíš :slight_smile:
3. led 2012 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucille85 :frowning2: alespoň ať je ten jeden bobíšek zdravý... hlavně se drž!:-*
3. led 2012 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dneska to mám dostat a říkám si, ať MS nedorazí :slight_smile: břicho skoro necítím, ale minule jsem taky neměla žádný velký křeče a mrcha dorazila...no držte mi palce :wink: pokud nedojde, budu 35DC
4. led 2012 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.... JE TO TAM!!!!! //...... Jsem 33DC a dneska rano ta carka nabehla snad jeste driv nez kontrolni a je stejne silna.... Co teeeeeed?:slight_smile:
4. led 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@sedivka Jeeeee, velkaaa gratulace :slight_smile:
4. led 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedivka jupíí, gratulace veliká! :grinning: zavolej si doktorce :wink:
4. led 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste fotka.....nemuzu tomu uverit...zkusim zitra jeste jeden, jestli tenhle treba neni jen falesny...pak zavolam doktorce...paneboze! :slight_smile:
4. led 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@sedivka No tak to je absolutní pecka!!!! :D gratuluju, jaký je to pocit? Nepopsatelné štěstí co? :slight_smile: A jak se cítíš? Mělas nějaké příznaky nebo jak? :slight_smile:
4. led 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedivka to je supééér, hrozně ti to přeju a koukej na mě plivnout tenhle těhu bacil :wink: :grinning: nechceš zkusit ten digitální test, který ukazuje i v jakém jsi týdnu? :slight_smile:
@sedivka To je parádní, mám radost :slight_smile: Který měsíc snažení?

Já jsem dneska 14DC, 2DPO a asi na mne něco leze :( chjo
@harley26 a jak to budeš oznamovat manželovi? :D
4. led 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi ten digitální koupím, zkusím dneska se stavit v lékárně.... pocit? strasně se mi klepala ruka, když jsem to ukazovala manzelovi, jsme z toho oba v soku....jeste se muze ale cokoliv stát, podle mých normálních cyklů bych to mela dostat az v pondeli, tak...snad to neprijde!!!!
Tehu pocity nemam vubec zadny, nic me nepicha, neboli, netlaci, prsa normlani...tak nevim...uvidime... Ted uz jen aby tohle nebyl vadny test a i ostatni byli pozitivni, abych to v pondeli nedostala a aby mi to pak Dr.potvrdila.....uuuuufffff..to je spousta veci!
4. led 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta taky bysme chtěly // viď? :slight_smile: já to mám dneska dostat, tak jsem napnutná a jsem teprve 8DPO, měla jsem ovulaci hodně pozdě :unamused: jo a taky mám bacila, leze na mě nějaká chřipka nebo co :slight_smile:
4. led 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petanevesta Mě ani nemluv, já bych pro dvě // udelala cokoliv :D
4. led 2012 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@harley26 tak tak, já pořád domlouvám břichu ať nebolí a nespouští MS :grinning: ale nevím, jestli tohle zaříkávání bude stačit :grinning:
4. led 2012 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petanevesta no jasně že jo :slight_smile: tak ty už se brzy dozvíš, já si ještě aspoň týden počkám. Nevadí mi to, ale mezitím se tady objeví nové // a já mám pocit že chci posunout čas a už vědět :slight_smile: Doufám že nám taky brzy povíš pozitivní novinky :slight_smile:
4. led 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedivka no jsou to nervy vi´d, ale neboj, určitě to bude těhu...najednu stranu mě teda i uklidńuješ, že člověk nemusí mít takový ty zaručený těhu příznaky a stejně je pak test pozitivní :slight_smile: tak kéž by se zadařilo i nám :slight_smile:
4. led 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petanevesta ale co, treba je bacil pozitivni zprava, twistinka to tak taky mela :wink:
4. led 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta díky, no hele kéž by, radši spíš počítám se skeptickou variantou, ale pokaždý, když jdu dneska na WC, tak se modlím, aby nebyla krev - to je fakt úlet, že to člověka takhle pohltí, když si něco přeje :grinning:
4. led 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedivka velká gratulace :slight_smile:

teda holky, vy jedete.. taky bych se už chtěla radovat nad // :grinning:
@zzaneta já mepla pres Vanoce taky rymu :slight_smile:)))
Holky, ale máme to pracovní morálku co? Deset dopoledne a všechny online :D
4. led 2012 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta :grinning: uvidíme, uvidíme
4. led 2012 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@harley26 to jo, moje pracovní výkony jsou skutečně excelentní :grinning:
4. led 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdyby to slo, tak bysme si mohly i virtualne pripit nějakým dobrým vínkem na zdravi vsech už počatých a i potencionalnich miminek :slight_smile:
@sedivka to je pozitivní :slight_smile: to bylo kolik dni po ovulce?

@petanevesta já jsem minulý cyklus celé těhotenství vsugerovala, jo když si člověk něco moc přeje, dělá pro to vše :D já taky raději vždycky počítám s negativním výsledkem, ale stejně minule v té hlavě bylo: prosím prosím prosím :D
@petanevesta Tenhle měsíc budou zaručeně premie :D
4. led 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@harley26 No jo, práce počká :D
4. led 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@harley26 U nás premie nehrozí, tak proč se přemáhat :D
4. led 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek